Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Grudzień 2011.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzisiaj między 8 a 15 na miejscowym bajorze zaliczyłem kilkanaście brań szczupakowych. Na brzegu wylądowało 8 pistoletów. Przynęta - okoń i płotka.

Na kontakt z większym "Esox'em" mam nadzieję na weekendzie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze jeziorka częściowo skute lodem ;)
Jak to czytam to z podziwu wyjść nie mogę :roll: U mnie w tym roku nocne przymrozki na palcach jednej ręki zliczę :shock: Wczoraj o 5:30 było 8,5°C a w dzień coś koło 10°C więc z lodem to do czynienia mam jedynie w drinku :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze jeziorka częściowo skute lodem ;)
Jak to czytam to z podziwu wyjść nie mogę :roll: U mnie w tym roku nocne przymrozki na palcach jednej ręki zliczę :shock: Wczoraj o 5:30 było 8,5°C a w dzień coś koło 10°C więc z lodem to do czynienia mam jedynie w drinku :lol:
Takie rzeczy sa możliwe tylko na dzikim wschodzie;) Mieszkam blisko granicy z białorusią;) Dzisiaj jeden wymiarowy szczupak w sumie 134-ty w tym sezonie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Odrze kolejny pontonowy wypad i ryba życia poszła z gumą w pysku... Lunatic zielony z czerwonym ogonem i dozbrojką potwierdził swą skuteczność a najsłabszym ogniwem okazała się plecionka 0,16 dobrej firmy i do tego nowa :roll: Mojej winy też w tym trochę bo ryba przez parę minut zachowywała się dość dziwnie spokojnie i bez szaleństw więc nie podniosłem kotwicy ale jak ruszyła w dół rzeki to nie było lewara.Pogoda okropna- silny wiatr i pózniej dodatkowo deszcz ale sezonu jeszcze nie kończę także mam nadzieję na zwieńczenie w grudniu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypad szczupakowy połowicznie udany. Od 9:00 do około 15 złowiłem znów kilkanaście szczypłych tzw. pistoletów max. 48cm. Kontaktu z większym na razie nie widać, może jutro. Pogoda wymarzona lecz chyba te większe ryby raczej o tym zapomniały.

Paradoks polega na tym, iż dzisiaj jako przyłów trafiła mi się tołpyga. Jest to moja piersza ryba tego gatunku i ździwienie było przeogromnie gdy złowiłem ją na "żywcówkę". Spławik żywcowy nie pokazywał brania (a wiem, iż te ryby ciężko złowić na wędkę z racji ich menu) i w momencie gdy delikatnie poruszyłem przynętą (okoń) nastąpiło gwałtowne przygięcie wędki. Złapała się za brzuch...

Ot i taka miła ciekawostka z życia wzieta:

zdj039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freut...no to niezły okaz :) A ja 8 godzin biczowania Odry kawałek przed Szczecinem na sprawdzonych sandaczowych miejscówkach i zaledwie trzy niewymiarki. Fakt, że wiatr urywał głowy, kotwice zawodziły, ciąganie po rzece bez żadnej kontroli :( Ale na koniec niespodzianka, drugi miętus w życiu, o pierwszym pisałem i pokazywałem wcześniej, a tego dokładnie w tym samym miejscu wyjąłem na białego twistera o zapachu ogórka :):):)

dsc01163ov.th.jpg 55 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.