Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kalendarz haczyk.pl 2015


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi przedstawić Kalendarz haczyk.pl na rok 2015. :wink:

Autorami zdjęć są: styczeń- Dawid, luty i październik- Kamilo, marzec i listopad- Jaceen, kwiecień- Pawciobra, maj- Bless, czerwiec- Artech, lipiec- Squerx, sierpień- Andrzejk53, wrzesień- Kadziul, grudzień- Bluzer.

Kalendarz w formacie A3- tym razem w układzie poziomym. :wink: Ten sam wykonawca co w ubiegłym roku.

Cena kalendarza identycznie jak poprzednio wynosi 25 zł/szt., koszt wysyłki 9 zł (niezależnie od ilości sztuk).

Jedyna zmiana polega na sposobie zakupu. Ze względu na łatwość w przesyłaniu danych do płatności i wysyłki- będziemy dokonywać go za pomocą Sklepiku haczyk.pl. Ale to dopiero jak kalendarze będą u mnie.

W tej chwili proszę Was aby do końca weekendu najbliższego określić swoje zainteresowanie zakupem dopisując się do listy. Pozwoli to z grubsza oszacować nakład. Na początku przyszłego tygodnia złożę zamówienie. :cool:

1. tomek1

2. ....

Poniżej projekt Kalendarza haczyk.pl 2015.

normal_2.jpg

normal_3.jpg

normal_4.jpg

normal_5.jpg

normal_6.jpg

normal_7.jpg

normal_8.jpg

normal_9.jpg

normal_10.jpg

normal_11.jpg

normal_12.jpg

normal_13.jpg

normal_14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Kalendarzyki z braniami na rok 2015 również będą?

Jeżeli zbierze się min. 20 chętnych to możemy się o to pokusić. Ostatnio musiałem sprzedać resztę poradników przez allegro. Cena jaka była to praktycznie po kosztach, więc jedyna motywacja żeby się w to bawić jest taka, że większa ilość forumowiczów jest chętna.

Tak w ogóle fajnie, że każdy miesiąc będzie przedstawiać łowce ze swoją zdobyczą

Wbrew pozorom to naprawdę nie jest łatwe aby dobrać zdjęcia do kalendarza.

Spędziłem przy tym mnóstwo czasu. Potrzebne są zdjęcia w odpowiedniej rozdzielczości, jakości, estetyce, dobrane do poszczególnych miesiący gatunkiem ryby, przyrodą na zdjęciu a poszczególne gatunki nie mogą wystąpić zbyt wiele razy.

Dużo pomógł konkurs fotograficzny z Mikado, ale np. z listopadem walczyłem długo. Ostatecznie będzie piękny boleń Jaceena, choć rozdzielczość nie jest do końca taka jak powinna być. Z samych zdjęć "jak dziś było na rybach" ciężko byłoby skompletować kalendarz, bo wiadomo że trudno o dobre zdjęcie w warunkach "bojowych".

Dlatego myślę, że w przyszłym roku zrobimy specjalną kategorię w galerii, gdzie będzie można zgłaszać swoje zdjęcia do kalendarza 2016. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tomek1

2. maryaChi

3. jaceen_____ x 2 szt.

4. pawciobra

5. artech

6. zonarybaka

7. Unises

8. kadziul

9. Andrzejk53

10. DAWID

11. Bluzer

p.s. Dopiero dziś zobaczyłem ten temat;/ Mam nadzieje,że ostateczne lista jeszcze nie jest zamknieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tomek1

2. maryaChi

3. jaceen_____ x 2 szt.

4. pawciobra

5. artech

6. zonarybaka

7. Unises

8. kadziul

9. Andrzejk53

10. DAWID

11. Bluzer

12. S_wir

Tak jak pisałem wcześniej- osoby z powyższej listy proszę o dokonanie zakupu kalendarza w Sklepiku haczyk.pl. Wszelkie dane do zapłaty i podanie danych do przesyłki za pomocą formularza zakupu w sklepiku.

Przy definiowaniu sposobu wysyłki należy wybrać z listy Wysyłka Kalendarza haczyk.pl - 9 zł

W przypadku chęci dołożenia do przesyłki jakiś dodatkowych towarów ze sklepiku, proszę o kontakt na PW w celu dogadania szczegółów wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych osób z listy, które jeszcze nie dokonały zamówienia w sklepiku, zrobiłem zamówienia i rozesłałem na maile dane do finalizacji zakupu.

Rozeszły się już wszystkie nadprogramowe sztuki kalendarzy i nie chciałem, żeby zabrakło dla tych, którzy się zadeklarowali.

Dla kolegów, którzy zrobili zamówienia (Kadziul, S_wir, Bluzer) kalendarze już są w drodze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.