Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

jarek sorry ale ja sie nie piszę. Nie bede po kimś sprzątał bo za rok bedzie taki sam efekt. Takie sprzątanie powinno zorganizowac koło pzw w kamieńcu bo to ono jest opiekunem wody. Zresztą po co to sprzątac jak mozna tą kupę smieci spalic. Chyba ze wcześniej przyjdzie powódź i to zabierze na topole. A tam napewno to posprzątają, bo tam dbają o zbiornik.

No kolego jareksm2,współczuje Ci takich "współwędkarzy",którzy chcieliby rybnych wód,czystych brzegów i Bóg wie jeszcze czego.Tylko,że On nie będzie brał w tym udziału,bo On płaci (opłata roczna) i to wystarczy :mad:

Nawet nie powinno mnie to specjalnie obchodzić,ponieważ nie wędkuje na Waszym zbiorniku/stawach,ale przeczytałem to co napisał ten gość to aż pod nosem ...

jareksm2, mimo wszystko wierzę,że znajdziesz grupkę kilu osób,które nie będą miały problemu,że to "nie ich śmieci"i choć troszkę ogarniecie syf nad wodą.Dla Ciebie i wielu podobnych do Ciebie pozdrowienia.

P.S. nie chcę nikogo obrażać i nie jest moim zamiarem kogoś piętnować,a jedynie wyraziłem swoją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Będę się kontaktował z kołem PZW Kamieniec i Bardo w sprawie sprzatania. Wiem ze, w tym roku była juz akcja sprzatania w ramach tzw. "czynu :mrgreen: ", było na niej kilka osób. Tak że jest to do zrobienia, a o ewentualnym terminie dam znać (tak, zeby dopasowac sie do ludzi). Kilka osób juz jest chętnych. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod nosem to ci sie mleko zbiera. Skoro nie wędkujesz na tych wodach to po co głos zabierasz ? Byłeś tam kiedyś w upalny dzień w weekend ? Nie masz pojęcia co się tam dzieje. Myślisz że wezme sobie wolne z pracy tylko po to żeby cały dzień je*** przy śmieciach które zostawiły rodziny z dziećmi. Sorry ale mam lepsze perspektywy spędzania wolnego czasu. Jak ktoś nie ma nic do roboty to nie widze przeszkód, niech sprząta. Pochwal się kolego gdzie Ty wędkujesz, może odwiedzę twój zbiornik i zobacze czy dbasz należycie o jego stan. Myślicie że PZW nie dostaje pieniędzy na sprzątanie zbiorników ? Mylicie się, dlatego jest coroczne sprzątanie członków koła które opiekuje się tymi zbiornikami. Na nie jednym forum już była taka dyskusja żeby sprzątać zbiorniki itp. Oczywiście bez efektu. Poprostu taki stan nie jest do opanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Madi :) poszedłem na plaże zobaczyc jak wyglada i czy jest dojazd

Wow :shock::shock::shock:

Dzięki wielkie :mrgreen:

Poniżej kilka zdjęć z plaży na której niestety znajduje sie takze male wysypisko smieci.

No pięknie :???: Wakacje.....

Na plaży jest kilka miejscówek, o różnych głębokościach. Dawno, dawno temu złowiłam tam swojego pierwszego klenia z gruntu :wink:suhhar powiedz jeszcze czy byłeś w tej zatoczce po lewej stronie? Jak to tam wygląda?

Aha a jest tablica z Regulaminem czy znowu ktoś uczył ją pływać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareksm2, cieszę się, że są jeszcze ludzie czynu społecznego i wierzę, że uda Ci się zebrać chętnych do posprzątania. Trzeba robić to do skutko i może z czasem zmieni się światopogląd śmieciarzy weekendowych na środowisko. Zawsze porządkuję śmieci po innych w obrębie swojego łowiska i będę to robił zawsze. Na razie nie mam okazji wędkować na tych pięknych wodach ze względów zdrowotnych, ale myślami jestem z wami, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na stawie nr 1 trafił się leszcz 40 cm a potem cisza.

Niestety niedziela na Pilcach to krzyki, przekleństwa, kąpiele (bez zwracania uwagi że ktoś jest obok) więc szybko przypomniałem sobie żeby omijać to miejsce w taki dzień. :neutral:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Agremax. Ja nie pojechałem dzisiaj właśnie z tego względu. Gdy jest taka pogoda, szczególnie w niedziele to lepiej sobie odpuścić bo szkoda nerwów. Zostałem w domu. Ma się troszkę pogoda zepsuć to pewnie wtedy pojadę. Spinn przyszykowany więc do boju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że przy takiej pogodzie na Pilce zjeżdża się zwykłe chamstwo i prostactwo nie zważające na innych ludzi, którzy przyjechali wypocząć, powędkować, pokąpać się. Już wyobrażam sobie jakie tony śmieci zostawią ci pesudo wędkarze i niby kulturalni ludzie. Osobiście w sezonie letnim jeśli chcę powędkować na Pilcach to biorę urlop i wędkuję w tygodniu, bo w weekendy przy słonecznej pogodzie to strata czasu ze względu na tłok przypadkowych i samolubnych pseudo wędkarzyków, którzy większą uwagę przywiązują do swojego wyglądu niżdo sprzętu i techniki połowu :), pozdrawiam tylko prawdziwych wędkarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suhhar, ogólnie bida, właśnie wróciłem z Pilc, byłem na spina. Żadnej rewelacji 1 zebaty ale krótki ok. 30-35cm, dwa okonki też malizna, i jedno większe podbicie. Rano nie widać było żeby zębaty szalał, cisza. Może przed burzą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie jak tam sytuacja na pilcach ? jade w piatek rano ze spinem. Zyczcie powodzenia ;) A tak nawiasem mowiac to gdzie szukac jakis okoni bo czytam wasze posty i lowicie cos te pasiaki a ja tylko jednego okonia na pilcach zlowilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże garbuski zawsze łowiłem na 1 na woblery ok 7cm ale to o świcie. Potem trok boczny. Na całym stawie. Widziałem jak facet wyciągał spore okonie na stawie 3d, łowił bocznym trokiem miał uwiązanego białego twisterka. Suhhar zdaj relacje bo zamierzam jechać ze spinnem na cały dzień jak pogoda pozwoli na weekend, nie wiem czy w sobote czy w niedziele, jak będzie pogoda ponura i zimno to w niedziele wtedy nie będzie ludzi. Łam kija trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.