Skocz do zawartości
tokarex pontony

CYRK PRZYJECHAŁ


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

wpiszcie sobie w allegro "kononowicz" :) sweterki ala Kononowicz sa na topie -

Ale zal mi troche tego człowieka - w koncu jakby nie było został wykorzystany.

Moze i dla niego lepiej - bo nie jest traktowany juz jak upośledzony wiesniak - choć i tak ludzie sie z niego dalej śmieją. (tylko powód sie zmienił)

Mam mieszane uczucia co do tej sprawy. Ten koleś nawet nie wie że i tak by przegrał - że ci go w to wprowadzili nie wierzyli w niego ..... a on wierzył i jeszcze wierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wiem czy ogladałeś Tok2Szok ?

Tak czy siak Kononowicz został wypromowany czy też zgłoszony do wyborów przez 2 panow z czego jeden z nich jest Doktorem Historii.

Oni przecież wiedzieli ze On nie ma większych baa żadnych szans na wygranie tych wyborów.

A Kononowicz podszedł (na jego sposóB) do tego poważnie.

Przecież on tego nie grał ?? On jest takim człowiekiem - który nie włada zbyt pięknie nasza polską mową i może nie należy do ludzi zbyt inteligentnych.

Troszku sie Panowie zabawili jego kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Mysle ze za takie cos osmieszanie kogos powinni odpowiadac przed sadem.

Choć przesłanie ich było jasne to moralnego uzasadnienia brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze za takie cos osmieszanie kogos powinni odpowiadac przed sadem.

Choć przesłanie ich było jasne to moralnego uzasadnienia brak.

Oj Bogdanie po pierwsze przed sadem im nic nie udowodnisz

Bo oni zawsze powiedza ze chcieli dobrze i w niego wierzyli

Zobaczcie jak sie zachowywal Lepper kilka lat temu

A teraz zatrudnil specjalistow od wizerunku i prezentuje sie zupelnie inaczej

Wszystkiego da sie nauczy

Po drugie co jest bardziej osmieszone Kononowicz ktory jest zwyklym czlowiekiem czy Polska demokracja gdzie byle kto moze startowac w wyborach

Dlaczego u nas zawsze jest tak smiesznie ze mamy dziesiatki parti i partyjek

U nas jest tak smiesznie ze nawet my sami moglibysmy zalozyc partie "haczyk.pl" :lol::lol:

Niby jest to wolnosc ale czy jest taka dobra (na pewno czasami smieszna)

Moze ci ludzie o ktorych pisaly portale wlasnie chcieli nam pokazac to wszystko bo chyba na takim przykladzie to do ludzi dotarlo a ze padlo na pana Kononowicza to nalezy mu wspolczuc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dziś, o godzinie 12.30 wybrałem się z kolegami z pana Krzysztofa Kononowicza. Do długich poszukiwaniach domu w końcu dotarlismy. Zapukałem i z dzrwi wyszedł on! Rozmawialiśmy na temat szkół, społeczeństa, robiliśmy zdjęci i dostalaiśmy autografy.I muszę powiedzieć, ze ten człowiek nie jest żaden chory umysłowo, nie ma żadnego dałna. To jest po prostu zwykły człowiek.

Oto kilka z zdjęć:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/343b25fe562ec8ef.html

( Ja wraz z moim obecnym fanem:D)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3525c7e82c74ea34.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca1d26421dcc2030.html

(To som moi ziomowie :grin: )

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce8ecd5d90b0fbd1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab05548c30b5042c.html

( To ja z kolegami)

Sorry, za taką jakoś, ale zdjęcia były robione komórką,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MagnuM :!:

Rozwaliłeś mnie tymi fotami, i szczere gratulacje dla Ciebie i ziomalów :mrgreen:

A co osoby Pana Kononowicza, to powiem jedno facet chce dobrze, mówi szczerze i z pewnością chciałby zmienić ten cholerny kraj itp... jednak jego prostota, braki w logicznej i płynnej wypowiedzi, wykształecenie nijakie, tandetny sweter (chodliwy na allegro) i cała ta reszta, która przyczynia się do tego, że chłop zostaje przekrzyczany, wszyscy sobie z niego jajca robią, no a jak mój 4-letni syn to by go zagioł w gadce. A przypuszczam, że więcej by zrobił i przede wszystkim starał się zrobić niż ci wszyscy skorumpowani i biegnący tylko za kasą ministrowie, premierzy i cała ta banda hmmm (cenzura) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem cyrk nie z tej ziemi, ale nie sądzisz, że taki człowiek (jaki jest taki jest), ale ma jakąś ideę, zresztą tak jak każdy z nas :!: i obojętnie jak tam został wepchnięty to chciałby coś zrobić :?: Tylko faktycznie ktoś niezły numer wywalił, żeby z gościa robić pompę bo i tak się nigdzie nie dopcha... a może szkoda, bo mnie też pewnie nikt nie wybierze (jestem totalnie bezpartyjna), mimo iż mgr przed nazwiskiem... ale co z tego w polityce niestety liczą się obietnice, w które prości ludzie wierzą i PLECY...

Może za 200 lat się coś zmieni :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Czy niezaówazyliscie pewnej prawidłowosci ze im wiekszy cwaniak tym wyzej zachodzi.

Pamietam z przed paru lat prezydenta Warszawy skakał z partyjki na partyjke jak motylek.

Szukał gdzie wiecej nektarku zbierze.

Jak to wywrucić do góry nogami żeby za sterami zasiedli ci uczciwi.

Ktoś powie niema uczciwych są są ciezko pracują czesto sa ponizani i wychowuja duzo dzieci.

Powiecie odwaliło mu no niedokońca oni maja swoje motto zyciowe i niesa sprzedajni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Bartosz, nie wiem, co z Ciebie zacytować - właściwie mógłbym przepisać połowę i podpisać się pod tym. Krótko: pozdrawiam gorąco. Tomek Wilk-Dobiecki, Łódź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób, które umiałyby odpowiednio ukierunkować polskie dążenia do do pełnej demokracji po prostu już nie żyją...
.

Szkoda tylko, że demokracja stała się religią - "demokratyczny" nie oznacza już "zgodny z pewną propozycją ustrojową" lecz - dobry, a "niedemokratyczny" - zły. Nie żyje na przykład książe Adam Czartoryski i paru innych. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz
"demokratyczny" nie oznacza już "zgodny z pewną propozycją ustrojową" lecz - dobry, a "niedemokratyczny" - zły.

No niestety. Demokracja nie jest już taka klarowna jak na początku. Obecnie demokracja spełnia rolę zasłony dla wszelakich machlojstw, równość i sprawiedliwość stoją pod wyjątkowo wielkim znakiem zapytania... Smutna prawda. Ale wierzę, że jeszcze się obudzimy! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, ja mówiłem o czymś zupełnie innym. Ja nie mówię, że popsuła się, naprawiła, ani jaka powinna być. Ja mówię, że nabrała cech religii, że nikt już nie pamięta, że jest to tylko pewna propozycja ustrojowa, jedna z wielu. Dla zwolennika demokracji "demokratyczny" oznacza - "dobry", "niedemokratyczny" - zły. Dokładnie tak, jak dla wyznawcy komunizmu - "komunistyczny"; jak dla ortodoksyjnego chrześcijanina - "chrześcijański" - przykłady można mnożyć. Dlatego nie uważam demokracji za postęp duchowy, intelektualny. Nikt nie pamięta, że wrogami demokracji byli najwybitniejsi; nikt nie ma dystansu do tego terminu i nie poddaje go rzadnej krytyce - kolejny jedynie słuszny pogląd. To nie jest postęp i rozwój. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

Nie zrozumiałem Cię! :oops: Cóż mogę jeszcze dodać? Chyba nic. Powiedziałeś już wszystko. Ja może jeszcze tylko zwrócę uwagę na politykę krajów "demokratycznych" wobec tych niedemokratycznych. Typowe, "niedemokratyczne" traktowanie! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, teraz jesteśmy w domu, Bartoszu! Ja oczywiście też jestem zwolennikiem demokracji, w tych warunkach w jakich funkcjonujemy (wolałbym jakąś oświeconą monarchię, gdyby istniała taka możliwość, lecz nie istnieje). Ważne jest, by nie być wyznawcą kolejnej jedynie słusznej doktryny :razz: . Pozdrawiam

PS

Bardzo fajnie napisałeś o tej polityce wobec krajów niedemokratycznych. Podpisuję się pod tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bo się na nie nie wybieram.
i to jest błąd. Ponieważ później będziesz narzekał że jest źle itd. A jakim prawem skoro nie chciało Ci się czterech liter ruszyć i krzyżyka postawić. Chcieliśmy demokracji a nie potrafimy z niej korzystać, głosowanie powinno być obowiązkowe nie było by wtedy małej frekwencji i dzisiaj w Polsce nie mieli byśmy kaczek, warchołów i tego cudaka z rodziny Adamsów u steru.

To na pewno nie ja napisałem? W każdym razie podpisuję się pod tym tak, jak podpisałem się pod poglądami Bartosza.Pozdrawiam Artech :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Mysle ze po latach komuny takie spostrzezenie demokracji jest troche uzasadnione.

Nieprawdaż panowie.

Choc myślę ze pewne sprawy zostały w Polsce pomieszane.

A przykład z Konowiczem to nic innego jak próba ośmieszenia owej zresztą udana.

Panowie socjalizm ale nie pokrzywiony to jest to. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze po latach komuny takie spostrzezenie demokracji jest troche uzasadnione.

Nieprawdaż panowie.

Prawdaż, Bogdan. Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.