Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szczupkai w Stolicy


lokmon

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

No też moze jest to prawdą ze w w Warszawskich wodach juz prawie nic nie ma, ale chciałbym powiedziec ze to nie tylko o to chodzi.Ja na przykład nie chciał bym łowic w Warszawie nad Wisłą bo wydaje mi sie ze nie ma tam na tyle spokojnych miejsc do połowów. Jak juz bym się miał wybierac to wolałbym pojechac odpocząc i łowic za Warszawę na szczupaki, oczywiście nad Zalew Zegrzyński. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletna bzdura. W Warszawskiej Wiśle znacznie łatwiej złowić szczupaka niż cokolwiek na zalewie. Pytanie było poprostu śmieszne. Facet szukał recepty :) przyjść machnąć 5 razy i wyjąć :)

Totalnym nie porozumieniem są "spokojne" miejsca połowu ale jak ktoś dopiero zaczyna i ma przesyt wiedzy teoretycznej moż tak myśleć. Szczupaki łowi się na pograniczu nurtu, przy wejściach na główki czy wręcz w klatkach pomiędzy nimi. Takich miejsc jest od czorta :)

Życzę powodzenia jeśli chodzi o łowienie szczupaków na zalewie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
Dzięki za powodzenie ale jakoś się tam nie wybieram, jak niby jest tyle szczupaków w wiśle w Warszawie to proszę mi o opisanie tych niby spokojnych miejsc.Gdzie one wogóle są. :grin:

Damiano cały prawy brzeg rzeki jest takim spokojnym miejscem. Ja najczęściej bywam pomiędzy mostem grota, a gdańskim. Możesz tam znaleźć takie miejscówki, że się czujesz jak na wsi, a nie jak w środku stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.