Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wasze zwierzaki


Gość wobler129

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Rok temu zginął mój 10 letni owczarek.Szukałem go wszędzie,odwiedzałem okoliczne schroniska dla zwierząt.Podczas tych odwiedzin napatrzyłem się na te biedne zwierzęta które tam trafiają. Postanowiłem że nie kupię nowego psiaka tylko wezmę takiego ze schroniska. Mam teraz nowego owczarka ma 2 lata i wabi się KOBI,Jest u mnie już drugi miesiąc i bardzo się do mnie przywiązał.Do schroniska trafił z wypadku,przeszedł operację nogi i był w opłakanym stanie jak go z tamtąd zabierałem.Już teraz jest wszystko w OK .Poprzedniego psa szukałem 10 miesięcy i wiem co to stata przyjaciela dlatego rozumię Twój ból Justyno.

John

a2f0a61627230555m.jpg

Mójnowy przyjaciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Papinos: Nie zamierzam kupować nowego pieska... Moja SARA była jest i będzie najukochańszą sunią na świecie !!!!!!!!! Moją sunią, pomimo tego że żyła zze mną tylko 1,5 roku to ten czas był wspaniały i niesamowity... Nigdy w życiu jej nie zapomonę !!!!!!!!! Była moją najlepsza i najwierniejszą przyjaciółką !!!!!!! Kocham ją bardzo i cholernie za nią tęsknie ... :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Noi stało sie moi chcą małego pieska.

Tylko skad wytrzasnąć cos małego i miłego nie majac zbyt duzo gotówki.

Są ograniczenia mały musi zostać już na stałe.

Wiecie blok ograniczona metrażówka itd.

Co do bloku noi zeby nie był kudłaty żeby niemiał krótkich nóg noi zeby lubiał chodzić na ryby.

No troche kudłaty może być ale troszeczke. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan, skąd wiedziałeś ze o mnie chodzi

wyślij mi info co i jak na PW

a postaram się spełnić twoje zachcianki hau, hau,

hehe dobre :mrgreen:

a tak w temacie to tomek1 ma rację ,wzięcie ze schroniska kosztuje 50 zł i psa odrazu szczepią także nie musisz odrazu inwestowac w żadne dodatkowe sprawy oprócz smyczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

U mnie w domu od kiedy pamiętam zawsze były jakieś zwierzaki. Najpierw ja potem moje dzieciaki zawsze coś "przytargały" do domu. :razz: Zaliczyłem już chomiki,świnkę morską,żółwia,myszoskoczka,papugi,rybki a obecnie mam psa i papugę. Pies- kundelek którego ktoś jak był malutki wywalił z domu :evil: a u mnie znalazł swój nowy dom. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi stało sie moi chcą małego pieska.

Tylko skad wytrzasnąć cos małego i miłego nie majac zbyt duzo gotówki.

Są ograniczenia mały musi zostać już na stałe.

Wiecie blok ograniczona metrażówka itd.

Co do bloku noi zeby nie był kudłaty żeby niemiał krótkich nóg noi zeby lubiał chodzić na ryby.

No troche kudłaty może być ale troszeczke.

Cze Boguś! Nie zaglądam ostatnio na forum zbyt często więc może już jestem nie w temacie. Ale, jeżeli Twoja oferta jest nadal aktualna, to mam dla Was (może raczej Twoich chłopaków) fajnego i miłego psiaka. Oczywiście za free!!! We wrześniu (30-go)

moja stara sunia jeszcze raz postarała się o zachowanie gatunku i oto efekty.

dinkaztofikiemluty07fp3.th.jpg

Ten na pierwszym planie, to właśnie ten delikwent. Wiem, że u Was będzie mu dobrze.

Do chodzenia nad wode też go przekonasz, tak jak ja swoją sunię. Gdy ubieram moro, już czeka przy drzwiach.

No dobra, dość tych wywodów, jak reflektujesz, jestem do dyspozycji w każdej chwili.

Pozdrowienia dla rodzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek

Co do tematu bogdana39

Mam psa rasy sznaucer miniaturka czarny i ma dużą zaletę gdyż niema sierści a włosy,może trochę jest nadpobudliwy ale tak to ok.Na ryby raczej się nie nadaje bo jest włóczykij(łowię stacjonarnie) a przywiązany sie złości ale to chyba zależy od charakteru.Rasa wierna rodzinie i b.lubi dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam żółwia "FILIPA"" spokojne stworzenie jedynie za obcymi biega z dziobem i skubie po kostkach zapewniam że nie tresowany sam się tego nauczył :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: wadą jest to że nie szczeka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom to pochwalę się i ja swoim zwierzyńcem. :wink: Mam pieska, a raczej psisko, wabi się Forest, czyli las (wiem, fajnie nie musicie chwalić, sam wymyśliłem) :mrgreen::mrgreen::mrgreen: . Drugie moje zwierzątko, ale równie słodkie to kotek, a w zasadzie kocuR LeonQ, taki przytulasek z charakterkiem. :wink:

Posiadam również siostrę, ale nie wiem, czy można ją zaliczyć do zwierzątek... :?::wink::mrgreen::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Dzięki Witek narazie mam zawieszenie chochli wiec sprawa staneła ale jakby cos to napewno bym wzioł.

Jeszcze raz dziekuje.

Ma teraz 5 msc to juz wiekszy nie wyrosnie zabardzo.

Sebek moim dzieciom własnie podobaja sie sznaucery noi lepiej by był bo dzieci alergicy ale jak mówie narazie wszystko wisi w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

9e6ffaa37d18ebfdm.jpg

A to mój psiak. Wabi się Fox i jest baaardzo groźny. Mieszkamy na takim małym odludziu i Foxiu nie przyzwyczaił się do innych ludzi. Toleruje tylko naszą czwórkę (rodziców, brata i mnie oczywiście :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.