Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Zgadzam się z technopsem, staw 7 spora płoć, właśnie na pęcak. Próbuj także na stawie nr 8, tam też warto spróbować z pęcakiem. Ale jeżeli mogę coś polecić to... raczej na jesień nie próbuj roślinne, woda jest coraz bardziej zimniejsza i raczej tutaj przynęty zwierzęce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostanio na Dzbanowskiej, ogólnie lipa, same leszcze takie ok 30 cm. Syf nad wodą, żę szok, zauważyłem, że na Dzbanowską przyjechało dwóch gównioarzy seiczento czerwonym, zostawili pudełka po robakach, opakowania po czipsach, jeśli jeszcze raz przyjadą, a trafią na mnie to maja prze...pier....dolo...ne.....kanalje, a może syfiarze odezwijcie się do mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venom666 zbastuj trochę. Nikt nikomu nie będzie w siatkę zaglądał, ale na forum przyjęło się że raczej jak ktoś ma dobry efekt to i fotę pokaże. Pilczyk ma rację wtym roku na Pilcach jest słabo potwierdzę to. Fakt duży kleń, spory leszcz w tym roku był, ale o szczupaku zapomnieli najlepsi spinningiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje zdanie jest podobne co kolegów, w tym roku jakaś lipa z drapieżnikiem. Przesiaduję trochę na Pilcach (2 lub 3 razy w tygodniu) i widzę jakie ludziska mają efekty.

Owszem szczupaczek się trafi, ale 4szt, to juz coś. Nikt nie twierdzi że to niemożliwe, bo w zeszłym roku sam wyciągnąłem kilkanaście sztuk przez sezon (z czego 95% pływa dalej - no przynajmniej pływała :mrgreen: ), ale foto by się przydało. :wink:

A teraz coś zupełnie z innej beczki ( a raczej łowiska), znajomy w piątek wyciągnął na jeziorze nyskim szczupala 11 kg, patrząc na foto w komórce oceniam go na 110 - 120cm. :shock: Fotki nie mam, bo to nie ja go złowiłem, ale jest kilka osób które go widziało. Musicie mi uwierzyć na słowo "pisane" :mrgreen:

Pozdro dla pilcomaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj po pracy. Na miejscu zameldowałem się o 17.00 i znowu dylemat łowić na DS czy spin. Wybrałem DS, po 40 minutach bez brań, odkładam DS i wyciągam spin. Trzeci rzut i ........... cholerny zaczep i strata wobka za 30 zeta :evil:

Powrót do metody DS, obok facet ma lekki usmieszek, pewnie sam bym miał. Posiedziałem jeszcze 30 minut i zwinołem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny476, ja jeżdżę na dalsze stawy gdzie mniej ludzi. Choć z tym "mniej" różnie bywa. Białoryb w tym roku w miarę dobrze żerował (oczywiście mam tu na myśli leszcze do 40cm :mrgreen: ) większe sztuki to rzadkość, a na drapieżnika się nie nastawiałem w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.