Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisz , wypuszczasz czy zabierasz.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

DAWID, chcesz pogadać?

Nie masz komu się zwierzyć?

W tym temacie chyba wszystko już zostało powiedziane. Wypuszczasz, ok. jedni uważają to za "frajerstwo" (bo przecierz karta musi sie zwrócić) inni za behawioralne współczucie rzeczywistości. Wiem o co Ci chodzi ale nie wiem o co walczysz chcąc wywołać zamieszanie wśród userów.

Wypuszczasz bo... łudzisz się, że ryb będzie wiecej? Nie bądź śmieszny :mrgreen: .

Ja wypuszczam bo wiem, że tą akcje da się rozszerzyć. To jak łańcuszek Św, Antoniego. Jak kogoś tym zarażę to i on to pociągnie dalej.

Lecz wulgarne C&R skutecznie do tego ludzi zniechęca. W tym kraju nie należy nikomu nic narzucać bo z góry jest to skazane na niepowodzenie... .

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernicjusz, dobrze się czujesz? Zdjęcie wypuszczanej ryby jest delikatnym promowaniem wypuszczania ryb a nie czymś wulgarnym. Polecam jakiś wyjazd na ryby i troche luzu bo widze że masz jakąś spine zimową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz ze po odczepieniu przynęty, rybe wrzuca się po prostu do wody

Oczywiście że tak- całe życie tak robiłem, i jakoś żadna mi chyba nie nie zdechła, pomimo braku- jak to nazwałeś ; reanimacji.

A jeżeli już chcesz wrzucać zdjęcia wypuszczania ryb, to rób- ale wypuszczania ryb, a nie trzymania ich w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernicjusz, dobrze się czujesz? Zdjęcie wypuszczanej ryby jest delikatnym promowaniem wypuszczania ryb a nie czymś wulgarnym

Zważywszy na Twoje podejście "do rzeczy samej", mniemam iż masz na celu osiągnieńcie dywagacji społecznej na tle ogólnonarodowej chęci do zbieractwa i zabieractwa. Swoim perfidnym i wulgarnym propagowaniem C&R próbujesz przytłoczyć ludziom realne na ich miare postrzeganie świata.

rybe przed wypuszczniem lekko trzeba reanimować
przestań prosze... . Jak ja wypuszczam to nie robie z tego kroniki.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobry mam humor aby wdawać się z tobą w jakiekolwiek bezsensowne dyskusje

To po ki diabeł poruszasz od dawna zapomniany temat????

Nie masz ukrytych zamiarów???

:lol::lol::lol: Nudzi Ci się pragniesz byś chwalonym za swe zajebi... czyny. Lecz czy przynoszą one wymierny skutek w to już nie wnikasz :shock: .

otwarciem skontaktuj się ze swoim lekarzem lub farmaceutą.

K O L E G O holujesz... . Dziwny jest ten świat jeżeli jeden drugiemu próbuje wytłumaczyć jaki cel ma wypuszcznie ryb. Światopoglądowy czy namacalny... .

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na spokojnie swoim zdjęciem chciałem tylko pokazać że można i powinno się wypuszczać pstrągi potokowe, aby nie zaczynać dyskusji nie dodałem żadnego tekstu, no ale w sumie mogłem się spodziewać że dodasz odrazu cięta odpowiedz i będziesz to ciągnąć, ciągnąć i ciągnąć ja się wyłączam, pokłóć się w innych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po ki diabeł poruszasz od dawna zapomniany temat????

Nie masz ukrytych zamiarów???

:lol::lol::lol: Nudzi Ci się pragniesz byś chwalonym za swe zajebi... czyny. Lecz czy przynoszą one wymierny skutek w to już nie wnikasz .

Słuchaj no kolego, temat nie został wyczerpany bo nowi użytkownicy forum co jakis czas dopisują tutaj swoj pogląd na ten temat, gdyby był wyczerpany zapewne zostałby przez administratora zamknięty. Dawid zamieścił zdjęcie bo chciał się pochwalić rybą którą złowił i której zwrócił wolność, odpowiedni temat na takie zdjęcie według mnie. A Ty widze spiskowe teorie i pieniactwo szerzysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernicjusz, fajnie że mamy w gronie wszechwiedzącego. Tylko kurcze nie moge sobie wytlumaczyć dlaczego na odcinkach "no kill" pogłowie ryb jest o wiele większe niz na odcinkach "kill" na tej samej rzece i dlaczego ryby tam są większe, prosze kolego wytłumacz mi to, szczerze jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty mistrzu wypuszczasz bo... ????

Wydaje Ci się że ryb będzie więcej?

Czy wydaje Ci się że będą większe?

Obie te tezy dodam, iż z góry są bzdurami.

Opisałem moją opinię na ten temat, i nie mam zamiaru się powtarzać. Masz dużo czasu widzę wiec sobie poszukaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego na odcinkach "no kill" pogłowie ryb jest o wiele większe niz na odcinkach "kill"

To jet takie proste, że aż nie potrafisz tego pojąć. Sam tłumaczyłeś, że na tych wodach masz w ciągu sezonu kilka kontroli a na Wisełce ani jednej przez cały sezon :shock: . Nie widzisz nic dzinego???

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernicjusz, kontrole są na całych rzekach pstrągowych nie tylko na "no kill" prosze o kolejne tłumacznie to niestety do bani.

DAWID, nie porównuj proszę pilnowania, i zarybiania odcinków "NO Kill", do wód ogólnodostępnych, bo to śmieszne jest. Każdy wie że takie odcinki są "oczkiem w głowie" Okręgów- zwłaszcza w tym przypadku lubelskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek72, widze że troche mało wiesz po odłowach kontrolnych na niektórych rzekach niektóre odcinki "no kill" nie są już praktycznie zarybiane bo jest masa ryb. Tylko zastanawiam się dlaczego przecież wypuszczanie nie wpływa na pogłowie ryb, kurde no wernicjusz o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID, nie porównuj proszę pilnowania, i zarybiania odcinków "NO Kill", do wód ogólnodostępnych
maniek72, nie każdy to potrafi pojąć.

DAWID,

A na Wiśle?

Wniskuje, że nie ma ryb bo nie ma kontroli? Czyż nie?

A samo wypuszczanie ryb wpływa jedynie na samoocene niż na rybostan.

kurde no wernicjusz o co tu chodzi?

O to, że jajogłowych mamy nie tylko w PZW. Trzeżwego myślenia człowiek uczy sie całe życie.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie jesteś w stanie konstruktywnie porozmawiać a więc troluj dalej cześć

Ja nie jestem! To Ty żyjesz w ułudzie! To Tobie wydaje się, że ryby łowisz bo wypuszczasz!

Różnica między nami jest taka, że ja ludzi nie namiawiam perfidnie na forum do wypuszczania tylko wypuszczam zwłasza perfidnie gdy patrzą. Daje im to do myślenia. Niczego im nie narzucam. I wiesz co jest najlepsze?! Ta niepewność... .

Z czasem, będzie tak od pięciu lat, zauważam, że coraz więcej ludzi wypuszcza ryby bo złapało bakcyla a nie bo ktoś tak każe. Wszelkie zorganizowane akcje w tym kraju są z góry skazane na niepowodzenie. Zawsze będą się ludziska buntować i trzeba to uszanować. Jest to pogłowiem minionego ustroju.

Taka jest różnica między nami :wink: ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.