Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wasze zwierzaki


Gość wobler129

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...

1e9edc9b.jpg

To łaciate co wygląda jak krowa to roczna suczka, która śpi z "nowym" sierściuchem - kotem, a raczej kotką :mrgreen:

Ja się tylko zastanawiam dlaczego im się tak dobrze śpi? Z pewnością nie chodzi tu o mebel, który bezczelnie zajęły :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

133478fe.jpg

Tu słodko śpi, ale w chwili obecnej lata popapraniec w drugim pokoju nawet po ścianach bawiąc się papierkiem po cukierku.

Mówi się, że jeśli ktoś po cichu chodzi to chodzi jak kot. To niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego jak ta mała kicia biega to mam wrażenie jakby to był koń :?::shock::roll: No tłucze się jak Marek po piekle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja wiedziałam, że się tu kocur zjawi :razz::lol:

Jak poluje to się skrada. Jak broi to złośliwie tak głośno się zachowuje.

Dokładnie. Tylko to małe "g" raczej cały czas broi. Dziś w trakcie parzenia kawy franca tak mi skoczyła, że musiałam ją z siebie ściągać. Dosłownie. Wbiła mi się pazurami w udo i tak została, ałłłaaaa :evil::???: Powód? Sznurek w spodenkach, który chciała złapać...

Kocur z racji, iż fachowiec jesteś jeżeli chodzi o koty, to powiedz mi kiedy to dorasta? Bardziej chodzi mi kiedy poważnieje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja wiedziałam, że się tu kocur zjawi :razz::lol:

Skoro piszesz o moim ludzie to jako naczelny muszę reagować :razz:

Te mendy nie poważnieją nigdy :mrgreen: Moja jest z 2003 roku i do tej pory chwile powagi ma jak śpi albo poluje na ptactwo i gryzonie. Nie da się jej nauczyć C&R.

Polowanie na sznurki, owady i wszystko co się rusza to norma. Poważna jeszcze jest jak obce samce szlajają się po ogrodzie. Wtedy atakuje i przegania bo to jej terytorium. Można dużo o takim zwierzaku opowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mendy nie poważnieją nigdy :mrgreen:

O masz! A ja myślałam, że w rodzinie to chociaż kot będzie normalny :lol:

Polowanie na sznurki, owady i wszystko co się rusza to norma.

Czyli spokoju nigdy nie zaznam...

Można dużo o takim zwierzaku opowiadać.

Domyślam się. Od zawsze w domu był jakiś pies, a raczej suka :wink: Na temat psów wiem prawie wszystko, wszystkiego się nie da. Natomiast koty to stworzenia, z którymi nie miałam dotychczas nic wspólnego oprócz "wspólnej piwnicy" :???:

Można by rzec - uczę się kota.

kocur jakieś ciekawostki mile widziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, jak to się mówi: pies ma pana, kot służącego a fretki niezły ubaw :mrgreen:

Przerabiałem temat psa przez 22 lata bo tyle mieliśmy psa w domu i jakoś nie spieszy mi się do następnego.

Kocica jest znajdą i mamy ją od samego początku. Jak każdy przedstawiciel swojego rodu chodzi własnymi ścieżkami. Poluje i co jakiś czas dumna jak paw przynosi na taras pod drzwi wróble, myszy i wszystko co zdoła upolować :???: W domu lubi czochrać fryzury domownikom wisząc na oparciu fotela albo wskakuje na stół i kombinuje jak tu poleżeć na laptopie kiedy ktoś go użytkuje. Wszędzie włazi i wskakuje. Sprawdza wszystkie kąty. Owady nie mają szans na przeżycie kiedy taki zwierzak jest w domu. Mam jeszcze w domu 2 fretki które uwielbiają wkurzać kotkę. Cyrk i komedia jest jak się spotkają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur poza kotem jest pies, z którym robią jeden wielki dym. Do tego jeszcze akwarium, 2 rozdarte papużki i moje dwie białe myszki. Komedia jest jak kot próbuje dostać się do "żarcia" :lol::lol::lol:

Co dziwnego suczka w kwietniu skończyła rok, nie gryzie już butów..... za to kot potrafi opędzlować wszystkie sznurówki. Bardzo fajna zabawa to rozwalenie po całej chacie świeżo ściągniętego prania, razem z psem potrafią dobrze wszystko zdeptać, wylać wodę z miski i wysypać psie chrupki....

Aż boję się pomyśleć co to będzie jak moja córcia zacznie pełzać na czworo :razz:

Ciekawostka: wczoraj się okazało, że nasza kotka ma penisa czy jak to tam u kotów się nazywa :???: Masakra jakaś, teraz trzeba będzie kotu zrobić u weterynarza kuku :roll:

Zwariować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, dasz radę z takim cyrkiem :mrgreen:

No pewnie, że tak :mrgreen:

Kocur po wizycie, waży 2100g, wygląda zdrowo, szacunkowo ma ok. 5 miesięcy.

Za miesiąc zaplanowane "kuku" :razz:

Jeste jeszcze jeden problem: kota trzeba przechrzcić :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeste jeszcze jeden problem: kota trzeba przechrzcić :lol: :lol: :lol:

A po co :?: Przecież i tak ma w d... to jak się na niego woła bo przyjdzie jak będzie chciał :mrgreen: Bezinteresownie z woli pańci na 100% nie ruszy kity :mrgreen: Moja na swoje imię reaguje podniesieniem jednego oka i nic więcej. Za to otwieraną puszkę lub saszetkę z jej żarciem zaszczyca głośnym miauczeniem i bardzo szybkim truchtem do miski :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co :?: Przecież i tak ma w d... to jak się na niego woła bo przyjdzie jak będzie chciał :mrgreen:

Ja wiem, że ma w d... ale dla zasady. kocur a Ty byś chciał być wykastrowany i w dodatku nazywać się np. Zosia albo Krysia :?::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pojawił się dosłownie przed chwilą... mały batman :cool:

Wleciał skubany przez uchylone okno co se człowiek otworzył na noc dla ochłody :wink: Narobił szumu i hałasu, że się w szoku obudziłem :shock: i schował się za szafą jak go chciałem "wynieść" za okno :razz:

No to cóż, idę spać do drugiego pokoju, może po ciemku do rana sam czmychnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.