Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

LeChifre, postawie ci WIELLKIE PIWO jak mi powiesz jak tam dojechałes ;) kogo sie nie zapytam to nikt nie wie jak tam dojechać. Tak w ogóle to gratulacje bo ja wczoraj na dzbanowskim 1 okonka złowiłem, ogólnie bryndza była straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutki nie wiecej niż 30cm no ale jest :) rok temu wpadł mi taki 65cm a z dojazdem to wiem koszmar straszny odkąd wycinaja drzewa to niema przejazdu chyba ze 4x4 :cry:suhhar Ja jeżdżę nie tą droga zaraz w prawo za mostem na nysie a 300 metrów dalej jest tez zjazd i tam sie da przejechac:)

(zdjęcie sprzeczne z regulaminem wstawiania zdjęć na forum haczyk.pl. Admin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest mi w stanie ktoś odpowiedzieć jak jest z karpiem na stawach 3a, 3b i 3c? Złapał ktoś kiedyś, słyszał że łapią? I ogólnie czego się po tych stawach spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapią łapią widziałem nie raz w siatkach karasie i karpiki a co do rozmiarów ryb wiem ze jest tam potężny karaś. Z kolega widzieliśmy w trzcinach 2 szczupaki takie na oko 1m jak sie obrócił i machnoł ogonem to zostaliśmy ochlapani wodą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest mi w stanie ktoś odpowiedzieć jak jest z karpiem na stawach 3a, 3b i 3c?

W tamtym roku spadł mi taki 4-5 kg może, nie wiem bo karpi raczej nie łapię, ładny, pełnołuski ale spadł nam przy samym brzegu.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feeder2010, powiem jedno dobra robota i masz całkowitą rację jakby zrobić taka akcje ze okoliczne koła zbierały by członków do pomocy moze by sie wiecej dało zrobić, sam bym przyjechał pomachać łopata. Czy 1 i 2 wyrwa beda zasypane moze czy to juz nie wasz rewir ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek dojechałem od dzbanowa przez wklęsły mostek do 13ek bez problemu zwykłą osobówką. Na lakier owszem trzeba uważać, osobówki bywają niższe to takimi nie polecam pomimo że sucho.

Byłem piątek + sobota do wieczora, płotki, leszczyki, 2 klenie poniżej 30cm wszystko.

Bez rewelacji.

Widać że ostatnio było tam sporo "wędkarzy" bo naśmiecone i nasrane okropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjr Bień, ja dzisiaj tamtedy jechalem i chyba cos ci sie pomylilo bo osobowka ledwo przejechalem takie dziury ze szok ciesze sie ze zawiecha cała. LeChifre, ale jazde mialem do 13 przez las debowy masakraaaa kto normalny tamtedy jezdzi ??? widzialem jeden koles a3 desperat jak ja. Od 13 dojechalem do zwalonego mostku kolo zwirowni, niech nikt tamtedy nie jezdzi dziury po kolana. Tylko sie najezdzilem i nawkurzalem od taki offroad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi się nie pomyliło.

Jak masz np. fieste +- 2006 to nigdzie nie dojedziesz.

Jak masz Corsa B na oponach 165/80 to masz autko wysoko z czarnymi twardymi zderzakami i starym lakierem i jedziesz, po prostu.

Ja przejechałem nowym VW Polo , jechałem bardzo pomału a w końcówce to rodzinka odginała krzaczory i auto jest nie tknięte.

Warunek to skręcasz od razu na prawo łąką. Potem to już bez wyboru.

Jeśli jeździsz A3 to nie masz wg mnie normalnej osobówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjr Bień, jakby nie jechac to dziury sa masakryczne rozjezdzone i wiecej tam sie nie bede pchał chyba ze kupie jakas terenówke. Tak na marginesie to pilce ostatnimi laty strasznie zarosły nie ma miejscówek do posiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.