Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie twój honor samuraju


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogdan39

Pisze bo to co wczoraj ujrzałem w dzienniku wstrzasneło mna dogłębnie.

Ujrzałem łodzie i ludzi z harpunami jak za Kolumba krew krew i jek bezbronnych istot najbardziej ludzkich jakie sa natej ziemi.

czyt przyjaznych ludziom]

Sieci sie zaciskały jak wezeł na wisielcu nie było odwrotu.

Setki głów miotajacych sie w rozpaczy,setki ciał dogorywajacych na oczach dzieci które uciekły z nagonki. puzniej transport i bebechy wypływaja a z oczu ofiar płyna łzy.

To Japonia zaczeła egzekucje na delfinach,jakze te biedne istoty sa ludzkie [inteligentne]

Ich społecznosć jest bardzo zespolona,potrafia się porozumiewac itd.

Niestety człowiek niszczy wszystko wykorzystuje ich nawet jako kamikadze do podkładania bąb.

Dlaczego niezabroni sie Japoni tego procederu, dlaczego morduja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Dlaczego niezabroni sie Japoni tego procederu, dlaczego morduja
Zabrania się, i co z tego? :evil::evil::evil: Może ktoś by wysłał lotniskowiec żeby zniszczył jakies japońskie miasto żeby wreszcie zaczeli przestrzegać międzynarodowych umów, zakazów i nakazów!!!! Ale wtedy znowu podniusł by sie krzyk że tym razem zabija się ludzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonia to dla mnie taki niezrównoważony kraj. Raz mówią coś o pokoju, a za plecami testują nowe bomby atomowe. Nie przestrzegają umów, zakazów, nakazów jak to słusznie napisał Tomaszek. Myślą, ze jak mają 2mld ludzi to sa jakimś mocarstwem. I to ich prędzej czy później zgubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślą, ze jak mają 2mld ludzi to sa jakimś mocarstwem.
Magnum chodzilo Ci chyba o chiny. A zakazane to jest i w kazdym kraju znajda sie tacy [...] co zabijaja delfiny, albo łowia masowo szczupaki wyplywajace na tarlo itp. To jest po prostu czysty debilizm, byle zarobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
A zakazane to jest i w kazdym kraju znajda sie tacy [...] co zabijaja delfiny, albo łowia masowo szczupaki wyplywajace na tarlo itp. To jest po prostu czysty debilizm, byle zarobic.

_________________

Tak ostatnio nawet o tych delfinach było w telewizji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niezabroni sie Japoni tego procederu, dlaczego morduja
Dlatego że jest to tradycja ,tak się tłumaczą .Boguś ty już chyba o wszystkim napisałeś HP ,a sorki jeszcze ci został temat o zagładzie świata ,pewnie oglądałeś te lodowce ,to daje dużo do myślenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Jeszcze cię Maniuś zaskocze.

A bujnołem ten dział dlatego ze juz mnie troche zmuliło maglowanie w kółko tego samego.

O tych lodowcach to moze ty sam napisz Manius okreslisz sie światopogladowo. :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami, że to jest nieludzkie zachowanie, ale prawda jest taka, że na świecie jest dużo więcej zła, które jest nawet niezauważane, pewien zespół hardcore-owy nagrał nawet kiedyś taki teledysk ( kurcze szkoda, że nazwy nie pamiętam ) na którym jest np. pokazywane jak ludzie wrzucają ŻYWE krowy do mielarki, i to są żeczy, tak naprawde to ta akcja z delfinami to jest jedna z kolejnych afer robionych przez naszych ukochanych braci amerykanów, którzy to uwielbiają walczyć o dobro samym podbijając kolejne kraje które mają rope w celu ekhem niszczeniu terroryzmu, a to, że przemysł zbrojeniowy stanowi jeden z fundamentów amerykańskiej gospodarki to czysty przypadek... ale wracając do tematu, uważam, że mimo wszystko Japończycy mają prawo do takiego bestialstwa, bo co by nie mówić to jest ich kraj, to oni tam żyją, a trzeba pamiętać, że to jest rejon strasznie podatny na kataklizmy, i mogą tam w sumie robić co chcą, a te wszystkie petycje dużo ( jak sądze ) nie dadzą, bo to jest ich tradycja, i do tego opłacalna, więc o czym tu mówić, interwencji zbrojnej przecież nie będzie, a słów to oni się nieposłuchają, a jak ktoś im fiknie i zacznie zamykać rynek, to oni mum się odwdzięczą, a japonia w końcu słynie z wynajdowania nowych technologii, które są teraz w czasach świata zkomputeryzowanego niezbędne, więc sądze, że oni będą robić co robią, jednakże niemówie, aby nieprowadzić żadnych działań, nie próbować, ja wyraziłem tylko swoje ( jako racjonalisty ) zdanie, i tyle, aha no właśnie zaznaczam, że to jest moje osobiste zdanie, i prosze mnie za nie nie opieprz*c, bo do własnego zdania chyba jeszcze prawo mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość bogdan39

Ale zawsze warto spróbować.

Panowie pamietacie akcje elektryczne wedki.

Jednak jakiś tam oddżwiek akcja miała.

No moze guzik dała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Co to ma wspólnego z samurajami? Nie jestem ekspertem od kultury w ogole a tamtego kregu cywilizacyjnego w szczegole, ale szkołę podstawowa skończyłem i potoczną wiedzę posiadam - nie widze związku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

ale jaja jest Pike 2.

Ano tak sobie skojarzyłem.

Wiesz samuraje pochodza z Japoni a ich kodeks honoru jest raczej znany,no ogólnie wiadomo o co biega.

Noi pomyslałem ze jesli w Japoni cos takiego sie robi to potomkowie owych stracili dorobek swej prastarej kultury.

Jestescie tacy inteligentni wasze wspaniałe pisanie a prostej rzeczy nie kumacie.

Kumacie to znaczy rozumiecie. :shock:

Juz widze cel jasno okreslony.

Dlamnie to teraz rybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizniak zresztą. Przepraszam, że śmialem głupio spytać - za malo mojej szkoły :cool: Następnym razem jak będzie 'gdzie twoja cnota gejszo" i o zjadaniu pijawek, to się nie odezwę :cool: jest OK :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.