Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rozkochów, zakole A/B


MatiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu znalazłem podobny temat do tego, który zakładam, ale tam było kilka postów na temat tego łowiska i to jeszcze sprzed kilku lat. Rozchodzi mi się o łowisko położone w Małopolsce, powiacie Chrzanowskim, mianowicie Rozkochów Zakole A i Zakole B.

Mam nadzieję, że temat nie zostanie usunięty, a dowiem się co nie co o tym akwenie, bo mam kilka pytań :)

Przeszukałem cały internet, pod każdym słowem kluczowym i szczerze znalazłem nie wiele, stara nie istniejąca stronka i nowa: ROZKOCHÓW

Brzmi kusząco, ale każdy o swoim potrafi napisać wyśmienicie, a w rzeczywistości wiadomo jak jest. Ale do rzeczy, chciałbym spędzić na tym łowisku kilka dni, ponieważ nie opłacałem w tym roku karty wędkarskiej, z powodów innych niż pieniążki, i mogę tam łowić za sprawą wykupienia zezwolenia, które kosztuje 30 zł na 3 doby, dużo mało, nie wiem, ważne żeby był spokój, nie chodzi mi o co chwilowe brania, ale nie chciałbym siedzieć te 3-5 dni i moczyć kija w studni. Na forum jest zarejestrowanych multum ludzi pewnie ktoś łowił tam nie raz, nie dwa i mam nadzieję, że zdobędę jakże cenne informacje dla mnie, pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

Witam. Ja łowiłem i na jednym i na drugim ale sporo więcej na Źródłach. Oba łowiska są dość intensywnie obławianie, całe wakacje stoją tam campingi.

Ja nastawiałem się głównie na sandacza, w większości na spinning- przeważnie trafiały się niemiarowe, bywało że miałem 6-7 sandaczyków a z tego 1 powyżej 50cm. Dawno było sporo leszcza ale w ostatnim czasie sum zaczął je trzebić. Ogólnie łowisko jest bardzo malownicze o bardzo zróżnicowanej głębokości bo część starego koryta Wisły jest płytka natomiast część po wyrobiskowa bardzo głęboka. Dużo drzew co za tym idzie zaczepów ale i ciekawych miejsc. Rybostan urozmaicony i własnie ci, którzy siedzą campingami mają naprawdę ładne karpie i amury. Są tam też goście łowiący sumy na zrywkę z pod wyspy, widziałem jak wpław płynęli i zakładali zestawy. Generalnie łowisko dość ciężkie głownie przez dużą presję wędkarzy dobrze łowiących.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.