Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o te brzany w okolicach Przyłęku to znajowy łowi je na kłódki (takie zielore robaczki). Zastanawiam się tylko czy jest to dozwolone, bo obawiam się, że nie wolno łowić w górskiej rzece na żywe przynęty, no ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Jeśli chodzi o te brzany w okolicach Przyłęku to znajowy łowi je na kłódki (takie zielore robaczki). Zastanawiam się tylko czy jest to dozwolone, bo obawiam się, że nie wolno łowić w górskiej rzece na żywe przynęty, no ale może się mylę.

Nie mylisz się Pilczyk :wink: Na tym odcinku dozwolone są jedynie przynęty sztuczne i roślinne.

Dla zainteresowanych wklejam plik Wody Krainy Pstrąga i Lipienia - Informator 2009-2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uderzam dzisiaj, po robocie :mrgreen: Dam znać co i jak. Zreszta jutro też jadę.

Wczoraj gadałem w sklepie wedkarskim MAJA w Kłodzku, że w niedziele koleś wyciągnął 3 miarowe sandały na Pilcach na wobka płytko schodzącego.

"Trza" by pobróbować sił :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dowlekłem, strasznie wiało jak w kieleckim. Troszkę ponęciłem na sobotni wypad. Kilka rzutów - tak żeby nie wyjść z wprawy :wink: Ale sam nie wiem czy czasem nie będę biegał ze spinem.

technops, graty za efekty, jak bije "młodzież-kaczodziobych" to i duży też ruszy. Na blaszkę, wobka czy może gumę uderzyły?????

Pozdro dla wszystkich PILCOMANIAKÓW, coś czuję że w sobotę nie będzie gdzie rzucać, he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t28omi, gratulacje za udany połów, w niedziele był dobry dzień.

aniaa55, właściwie wszystkie stawy są dobre, z tym że niektóre częściciej oblegane ze względu na łatwy dojazd. Dojechać na 13 czy 14 jest dosyć ciężko zwłaszcza po ulewach. Sam próbowałem sił na 14 chyba z cztery razy w tym 2 nocki i niestety udało się złowić tylko jednego leszcza w lipcu i to tarlaka. Dlatego nie jestem w stanie określić czy jest tam dużo ryb, na pewno nie łatwo je złowić. Tylko z czego to wynika??? Z braku ryb czy też ze specyficznego łowiska?

Na siódemce jest rybka - nawet kol.t28omi, połapał, staw 8 obfituje w szczupaki z tym że takie około wymiaru i jest strasznie zarośnięty i dosyć płytki, a dziewiątka - pełno mrówek w lecie :mrgreen: Na dziewiątce wiem że są sumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wiatr nie ma żadnego znaczenia na brania. Ile to się nasłuchałem tekstów "wiał taki i taki wiatr przez to nie brało " hehe ale ogólnie to idealne warunki na drapieżnika suhhar :) teraz co byłem na pilcach wiał taki wiatr, że chciało mi połamać bata ósemke i padało rano a mimo to drapieżnik atakował jak głupi i z gruntu i na spławik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na dojazd na dziewiątkę i dalej od strony mostku, błoto potężne. A droga dookoła ryzykowna bo właśnie zaorali pola,więc mała nieuwaga na śliskiej dróżce i lądujemy na zaoranym polu a wydostać się nie tak prosto. :mrgreen:

Dzisiejsze efekty to kilka ładnych płoci. Za drapieżnikiem nie biegałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd do 1 w miare normalny.Duze kałuze ale pod spodem twardo i bez problemów sie przejeżdza.Wszyscy auta zostawiaja wzdłuz drogi między 1 a 3.Suhhar,jesli sie wybierasz na 1 to juz dziś były tam rozbite namioty więc cięzko będzie o miejscówke jutro. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.