Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

większość głównie na spining łowiło ale nie zauważyłem żeby ktoś coś tam konkretnego wyciągnął

A czego się spodziewasz? W tych dniach rybaczówka usiłowała złowić sandacza na handel i .... nic nie złapali w sieci :???::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
A czego się spodziewasz? W tych dniach rybaczówka usiłowała złowić sandacza na handel i .... nic nie złapali w sieci :???::roll:

To już zostali im (rybakom) do łowienia tylko naiwni wędkarze (ich kasa za pozwolenia). Tylko tych naiwnych już coraz mniej......, a taka piękna i rybna była kiedyś ta woda :evil:

ps. w tym roku nie było zarybień(powodzi) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

W weekend był duży jęzor wody od strony wlewu Wisły- prawie do połowy jeziora, ale przy brzegach prawie wszędzie lód. Teraz już pewnie jest zdecydowanie lepiej, bo wiatr i słońce powinny zrobić swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do GPW, pozwolenia do kupienia w siedzibie w Katowicach od przyszłego poniedziałku ( o cenę nie pytałem).

Pierwszy raz będę kupował pozwolenie więc proszę o parę rad:

Gdzie wybrać się na początek wiem że kanał ale może drugi lub trzeci bo przeraża mnie ilość ludzi na pierwszym. Może na spining na Bajerkę bo będę jeździł raczej na tą stronę jeziora gdyż mam bliżej. Może jeździ ktoś od tej strony na nocki żeby rozbić się koło siebie i nie dostać nocą w łeb. Gdzie można tam zostawić auto chodzi mi o okolice Bajerki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOUNT79, na jeziorze są właściwie dwa rodzaje miejsc: ze złym i bardzo złym dojazdem :lol: Wyjątek od reguły stanowią właśnie takie miejsca jak kanał, Wisła w Strumieniu, zatoka w Wiśle i właściwie to tyle. Reszta miejsc wiąże się albo z ryzykiem mandatu albo z zakupem wózka na sprzęt bo dymać nad wodę trzeba setki metrów. :roll:

Ilością ludzi na kanale się nie przerażaj, bo jest na tyle długi, że można na nim zrobić zawody spławikowe na 1000 ludzi :lol: Na pewno znajdziesz miejsce.

Jeśli chodzi o Bajerkę- to jedyne miejsce żeby zostawić auto to okolice mostu na drodze wiodącej do Chybia. Potem możesz iść w dół Bajerki, choć musisz sobie zdawać sprawę, że jest to spinningowanie w "fosie" a nie rzece :wink: Inna sprawa, że na wiosnę wygląda tam pięknie.

Z nockami bieda, bo od strony południowej nie ma żadnego legalnego dojazdu samochodem- ryzykujesz mandat lub dymasz kilka kilometrów na rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie

Wybiorę się chyba na spacer wzdłuż Bajerki, może warto przejść te parę kilometrów i mieć spokój tylko samemu na nocce to porażka.Podobno można podjechać rowerem, warto iść nad te dwa pozostałe kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj zakupiłem pozwolenie ceny jak w zeszłym roku, regulamin niby ten sam, chociaż jakaś kosmetyczna zmiana podobno jest nie sprawdzałem dokładnie. Jechałem dzisiaj przy jeziorze to zamarznięta jest tylko zatoka w Wiśle przy drodze reszta na oko bez lodu.

Jaki jest sens łowienia na bajerce wczesną wiosną, pierwszy raz wykupiłem pozwolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.