Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

Nadmieniam, że w tym roku nie byłem.

Musisz dojechać w miejsce między strzałkami 3 i 4 wysiąść i przejść się żeby znaleźć dogodne miejsce i ocenić dojazd.

Od strony Kamieńca wjeżdżasz strzałką 2 twardą drogą z dużymi dębami i trzymasz się lewej strony aż się nie da dłużej, wtedy w prawo przez dołek a potem w lewo. W tym dołku i za nim najtrudniej ale jeśli nie ma błota jest ok.

Od Ożar wjeżdżasz przez mostek i dalej tą jasną polną drogą, trzymasz się prawej strony, ta droga czasem "ewoluuje" jedziesz tak jak ślady poprzedników. Jeśli jest po deszczach to ta droga gwarantuje frajdę z jazdy :wink:

http://imageshack.us/f/826/pilce1.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Wiecie że leje już drugi dzień :-) - trzeba będzie odczekać trochę.

Właśnie pół godziny temu miałem pukanie do drzwi z prośbą o traktor dla terenowca :-). Niestety ja nie mogłem pomóc. Trochę zejdzie im na tym wyciąganiu i poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybki z ostatniego tygodnia, ładnie współpracowały okonie w przedziale do 25 cm no i trafił sie sumik ok 50-60cm na dzbanowskim w deszczową sobotę...

456e923c1a.jpg

b926380918.jpg

Ten sumik miał jakąś ranę ciętą widać że świeża była ciekawe od czego ?

Tez widziałem tych gości hondą na cyplu hardckorowcy ;) no i miejscowy obok nich ciągnikiem przyjechał na ryby ;) a pozniej niektórzy po polu w blocie jezdzili chyba renault twingo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj siedziałem z odleglościówką od 6.00 i kompletne zero. Ok. 9.30 zbyt mocno wiało, więc zwinąłem sprzęt i w łapę wpadł spin. Efekt to 2 szczupaczki (55 i 60cm) w 30 minut :lol: . Oba w dobrej kondycji wróciły do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj siedziałem z odleglościówką od 6.00 i kompletne zero. Ok. 9.30 zbyt mocno wiało, więc zwinąłem sprzęt i w łapę wpadł spin. Efekt to 2 szczupaczki (55 i 60cm) w 30 minut :lol: . Oba w dobrej kondycji wróciły do wody.

To nie lada wędkarz z ciebie kolego :smile:

Ja wczoraj podjechałem we wspomniany rejon 13stek. Dojechałem od kamieńca bez żadnych problemów.

Połaziłem ze spinem bez efektów, czasem odprowadzały blaszkę okonki. Widziałem tylko jednego wędkarza , od rana do południa na żywca 5 okonków do 25cm. Woda bardzo wysoka i wszędzie masa beztroskiej drobnicy pod powierzchnią , żadnych oznak szczupaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moral, dwójka dość płytka i zarośnięta, to chyba najmniej oblegany staw z tych bliskich - mało miejscówek. Z drugiej strony jakby napełnić to koryto to całkiem fajny stawik by był.

Byłem na dzbanowskim w niedzielę z rana ale krótko.

Na spławik mozna było pobawić się z drobną rybą (miałem kilka płotek i kilka okoni 10-20cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jak pojedziesz dalej to dojedziesz do rzeki. Busz tam straszny i nie ma po co jechać. Byłem wczoraj i dzisiaj na dzbanowskim wczoraj troche okoni a dzisiaj tylko jeden i do domu bo nawałnica przyszła. Wspołczuje tym co zostali. Wczoraj był najazd kontroli na całe pilce z wałbrzycha i jeleniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

witam koledzy na którym stawie można najprędzej spotkać sandacza? karpika? wiem ze pewnie gdzieś już jest to opisane komentowane ale rzadko kiedy jestem na necie a na pilcach byłem ze 3 razy w życiu na dzbanowskim i na 1-ce takze z góry dzieki za infooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny476, jeżeli chodzi o sandacza, to na każdym większym stawie pewnie pływa, ale podkreślam że są to ostatnie sztuki. Jak ktoś złowi - to naprawdę musi być szczęściarzem. Ja łowiąc tam od przeszło 4 lat, nigdy go nie złowiłem (zresztą nie tylko ja - pewnie 99% tam wędkujących). Co do karpików, to chyba jedynka, co prawda oblegana, ale też raz na dwa lata zarybiana śladową ilością właśnie karpia.

Ogólnie miejsce bardzo urokliwe - ale niestety bezrybne. Presja wędkarska w połączeniu z brakiem zarybień dała takie oto skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.