Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Feeder do 100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zasięgnąć rady w kwestii feedera do 100 zł, wiem że to jest strasznie mały budżet jak na taką wędkę ale na razie nie mogę sobie pozwolić na więcej gdyż mam większe wydatki

Chodzi mi tu o wyrzut do 100-120 gram, wytrzymałość, oraz lekkość, czyli jednym słowem jaki waszym zdaniem byłby najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

Witam kolegow...potwierdzam te Mistralle to najlepszy wybor wedlug mnie rownez...a dolozyc 30 zl i kupic sobie Mistrall aero star 3.90 cm 120 gr wyrzutu to zapewniam kazdego ze malem duzo drozsze feedery i poprostu nie mialy polotu...glowna zaleta tego wedziska jest wytrzymalosc i budowa gdyz to naprawdee solidny kij i do tego strasznie smukly kazdy ruch ryby sie normalnie czuje w rekach..naprawde jak dla mnie amazing sam chyba musze sobie kupic nowego bo tamtgo niestety zlamalem na nocce jak bylem porobiony :( naprawde bym wolal jakos dozbierac te 30 do 50 zl wiem ze bywa ciezko ale jak dla tych godzin na rybach mysle warto sie przemeczyc chwilke;) no i moja druga alternatywa dla w miare taniego i bardzo dobrego feedera to Mitchel heavy feeder 80 -150 gr 3.90 cm... konkretny sprzet zreszta to ze nie spada z ceny tylko jeszcze rosnie z roku na rok mowi samo za siebie. Sam mam teraz dylemat bo moge kupic dobry sprzet tanio ale uzywany tzn Daiwy albo kupic cos w tym stylu lub Trabucco(tez mocne feedery ale niestety juz 200 zl trzeba wydac) ja wychodze z tego zalozenia ze jak sobie tego nie kupie to przetancze gdzies albo przepije wiecej piw wiec czas sie zbroic Panowie zima :)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również rozglądam się za feederem w przedziale cenowym 100 - 200 zł. Napisałeś, że Mistrall aero star 3.90 cm jest bardzo dobry i często lepszych od tych nawet droższych. Jak ma się ta wędka w porównaniu do mikado Golden Bay??? Myślałem też nad czymś od Jaxona, ale ludzie w sieci mocno narzekają, a i widziałem, że na mikado też psioczą, że psują się... Mam już niemały mętlik w głowie i nie wiem co wybrać i nie wiem czy warto dać 200 zł skoro mówisz, że za 130 zł można mieć dobra wędkę i porównywalną z tymi droższymi. Osobiście znam faceta, który wędkuje na Jaxony (jakieś krótki, takie które można zgiąć w koło :) i konkretne leszcze targa. Również w tych wędkach, które są polecane na Odrę odstrasza mnie trochę ich długość, bo 3.90 cm to bardzo długa wędka i jak ją układać? Pionowo to źle się zazwyczaj patrzy w niebo... Gdy jako dziecko z ojcem wędkowaliśmy to feedery chyba takie po ponad 2 metry mieliśmy. Teraz jak zacząłem czytać i widzę, że na rzekę to najlepiej takie długie, bo daleko można machnąć i wygodniej rybę holować to już sam nie wiem co lepiej kupić i z czym wygodniej będzie. Wędki w łapie nie trzymałem z 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jk tym Mikado bo nie mialem tego kija ngdy w rece nawet...za tego aero star to naprawde recze pekna sprawa....jak chcesz cos naprawd ze 200 zl to trabucco zaczyna swoja serie juz od 199 zl a kijki i zylki maja naprwde dobre ...3.90 wedki nie opierasz w pionie ja tam zawsze pochylam na podporce gdzies w kacie 60 stopni kazde branie widac na tych szczytowkach nawet ukleji...nie kupuj nic jaxona ani kongera a pownno byc dobrze;)Te dwie wedki mistrall i mitchell sa rewelacyjne jakbym mal brac w tym przedzziale cenowym to ewentualne jak mowilem jeszcze ten trabucco .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.