Skocz do zawartości
tokarex pontony
kisux

Zbiornik zaporowy Słup koło Jawora

Recommended Posts

Z racji tego że zamierzamy zrobić małą nockę - zastanawiamy się nad wypadem na Słup (dawno nas tam nie było) - może ktoś ostatnio tam był i wie co się dzieje - czy coś się ruszyło czy szkoda czasu - i lepiej jechać gdzie indziej !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na bolenie   Dragon

Witam,to ze w/w zbiornik nie należy do łatwych to wiedzą wszyscy wędkarze z Dolnego Sląska.Od pewnego czasu jednak poznaje ten zbiornik i staram sie uzyskać info na temat suma ,czy jest spotykany w tym zbiorniku?Za podpowiedz z gory dziekuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W 80 % jestem na Odrze ale te pozostałe 20 % jestem na Słupie - i myśle ze ten zbiornik trzeba co jakiś czas sprawdzać :))

A trzeba powiedzieć ze nie jest to łatwy zbiornik dla wędkarza,Kisux ładuj sprzet i ...Połamania kija!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może macie jakieś wyniki w tym roku na słupie :?: ??

Zastanawiam sie nad odwiedzeniem ponownym tego zbiorniczka, ostatnio byłem w kwietniu powróciłem do domu o pustym kiju :/ :oops: (siedziałem od 5 do 18:00 i ani tyknięcia) :evil:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nom ja również byłem na tym zbiorniku w czwartek z kolegami i nawed tyknięcia nie było ani biała ani sandacz a jeszcze dwa lata temu wyniki były bo sie nie wracało o przysłowiowym kiju.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie wróciłem z słupa

Byłem od 6:00 do 18:00

wynik 3 płotki :/ po około 25 cm,

Ale za to typ obok z 10 okonków takich po 30 - 35cm (garbusków) znajomi jego po 6; 8

mówił że wczoraj był i nic nie złapał, a dzisiaj jest w szoku co najlepsze brało od 13:00 do 17:00

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się kolat66, nie przewidywalny zbiornik

Dodam jeszcze że - tylko co przyjechałem czyli gdzieś około 6:00 to Szczupaczki grasowały takie po 70 do 100cm (ostry kocioł robiły) podpłynęły po drobnice około 1m od brzegu miałem tylko małe kopytko (5cm) spróbowałem lecz bez rezultatu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki jak tam woda na Słupie teraz?Rybki biorą? Mam zamiar wyskoczyć wcześnie z rana połowić więc chciałbym się dowiedzieć co nie co :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Prosze o napisanie jesli to nie tajemnica rzadowa, gdzie warto sie wybrac ze spinnem na sandacza i szczupaka na Słupie. Załączam mapke z naniesionymi kreskami żeby komuś bylo łatwiej określic odcinek a mi zrozumiec intencje autora.

Pozdrawiam

post-7966-14544972230662_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Jak sytuacja z braniami na Słupie?

Coś się dzieje? W który rejon wybrać się teraz aby połapać na DS?

Proszę o info, dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj cały dzionek na DS bez efektu , łapałem na polu 2 ; 3 z tego co zaobserwowałem wędkarze zbierają się na polu 5 (ale raczej tez nie mieli nic konkretnego)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też ostatnio byłem na słupie i tylko dwa marne brania. nic sie nie działo, przynajmiej pogoda dopisała ale tylko ona. łapałem na miejscu nr 4 a potem pojechałem na miejsce nr 3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiec byłem na Słupie jakiś tydzień temu Brań 0.

Może jeszcze nie czas :)

Ale było widać okonia.

Byłem w okolicach nr 3.

Pozdrawiam wjs2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach