Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

co mam nałożyć na haczyk w nocy??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

wole sie spytac na forum zeby wiedziec co mam kupic przed wyjazdem.Chce łowić pod mostem gdzie jest mały prąd i za dnia łowi sie tam leszcze od jednego brzegu do drugiego jest 8 metrów głebokośc od 1 do 3 metrów po lewej stronie jast troche trzcin. tyle informacji starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba tak jak ci tomek napisał jest to temat rzeka, w nocy na haczyk możesz założyć prawie wszystko co oferują nam sklepy wędkarskie, oraz to co możesz domowym sposobem wykonać, to tylko zależy od twojej wyobrażni i pomysłowości, popróbuj, pokombinuj z przynętami np. weż ze sobą na łowisko, pinke, czerwonego, czy też makaron lub ryż, załóż na jedną wędke np, makaron, a na drugą czerwonego robaka no i posiedż troche jeżeli przez dłuższy czas nic się nie będzie działo to popróbuj z czymś innym, ale jeżeli zauważysz np. że na makaron masz brania, a na czerwonego nic na to znień na coś innego, mósisz trafić z przynętą w dany dzień w łowisko, poza tym popytaj już wędkująych tam na co oni łowią, chociaż nie raz się zdarzy że wrócisz z łowiska o kiju, a co do jakiej ryby możesz się spodziewać no to ci nie powiem ponieważ wszystko może się zdarzyć, tak więc wszystko zależy od twojej własnej inwencji, życze powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spławik

wydaje mi się że jest za dużo niewiedzy w twoich postach, proponuję ci zajrzeć w takie tematy jak "RYBY SPOKOJNEGO ŻERU" a nie ciągnąć nas tak jak po sznurku do kłębku, naprawde posznupaj coś na tem forum, a zapewniam cię że bardzo dużo dowiesz się na twoje nurtujące pytania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.