Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Człowieku siedź w domu... nie warto :mad:

Wczoraj byłem. Kilka małych okonków i jeden szczupaczek ok 40 cm. Potem pojechałem na żwirownie i kilka okonków do 15 cm, jakiś koleś łowił na żywca to złowił przy mnie szczupaczka ok 35 cm. Inni łowili z łódek. Nie wiem co jest grane, we wrześniu ryba pięknie współpracowała, miałem ładne wyniki ze sporymi okoniami i szczupakami, a październik... Póki co mam trzeci wyjazd bez normalnej ryby !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Topoli podobno wielkie G, spuścili wodę. Byłem ostatnio od czwartku z samego rana do soboty do południa na Dzbanowskiej - pod namiotem :). Efekt to jeden mały szczupaczek i mase drobnicy typu okoń taki w przedziale 15 - 20 cm. Z wędkarzami którymi rozmawiałem to również nikt nic nie złowił. Ten rok to katastrofa. No ale ogólnie to wypocząłem nad wodą, w nocy trochę zimno ale butla gazowa w namiocie pomagała przywrócić ciepełko :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

aregmax, byłem w zeszły weekend na parę godzin - kompletne zero. Łowiłem z opadu, czasami tylko zmieniałem na obrotówki. Ale efekty zerowe. Podobnie u innych napotkanych spiningistów.

Jak byś miał ochotę się przyłączyć to zapraszam - pisz na Priwa, na weekend na pewno będę na pilcach.

Za to w zeszły piątek grubo połowilem na Odrze. Na trzech wędkujących od 13 do 17 padło 7 sandaczy, w tym 5 miarowych. Ryby "pachniały" specyficznie - więc może dlatego jest tam ich tak dużo. :lol:

W każdym razie połowić idzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

a tak wogule co z tym zbiornikiem zaporowym który miał powstać na pilcach bo jakoś przed swiętami rozdawali w kamieńcu gazetki z gminy i tam było napisane że w 2012 r zabezpieczyli jakąś osuwającą się skarpe pod zbiornik lub coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o osuwisko przy drodze z Kamieńca na Suszke bo mocno sie osunełło i zbliża sie do drogi a skarpa bardzo wysoka.Bardzo dobrze jest widoczna z plazy na stawie nr 1.

Na chwile obecna o zbiorniku retencyjnym można zapomniec wiec jest ok.

Zreszta jak ktoś lubi takie zbiorniki to jest mocno rybne Kozielno :mrgreen::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Byłem na dzbanowskim w poniedziałek i to co mi sie uwiesilo to był maly szok dla mnie.Myslałem o okoniach(znaczy okonkach)chodziło głównie o zabawe i kontakt z ryba.Nie miałem nawet swojego swidra tylko korzystałem z dołków które ktos zrobił.Przy 3 dołku prawdziwy szok,cos siedzi i słysze trykoczacy kołowrotek i mocne szarpanie.Po kilku minutach "walki"widze go.Nie zmiescił sie w otwór i potęznym szarpnięciem urwał zyłke .To był ładny szczupak z podlużnumi plamami.Widziałem jak ustawił sie wdłuz otworu,wsadził dzioba a potem odpalił.Wiedziałem że w końcu urwie zyłke-szkoda chodzilo tylko o ładna fotę na lodzie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.