Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

JAXON FAVOURITE 3,90 FEEDER


pawelw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowy i na początku mam pytanie.

Zakupiłem okazyjnie kij JAXON FAVOURITE 3,90 FEEDER, jest to seria z 2007r. proszę o opinie na temat tego sprzetu. Będę wdzięczby jeśli będą to opinie tylko tych, którzy używają lub używali tego wędziska, bo obawiam sie, ze mga odezwać sie ludzie, którzy sa anty JAXON.

Według mnie wykonanie jest ok a jak z trwaloscia i praca tej wedki na wodzie?

Za jakiś czas mam zamiar zakupić nastepnego kijka i bedzie to MIKADO UV, jak wygląda sprawa jakości tego sprzetu ?

Będę wdzięczny za wszelkie wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Czy naprawde tak malo osob uzywa tego sprzetu? Czy p[oprostu na tym forum to wstyduzywac tak taniego sprzetu jak jaxon ?

Moze na to pytanko ktos cos powie?

Co myslicie na temat Mikado UV 390 90g Feeder ? I jaki kolowrotek do tego kija ? Oczywiście cena w granicach rozsadku .

Dzieki z gory za porady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

atam23 możesz zrobić foto tych Robinsonów - chciałbym zobaczyć jak wyglądają po "przejściach" bo znajomy szukał czegoś w tej samej cenie - CORMORAN

Moje kręciołki po sezonie, umyte - wyglądają tak:

d83a555c6c0a3bcd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobler129 sorry że tak późno ale ładowałem telefon i nie chciałem odłączać, zdjęcia jak widać z niego robione bo akurat teraz nie dysponuję cyfrówką :roll:

Młynek jak widzisz

A tu jedyna wada jaka mi sie przytrafiła, nawet zresztą to nie wada, to jedynie trochę wykruszonego lakieru, zresztą to chyba normalne. :wink:

Tak to tylko pojedyncze rysy które przy normalnym użytkowaniu się zdarzają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

atam23 a zrób foto drugiego. Czy też tak samo ma rysy itp? Albo lepiej zrób foto dwóch obok siebie - w tedy będzie można lepiej porównać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam jak ktoś posiada feedera jaxon favourite feeder 3,3m do 100g wyrzutu to prosiłbym o fotkę łączącą 3 część z drgającą szczytówką bo spodziewam się, że dostałem ją niewykończoną bo nie ma na miejscu łączenia ze szczytówką wzmocnienia włókna takiego jak są między 2 a 3 częścią. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzo, szczytówkę wkłada się "w" ten element przed "drgającą" a nie tak jak jest chyba w przypadku Twojego kija "na" poprzedni element ( jak to ma miejsce w łączeniu 1el. z 2 i 2el. z 3). Pokaż fotkę jak to u Ciebie wygląda to wtedy będziemy wszytsko widzieć, ja niestety aparatem w chwili obecnej nie dysponuję, ale wytłumaczyć starałem się obrazowo :wink:

Osobiście posiadam nie favourite tylko Oriona i tak to u mnie wygląda, i myśle ze w większości Jaxonów tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.