Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rangi na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
miabym przed , z pełnym szacunkiem , Szogunem , Mańkiem , Artechem na baczność stawać?

Tzn, że jak nam odpisujesz, to nie stoisz na baczność przy klawiaturze? :shock: Jak śmiesz!!! :twisted:

;):lol:

Całkowice się zgadzam z Artechem ... po co to i czemu miałoby to służyć. Ponadto ... po co macie stawac na baczność, skoro na siedząco wygodniej sie pisze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorek, a jak to wyżej pisałeś, to stałeś na baczność, czy siedziałeś, co? Przyznaj no sie :lol:

No to głosujemy ...

Kto za rangami na forum, ręka do góry. Dziekuję, nie widzę :grin:

Kto przeciw ... OK, dziekuję za jednogłośność :mrgreen:

I tym optymistycznym akcentem sprawa została wyjasniona do końca i zamknięta :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Maniek, Szogun , Artech , przepraszam jeśli odczytaliście moje słowa jako obrażliwe, nie było to moją intencją. Żylaki kiepska sprawa.

Dodam , że spośród wielu forów , wybrałem wlaśnie Haczyk bo jest

najsympatyczniejsze.

pozdr.Edek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorek, a jak to wyżej pisałeś, to stałeś na baczność, czy siedziałeś, co? Przyznaj no sie

Shogun, no ja zawsze...

1. Ogolony

2. W stroju galowym

3. W domu atmosfera uniesienia i radości niczym na 1. Maja :mrgreen:

A tak na poważnie to moja opinia chyba podsyciła dyskusję. Widzę, że duża część forumowiczów jest na nie, więc:

tym optymistycznym akcentem sprawa została wyjasniona do końca i zamknięta :cool:

Amen

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregorek, bo tu ma byc miło i stawanie na baczność jest zbedne, bo jak zaczna Cię piec odciski ... olejesz takie forum. Lepiej żylaki ... odbytu ugniataj :lol::lol::lol:

Przestrzegajmy więc zasady ... mogą wszy po stole skakać, ale porzadek musi być!!! :mrgreen:

Prawda? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, Szogun , Artech , przepraszam jeśli odczytaliście moje słowa jako obrażliwe, nie było to moją intencją.
oujqałeś czy jaja sobie robisz ???? :shock: nikt się tu nie obraża :wink: my tu wszystko (prawie :twisted: ) z humorem............... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.