Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sulistrowice


DonBzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno same z siebie pojawiły się kiełbie i kleniki bo sam widziałem. Nie wiem, czy były jakiekolwiek zarybienia. Zupełnie ładna woda jak na te okolice (patrz większość okolicznych rzeczek: uregulowane i wysychające choc wynalazłem jedna obiecującą, wiosną będę ją sprawdzał ;)
Jeśli by pozwolić rosnąć tym rybom, które już są w zbiorniku, to z czasem będzie można tam podziwiać piękne klenie - największe klenie jakie w życiu widziałem (prawdopodobnie okolice rekordu krajowego) to były "klenie stawowe" z tego typu zbiorników (mikro-zaporówki lub stare, opuszczone stawy zasilane wodą z małej rzeczki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Na pewno same z siebie pojawiły się kiełbie i kleniki bo sam widziałem. Nie wiem, czy były jakiekolwiek zarybienia. Zupełnie ładna woda jak na te okolice (patrz większość okolicznych rzeczek: uregulowane i wysychające choć wynalazłem jedna obiecującą, wiosną będę ją sprawdzał ;)
Jeśli by pozwolić rosnąć tym rybom, które już są w zbiorniku, to z czasem będzie można tam podziwiać piękne klenie - największe klenie jakie w życiu widziałem (prawdopodobnie okolice rekordu krajowego) to były "klenie stawowe" z tego typu zbiorników (mikro-zaporówki lub stare, opuszczone stawy zasilane wodą z małej rzeczki).

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łagiewnikach na tamie niedaleko tego zalewu spotkałem latem wędkarza, który mieszka koło tego zalewu w Sulistrowiczkach i w tym roku łowił nie brzydkie okonie na spławik (pokazywał mi zdjęcia). Na czerwone robaki łowił karasie i okonie. Myślę że to fajna woda na wiosnę.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
46 minut temu, wasyl1968 napisał:

Sulistrowice łowisko specjalne ? na jerku jest post 

Dokładnie tak. Jeśli kogoś interesuje temat to polecam śledzić wątek na Facebooku.

https://www.facebook.com/Zalew-Sulistrowicki-łowisko-specjalne-PZW-Okręg-we-Wrocławiu-102540968137635

http://jerkbait.pl/topic/141828-zalew-sulistrowicki/#entry2762890

Regulamin jest dość obszerny - bardzo dużo obostrzeń ale odpowiedział mi na wszystkie pytania, które chciałem zadać. Ja nie skorzystam ale mam nadzieję, że będą chętni bo inicjatywę uważam za ciekawą. Mam tylko nadzieję, że woda będzie odpowiednio pilnowana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.