Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Był dostępny karaś, nie wiem czy jeszcze jest, przypominam sobie jak mi sprzedawczyni mówiła, że brali na Kozielno. Obstawiałbym, że tylko ten żywiec, innych nie. Zapytam jak będę ale na razie nie wiem kiedy będę tamtędy przejeżdżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pilcach siedziałem w niedziele 6 sztuk dwa okonie, płoć, krasnopiórka,sandacz,leszcz tylko na spławik(odległościówka) z gruntu dwa uderzenia ale nic a połow wypuszczony małe wszystko dziś jadę zobaczę na bartniki lub topole i w niedziele na pilce dam znać so i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem i zaliczyłem kichę, moje miejscówki była zajęte, wiadomo, niedziela i nie wiem dlaczego pojechałem na cmentarny gdzie kiedyś zaliczyłem kichę i dziś ją powtórzyłem. :mrgreen:

U paru dookoła tez nie było widać za bardzo ruchu.

W tygodniu przy krótkim wypadzie miałem parę płotek i małego sandacza.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilczyk, u mnie podobnie co u kolegi aregmax, właściwie na ryby pojechałem już bez większego przekonania. Wczoraj w nocy wróciłem z zawodów z synem i dzisiaj na wpół przytomny pojechałem na rybki.

Z białej rybki trafiły się tradycyjnie płotki - dłoniaki. Z drapieżnika - nic, nie licząc 3 okonków wielkości podobnych co złowione płocie. Po 5 godzinach totalnej klapy zwinąłem się. Za to pogoda super.

Oprócz pogody dopisali również ludzie - na piątce (zawsze dość mało obleganej) naliczyłem 5 ekip, w tym ekipę pływającą pontonem.

smołki, ogólnie na pilcach dominującą rybą jest płoć i leszcz niewielkich wymiarów (płotki wielkości do 15cm i leszczyki takie do 35cm). Na każdym zbiorniku są też miejsca gdzie gromadzi się również okoń - ale taki do 15cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było trochę ludzi na Pilcach za drapieżnikiem, na dwójce były dziś nawet dwa pontony.

Pogoda robi swoje. Dawno nie było takiej końcówki września i startu października. Znajomy w tygodniu zahaczył szczupaka przed 60cm.

Więc komuś coś tam co jakiś czas się trafi ale po opowiadaniach i postach to raczej bieda w tym półroczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce jest ponad 1,5 miliona wedkarzy * 200 zl (średnio) co nam daje .........szkoda pisać.

Komercja!!!!nigdy!!!ktoś mi powie o co w tym wszystkim chodzi? pewien straznik pzw podpowiedział mi co bym zawsze wpisywał w rejestr wymyślone nawet ryby .W ten oto sposób pzw większą kwote pzeznaczy na zarybianie naszych wód. Tylko dlaczego trzeba posuwać do oszustwa zeby w naszych zbiornikach zaczeło cos pływać! Jednostka moze nic! :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Salmiak,

Szczerze ci powiem, że w tym roku jeszcze solidnej zasiadki na drapieżnika nie zrobiłem. Znajomy zaszczepił mnie nieco metodą odległościową i DS i tak sezon praktycznie zleciał. A o bieganiu ze spinem już nawet nie wspomnę. Tak więc efektów nie miałem do tej pory, bo i nie biegałam specjalnie za zębatym. Jednak w weekend planuję już coś zadziałać. Zastanawiam się nad stawem nr 13 - jest tam trochę głębszej wody, choć na 8 facet wyciągnął jakieś 3 tygodnie temu ładnego sandała (widziałem foto w komórce). Ale 8 jest tak oblegana że masakra nawet w tygodniu ciężko uświadczyć miejsca.

W sezonie udało mi się spotkać z kol. Pilczykiem (pozdro :wink: ), a tak to łowię w stałym miejscu. Zapewne pamiętasz. :wink: Choć drapieżników tam w tym roku nie widziałem - w zeszłym widać było żerowanie, teraz zero.

Pozdro. Acha, mam zamiar zacząć od następnego sezonu przygodę z muchówka (już na poważnie), może wrzuciłbyś koledze na PW specyfikacje w miarę taniego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego SMOŁKI na pewno się spotkaliśmy nie raz (mijanka) ale nie było okazji pogadać. Ja jestem częstym bywalcem ze spinnem na Pilcach. Jak będzie okazja się spotkać to jakiś temat zahaczymy i pogadamy. Do zoba... być może już w ten weekedn. ps a jak wyniki ze spinnem w tym roku na Pilcach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.