Skocz do zawartości
tokarex pontony

Aparat cyfrowy


wiesławek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

kocur, Dzięki ale nie potrzebuję aparatu na "ekstremalne" warunki :wink: Do zabierania na ryby mam już dwa aparaty, jeden nawet ostatnio przeszedł "chrzest wody", po wysuszeniu działa jak dawniej :lol:

Teraz noszę się z zamiarem zakupu aparatu do nauki poważniejszego fotografowania, dlatego prawie zdecydowałem się na lustrzankę, tylko na dodatkowe obiektywy kasy brakuje :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

mam problem z moim Kodak EasyShare DX7590 10x, byla wielka burza jak bylem na rybach i naleciało wody, wyjąłem od razu baterie nie włączałem dopóki nie wysechł, no i próbuje teraz włączyć i nic jak myslicie juz z nim koniec czy warto spróbować dać do naprawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Kupiłem sobie wczoraj Nikona CoolPix P60. Aparacik oki, ale mamuśka zobaczyła i ona też chce mieć taki. Jak dla niej to troche za bardzo rozbudowany sprzęt. Chce jej kupić coś prostego, ale nie koniecznie jakieś badziewie. Nie znam sie nic w temacie foto, więc proszę o porade co kupić. Ważne, aby był prosty w obsłudze, bez zbędnych bajerów, powinien mieć wyjście USB i TV, oczywiście karta pamięci no i raczej duży wyświetlacz. Planuje wydać ok 300-350zł. Co w tej kasie może być odpowiednie. Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAWID, Rozkręć obudowę i zostaw w spokoju na tydzień, może jeszcze wyschnie.

ok tak zrobie, niech schnie jak nic to nie da, dam do naprawy albo kupie nowy, bo nad wodą bez aparatu to juz nie to samo........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam aparat foto FUJI od stycznia tego roku 10zom, stabilizator obrazu i dużo funkcji .

Ale co z tego zrobiłem nim około 2000 zdjęć ,nikt tego nie chce ogladać ,jak zaproponujie ogladanie zdjęć to sie czuje jak bym z kosmosu przyleciał,

ta zabawa stała sie za bardzo ogólno dostepna i nie przyciąga już tłumów.

A robić dla sie siebie , i samemu oglądać to nie to.

Może macie na to rade bo ja sie załamałem i nie bede robił zdięć dla siebie.

Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem nim około 2000 zdjęć ,nikt tego nie chce ogladać ,jak zaproponujie ogladanie zdjęć to sie czuje jak bym z kosmosu przyleciał

Nie przejmuj się tym rób zdjęcia gdy masz ochotę, nawet wtedy gdy na bieżąco ich nie oglądasz,a wraz z upływem czasu będą nabierać wartości sentymentalnej,

I potomni będą sie mieli z czego śmiać a może i podziwiać :wink:

Może macie na to rade bo ja sie załamałem i nie będę robił zdjęć dla siebie.
No i nie łam się chłopie, jak to mówił kiedyś jeden z moich kolegów;

"Trza być twardym, a nie miętkim" :mrgreen:

Ps. ja mam inny problem, jestem zatwardziałym minimalistą i zwykle nie chce mi się dodatkowo targać aparatu :???: i z reguły gdy go nie mam przy sobie wiele się dzieje wokół :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edmund rob zdjęcia nie łam się :grin: , Unises dobrze to ujął.

Z aparatem mam podobnie na ryby za często nie zabieram, znajomy czasami ma, tylko że coś nie mogę od niego ich wyciągnąć :mrgreen::wink:

edmund, a fuji, ktory masz jaki to model?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak bede fotografował ale mnie to wkurza jak sie człowiek napracujie i nie ma efektów ludziska sie tym nie interesuja maja lepsze i to samo fotografują.

A mają w domach tego mnóstwo i nie ma komu ogladać.Zrobiłem mnostwo zdjęć na rybach, rodzince i co dalej.

Mój foto FinePIX S700 w zeszłym roku w grudniu zakupiony w stanach

i nie mam do niego instrukcji po polsku , już nosiłem sie z zamiarem sprzedaży

lecz kupiec sie rozmyślił .

Edmund :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edmund strzelaj foty i nie stresuj się. Im więcej fot za Tobą tym lepsze przed Tobą. Może strzelisz jeszcze fotę życia. Ja też bardzo dużo robię zdjęć i nie stresuję się niczym. Foty są dla mnie. To mój sposób na zatrzymanie czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Co do aparacikow....temat lustrzanki....Jesli ktos chce robic fotki typowo rekreacyjnie, to znacznie lepiej zaopatrzyc sie w aparacik kompaktowy o szerokim kacie, i niezlym zoomie, niz w tanie lustro.

Pamietajcie ze lustro to wydatek, poczatkowo wystarcza ze standardem czyli obiektywem do 55, pozniej czlowiek sie zastanawia nad dokupieniem tele, wiec idzie wszytko w koszta.

Pisze bo stalem przed takim dylematem.

Pozniej stwierdzilem ze zaopatrze sie w kompakt. Udalo sie zlokalizowac kompakt o dobrej rownowadze jakosc/cena

Robie nim fotki wszedzie, ciagle...jestem bardzo zadowolony. Fakt ze maly nie jest ale warto bylo

a model to olympus sp570uz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olympus sp570uz

No to już fajny aparacik, taki wielozadaniowy.. W sumie półprofesjonalny można powiedzieć.. Klasowy sprzęt w fajnej cenie..

Pamietajcie ze lustro to wydatek, poczatkowo wystarcza ze standardem czyli obiektywem do 55, pozniej czlowiek sie zastanawia nad dokupieniem tele, wiec idzie wszytko w koszta.

Tak jak mój kumpel, który jest fotografem.. Zastanowi się nad zakupem teleobiektywu i w końcu to zrealizuje kupując obiektyw Canon'a 28-300 f/3.5-5.6 L IS USM, a później będzie się tłumaczyć (jak mój kumpel) że ma ochotę porobić zdjęcia zimorodkom i innym ciekawym ptaszkom .. :grin::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur, nie kupuj alfy....

powiem ci tak, znam jednego goscia ktory ma pojecie wielkie o fotografice...

mozesz zobaczyc....http://www.pollesch.pl/index2.htm

poznalem go przez mojego szwagra ktory rowniez zajmuje sie zawodowo fotografia...

jesli chcesz lustro to raczej ktorys z nikonow......napewno nie Sony A

pozniej bedziesz mial problemy z obiektywami doborem lampy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.