Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

bylem w sobote prawie caly dzien na pilcach i ni chuuja ani brania na zywca

ze zlapaniem zywca bylo duzo problemow bo zapomnialem z domu karasi ale udalo sie zlapac dwie male plotki. :roll: bardzo duzo ludzi bylo prawie wszystkie lepsze miejsca zajete i niebylo gdzie zasiasc :cry: tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi dajesz link do rapr jak teraz kazdy okręg ma swoje oddzielne przepisy. Napisalem z tego co wiem bo nie pamietam za co kiedys koles dostal mandat na pilcach wlasnie na lowienie na niewymiarową plotke czy wzdrege. Ja na zywca nie lowie wiec sorry przeciez nie napisałem ze klusujesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem z tego co wiem bo nie pamietam za co kiedys koles dostal mandat na pilcach wlasnie na lowienie na niewymiarową plotke czy wzdrege.

Mistrzu, prosze Cie otworz jednak ten dokument i przeczytaj chociaz raz ...

Na stronie 7-8 masz wymiary ochronne ryb.

I owszem, kazdy okreg moze zmieniac te zasady o czym powinienes zostac poinformowany w siedzibie swojego kola. U nas w okolicy na przyklad na Kozielnie i Topoli za plotke mniejsza niz 15 cm zalozona na zywca juz mandat bys zaplacil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzialem cie:P zlapales cos??

zalerzy kiedy mnie widziales :lol:

ci mi powiesz na temat stawu nr 10 opllaca sie lapac tam a jak tak to co ?? Linki leszcze karp??;p

oplaca sie. w tym roku lapalem tam pienkne liny i karasie. to jest staw typowo linowy. kiedys polawialem tam karpie ale ostatnio cos niebraly. bo za pozno jezdzilem. one z ranca biorom najlepiej. a leszcze tez sie zdarzaja. ja polecam na lina tam jezdzic bo prawie nikt nieodwiedza tego stawu a jest bardzo dobry !!! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 10-tce jest duzo lina ponoc ale trudno go zlapac.

Ja tam kiedys zlapalem kilka karasi ale tak poza tym to nie jeździlem za duzo.

Jestem stalym bywalcem nad 13, 14 i cmentarzu. Na cmentarzu ponoć bioro duze okonie tylko nie bardzo wiem jak sie za nie zabrac. Czerwone glisty przyciagaja male i srednie okazy, rosowki tez male ale wiecej tych srednich. Myslalem o trupku (wszak to cmentarz^^) ale boje sie, ze nic nie zlapie...:|

Lubie polapac na 13 i 14 bo malo ludzi tam lowi, co do ryb to zdaza sie cos ciekawszego wyciagnac. Kolega kielb widze, ze na tych stawach ma bardzo dobre efekty, moze zdradzi nam cos o metodach i przynentach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnojaki to podstawa panowie. kukukurydza tez dobra jest a jak niebierze to mozna sobie podjesc ahehehe

biale robaki tez czasem ale pinki lepsze sa

czasem przenica i ciasto wanilinowe

ana zywca to glownie kielbie i karasie bo szczupale i sandaly to lubiom!!!!!

|>====(*_*)

fajna rybka heheheu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaatakowalem cmentarz :)

Kilka okoni w okolicach 25cm umilalo polowy chociaz temperatura nie rozpieszczala. Jeden wiekszy (chyba garbus) niestety sie urwal :(

Poza okoniami niestety juz nic :(

Wszystkie okonie na grube czerwone robaki :) Na trupka sproboje jesli bedzie pogoda w przyszlym tygodniu ^^

Edit:

Bylbym zapomnial o jazgarzach ;d Braly na splawik na mniejsze czerwone robaki, wiekszych na szczescie nie umialy zjeść, chyba jeszcze nie urosly ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad za sandaczem zaowocował szczupłym +80cm (szacuje go na minimum 5kg) "opasiony aż miło" oraz okonkiem 30cm (również w świetnej kondycji). Obie rybki wróciły całe i zdrowe do wody, choć miny i śmiech pod nosem wędkujących obok mówiły same za siebie "debil czy co?"

Obie rybki były z pewnością samicami a brzuszki były wypełnione ikrą, czas na zabieranie szczupaczków według mnie się skończył. mam nadzieję że jest wiele osób które to podzielają.

Foto mam w telefonie, ale z wrażenia nie ująłem rybki w całej okazałości (odcinając jej łeb - całe szczęście że tylko na foto) :mrgreen:

Suhhar rybki złowiłem na testowanym sprzęcie :wink: . Chyba jest nieco przyciężki. Po 5 godzinach łapa boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad za sandaczem zaowocował szczupłym +80cm (szacuje go na minimum 5kg) "opasiony aż miło" oraz okonkiem 30cm (również w świetnej kondycji). Obie rybki wróciły całe i zdrowe do wody, choć miny i śmiech pod nosem wędkujących obok mówiły same za siebie "debil czy co?"

Obie rybki były z pewnością samicami a brzuszki były wypełnione ikrą, czas na zabieranie szczupaczków według mnie się skończył. mam nadzieję że jest wiele osób które to podzielają.

Foto mam w telefonie, ale z wrażenia nie ująłem rybki w całej okazałości (odcinając jej łeb - całe szczęście że tylko na foto) :mrgreen:

Suhhar rybki złowiłem na testowanym sprzęcie :wink: . Chyba jest nieco przyciężki. Po 5 godzinach łapa boli.

czy to jest ten sprzet od tego dillera z suszki co mowili tubylcy na 13???? jak tak to daj namiary.

lapa boli, ale sama nie urosnie :lol:

wczoraj bylem na 12 i 14. na 12 dwa male szczupale na zywca. malutkie to wypuscilem choc pies pewnie by niepogardzil ale wiadomo sa przepisy!!!!!!!!!

a na 14 pienkny LIN- 48cm!!!!!!! zrobilem mu nawet zdjencie. walczyl niesamowicie. na gnojaki wziol.

zlapalem jeszcze kilka malych linkow i pare japoncow ale nic wielkiego do 25cm. ale lin LEGENDARNY. na samom mysl do teraz mi sie rece trzesom!!!! pienkna sprawa walka z takim potworem!!!!

|>=)=)=)=)=)(*_*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.