Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Listopad 2011.


Arbiter

Rekomendowane odpowiedzi

godz.7,30, pierwsze napłyniecie ,drugi rzut i sandacz 52cm,nastepny rzut piekny strzał i obcinka no i dalej nic .zmiana miejscowki kilka pstryknięć i nic wiecej ,znowu zmiana miejsca i w drugim rzucie obcinka .zakładam przypon ,przez najbliższą godzinę na zero.zdejmuje przypon i mam kilka pstyknieć jedno przyciete ale schodzi z haka i natym kończy sie dzisiejszy dzionek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam,

2 szczubelki wyciągnięte na blachy z Jeziora Kierskiego w Poznaniu. Pierwszy sznurówka ok. 30cm i drugi w okolicach wymiaru. Oba pływają dalej. Zimny dzień był i mgła jak pierun. Jak na ostatnie wyprawy to sukces 100% i jestem zadowolony... Co z tymi rybami ostatnio... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas współpracowały ale same pstrykacze. 10 obciętych gum, masa spadów i tylko jeden 40 cm wyjęty z wody.

Wydaje mi się że te 40 to największy rozmiar jaki przechodzi przez sieci :shock:

Pewnie mięsiarze też nie są bez znaczenia, u mnie sieci nie ma a kalibracja sandaczy ta sam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie dokladnie lowiles?ja planuje na Redzin jechac :)

Na Odrze łowie w okolicy Placu Kromera (najlepsze efekty) w niedziele byłem też na Opatowicach (bardzo głęboko tam jest ale za to muł). Na rędzinie też łowiłem - za Śluzą Rędziń przy ul. Żużlowców ale tam bardzo płytko jest i też bez większych efektów. Szukaj głębszego miejsca (może w klatce?) z możliwie kamienistym dnem. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie moge cos napisać :oops: Ostanio sporo pływam na małym leśnym jeziorku bo na Warcie wyników brak :cry: Na wodzie stojącej troszke szczupaków złowiłem ale ich wielkość nie powala. Kilka pięćdziesiątaków i cała masa niemiarków. Szkoda że zima tuż tuż :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie dokladnie lowiles?ja planuje na Redzin jechac :)

Na Odrze łowie w okolicy Placu Kromera (najlepsze efekty) w niedziele byłem też na Opatowicach (bardzo głęboko tam jest ale za to muł). Na rędzinie też łowiłem - za Śluzą Rędziń przy ul. Żużlowców ale tam bardzo płytko jest i też bez większych efektów. Szukaj głębszego miejsca (może w klatce?) z możliwie kamienistym dnem. Powodzenia!

wiem wiem tylko ze to ciezki kawalek chleba zeby zbadac z brzegu poziom glebokosci i do tego jescze jak dno jest usytuowane,ale zobaczymy moze sie trafi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew Cieszanowice lipa brak kontaktu z rybą, później Pilica okolice Sulejowa jeden mały szczupaczyna się uwiesił i na tym koniec.

Byłem pierwszy raz nad Pilicą i bardzo mnie zaskoczyła ta rzeka, bardzo piękna dużo odmętów, powalonych drzew w wodzie i zakamarków gdzie na pewno czają się rybki, jestem pewny że tam wrócę i coś złapię ale będzie to chyba dopiero na wiosnę bo będę kończył powoli sezon zima idzie już wielkimi krokami i wymienię wędki na snowboard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 2 godziny wieczorem na Parnicy na wodach SUM dało sandała 56 cm. Dzisiaj rządny sukcesu dnia wczorajszego w tym samym miejscu z rana przez 3godziny straciłem 12 gum na zaczepach i żadnego kontaktu z mętnookim poza małymi pstryknięciami.

Jutro powtórka z rozrywki, nie odpuszczę im już :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w nocy padł kolejny Mentos tym razem 55cm,piekna Ryba,łowilem w okolicach Redzina,co do szczegolow miejscowki niestety nie powiem:) fotke wrzuce pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś cały dzień, łowłem na sprzęt za 500 zł i aż mnie coś chciało trafić jak kumpel wyjął 2 sandacze po 60 cm na sprzęt za 100 zł i łowiłem w tym samym miejscu.

hmmm to sprzedaj ten złom ....jak nie łowi ! napisz gdzie te sandacze łowił sprzęt za 100 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.