Skocz do zawartości
tokarex pontony

PILCE


madi

Rekomendowane odpowiedzi

No miejmy nadzieję, że to prawda. Wkońcu to żwirownia i faktycznie może występować produkt uboczny w postaci niekontrolowanych wód. Ale trzeba być czujnym i wszystkie nieprawidłowości zgłaszać. Brawo dla czujnych kolegówtrebor123, aregmax, Pozdrawiam i życzę wszystkim prawdziwym wędkarzom w w 2014 roku połamania kija :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 5 weeks later...

Trzeba docenić robotę. Ale niektóre kładki mają słupki posadowione na środku strumienia (przepływu) i w przypadku większej wody niosącej gałęzie i inne śmieci stworzą swoistą tamę, a w konsekwencji cała kładka może popłynąć. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Witam, chciałem podzielić się informacją. Znajomi siedzą na jedynce od niedzieli, złowili jednego lina 35 cm i okonia 32 cm, ogólnie lipa, bierze sama drobnica, a teraz dzwoniłem do nich i powiedzieli, że deszcz leje jak diabli. Będą siedzieć do przyszłej niedzieli. Jak u Was efekty na Pilcach? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzine temu wróciłem z Dzbanowskiego cały zlany na maxa ! jak przyjechałem była fajna pogoda wiaterek pochmurno zwiastowało brania a ty lipa ani brania. Zaczeło lac i dalej lipa dopiero pojechalismy na duzy cypel i kumpel wyczail miejsce z okoniami on 3 złowił ja tylko 3 brania. Cali mokrzy zwinelismy sie do chaty. Pilczyk jedynka przełowiona na maksa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suhhar, dzięki za info, przekaże znajomym żeby zmienili miejsce. Co do Dzbanowskiej to nie dziwię się, że kiepsko z rybami. Od 3 lat nie złowiłem tam żadnego leszcza, w ogóle nie złowiłem tam od dawna porządnej ryby. Miejscowi mówią, że Dzbanowska jest przełowiona z białej ryby, a zostały nieliczne drapieżniki no i chyba jest trochę suma i podejrzewam, że to on jest sprawcą wytrzebienia białej ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z zielskiem? Ostatnio jak byłem - to jakaś masakra 1,3 oraz dzbanowski zarośnięte niczym łąka. Jest coraz gorzej czy jakaś poprawa? Praktycznie zaczyna brakować miejsc do lowienia. 2 lata wczesniej można bylo tam wędkować a teraz lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jareksm2, potwierdzam, że Dzbanowska zarośnięta, praktycznie przy każdym zdejmowaniu zestawu ciągnie się jakieś wodorosty. Również zauważyłem, że robią się coraz bardziej ciasne miejscówki, a inne to już dawno pozarastały trzciną i trawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.