Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Listopad 2011.


Arbiter

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

snoek3 no łowie czasami na małej Inie jak chcesz cos konkretnie wiedziec to PW

dzisiaj byłem nad kanałem w Lubiatowie i złapałem tez 4 płotki, po 9 z kolegą postanowilismy zmienic miejscówke i pojechalismy nad małe bajorko gdzie ogolnie złapalismy z 12szt linków między 22 a 30cm

żeby nie było tak zimno i wietrznie to było by super :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po ponad miesiącu zebrałem się na rybki na Dunajec w okolicach Żabna, pogoda nie rozpieszczała ale musiałem chwilę połowić żeby się odstresować. Nie chodziłem daleko znalazłem fajną miejscówkę, postałem tam chwilkę i słyszałem jak rybki robiły pluski więc byłem pewien że ryby tam są. Na start perłowa guma dragona 7cm i ciach pierwszy rzut i zaczep, więc start maiłem ładny :) Założyłem więc większą gumę również kolor perłowy 10cm. Kilka rzutów i piekielnie mocne uderzenie chwila walki i pstryk żyłka urwana i nawet nie wiem co miałem na kiju. I myślałem że to koniec bo patrze a już nie mam przyponów wolframowych ( cała paka została w domu ) troszkę mnie to wkurzyło a miałem się odstresować. Zawiązałem bezpośrednio do żyłki obrotówkę 15 g srebrna i rzucam. Lekkie puknięcie instynktowne zacięcie i sam nie wiedziałem czy mam rybę czy nie ale przestałem obracać kołowrotkiem i kij zaczął wariować 5 minut holu i na brzegu pojawiła się piękna świnka. Kilka fotek i spokojnie wróciła do wody. Niestety na tym zakończyłem wędkowanie bo telefon wariował

5ba334e54d30e344m.jpg

ba5c04c6515333f3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 11;30 do 15 Zasiadłem z żywcem na głębszej wodzie 6m głębokości

za grubszym szczupaczkiem i sandaczem przynęta 13cm kiełb ;) grunt na 4,5m

zestaw wyrzucam na ok 20/30m od brzegu (łapię na karpiówki 3lbs) po 20 min

branie czekam chwilę i zacinam czuję opór próbuję podciągnąć i puszcza musiał wejść gdzieś pod korzeń ,ale zaraz czuje znowu opór na brzegu szczupaczek grubiutki szczupaczek 78cm (brak zdjęć nie było czasu i byłem sam :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad nad Nidę najprawdopodobniej kończący mój sezon (może jeszcze pojadę jeszcze z raz nad wodę jak pogoda dopisze w połowie grudnia) był przeciętny w sumie w 4 osoby złapaliśmy 10 szczupaczków największy 44cm i 2 okonie na oko miały po jakieś 25 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dzisiaj na Warte. Kompletnie bez przekonania bo z informacji które do mnie docierają komletnie nic sie na rzece nie dzieje. No i moge to potwierdzic. Ani jednego kontaktu z rybą. Kompletne zero. Zimno, wietrznie i bezrybnie.. W Srode jade ostatni raz na moje małe jeziorko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam w Radłowie ? jest jakaś żwirowania gdzie wolno łowić bez opłat (właściciel się zrzekł jej) ??

a w temacie, małe dziabnięcie okonia na Dunajcu, kilka odprowadzeń 7cm kopyta pzez okonie, szczupaka nie stwierdzono choć coś przyzwoitego goniło narybek :)

fotek brak, jeśli MOD się zgodzi to zamieszczę zdjęcia z badania wydajności rzeźnej i składu chem. mięsa ryb : karpia, pstrąga tęczowego, potokowego, szczupaka, tołpygi i jesiotra (ładne sztuki) na moim wydziale, przed pisaniem pracy mgr. Za jakiś czas może się wreszcie obronię to dla ciekawych tematu, i ogólnie zgłębiania wiedzy o rybach prześlę na PW link. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.