Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
witam wszystkich może mi ktoś powiedzieć które miejsce najlepiej na karpie i amury się wybrać????

Do Tesco :roll: Dzięki rybakom, kłusownikom, wędkarzom i powodziom (w takiej kolejności) te ryby to już tylko wspomnienie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Powiedzcie mi proszę jaka jest głębokośc jeziora od strony Zabrzega/Goczałkowic - czyli za tymi budynkami administracji.

Wiem za w takiej jakby zatoczce gdzie widac na jeziorze taki jakby "marker" jest płytko. A dalej czyli stojąc twarzą do jeziora - w prawo (są tam te betony a idąc dalej kamienie a jeszcze dalej sa te ujęcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę jaka jest głębokośc jeziora od strony Zabrzega/Goczałkowic - czyli za tymi budynkami administracji.

To od Zabrzega czy od Goczałkowic?

W rejonie starego kąpielska w Goczałkowicach w odległości rzutu (60-80 m) przy normalnym stanie wody jest około 2-2,4 metra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
od strony Zabrzega..czy Goczałkowic...przecież to to samo.......

poziom wody bardzo niski....

a biorą tylko karasie - giganty :razz: - w porywach 25cm...... :mrgreen:

W ostatnim tygodniu wszędzie rybki słabo brały - tzn na innych akwenach.

Źle się może wyraziłem. Chodziło mi o to, ile jest wody (głębokość) na kamieniach od strony Zabrzega.

Dzięki za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko co do połowy na żywca. Czy są jakieś przepisy które mówią ze nie wolno łowić na kotwice tylko trzeba łowić na zwykły duży hak ? Wybieram się za niedługo i chciał bym wiedzieć co mi wolno a co nie ;) he

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się może wyraziłem. Chodziło mi o to, ile jest wody (głębokość) na kamieniach od strony Zabrzega.

Dzięki za informację

Generalnie wody jest około 1 - 1,3 mniej....czyli na tych kamieniach jest płyciutko.........po drugiej stronie czyli od Czarnolesia jeszcze płycej .... mozna isc i iśc w to jezioro i za niedługo można je będzie całe przejśc....hehehehehehe. generalnie wszędzie płytko:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko co do połowy na żywca. Czy są jakieś przepisy które mówią ze nie wolno łowić na kotwice tylko trzeba łowić na zwykły duży hak ? Wybieram się za niedługo i chciał bym wiedzieć co mi wolno a co nie ;) he

Pozdrawiam

Wszystko masz w pozwoleniu opisane, czarno na białym. :razz:

A tak pomijając wszystko co to za przyjemnośc łowic na kotwicę??????? Ani to eleganckie, ani humanitarne - gentelmeni łowią tylko na haki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się może wyraziłem. Chodziło mi o to, ile jest wody (głębokość) na kamieniach od strony Zabrzega.

Dzięki za informację

Generalnie wody jest około 1 - 1,3 mniej....czyli na tych kamieniach jest płyciutko.........po drugiej stronie czyli od Czarnolesia jeszcze płycej .... mozna isc i iśc w to jezioro i za niedługo można je będzie całe przejśc....hehehehehehe. generalnie wszędzie płytko:))))

Byłem kilka dni temu i sam się na własne oczy przekonałem. Od brzegu do wody jest jakies 1,5 m plaży. Żeby cokolwiek większego złowić, trzeba w spodniobutach iść 20 metrów i dopiero rzucać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
dzisiejszy wypad 2 leszcze mniej więcej 45 cm ,2 okonie nieduże mało brań łowiłem od strony wisły .Mam pytanie czy można zrobić dopłate w rybaczówce do połowu na trupa jak już mam normalnie opłaconą karte??i czy jest wogule sens?

Zezwolenie na żywca 30 dni kosztuje 35 zł, a na tydzień 20zł.

Korzystniej więc jest kupić zezwolenie na miesiąc.

Co do sensu podjęcia takiej decyzji - nie wypowiadam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Od 2 tyg. bardzo marnie, na Wiśle i na zaporce od strony Zabrzega i Goczałkowic.

Towarzysze powiedzcie mi jak jest i jak się łowi w Zarzeczu tym koło Chybia????

- ile ludzi,

- jakie wyniki

- czy trzeba wchodzic do wody aby rzucac,

- jak z dojazdem???? - ile trzeba iśc na nogach do wody od miejsca pozostawienia samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam zamiar się wybrać w następnym tygodniu nad jezioro na spining połowić i spławik za okoniem , dam znać co i jak. Arek-Karp "bardzo marnie" mógłbyś napisać coś więcej ? Był ktoś w ogóle ostatnio nad jeziorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ja byłem nad jeziorem od strony Łąki, dzisiaj była masakra pojechałem późno bo dopiero koło 11, ale tylu ludzi tam jeszcze nie widziałem, większość głównie na spining łowiło ale nie zauważyłem żeby ktoś coś tam konkretnego wyciągnął wiadomo okonki ale małe, ja natomiast polowałem na białą rybę jak przyjechałem było widać że ryba jest przy brzegu wiec rozłożyłem spławikówke i powiem że przez godzinę złowiłem koło 30 głównie płotek małe bo małe ale były, kilka okoni. Nie wiem co się stało ale po tej godzinie przyszedł wiatr zrobiła się fala i zero ryb i brań przez 2 godziny spakowałem się i pojechałem do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.