Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Poradźcie mi jak zagadać z dziewczyną...


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałem niedawno suuper dziewczynę. :wink: Jest piękna, mądra i ma wszystko to co trzeba :cool: Tylko jest jeden problem, a w zasadzie dwa. Po pierwsze, ona ma chłopaka ( ale to nie aż taki problem). Większym problemem jest to, że ja..... nie mam pewności siebie :roll:

Pewnie, jak znam życie, to jak do niej zagadam to mnie wyśmieje. :roll: Poradźce mi, jako starsi i doświadczeni, jak mam do niej zagadać, i jak mam nauczyć się tej pewności siebie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Po pierwsze, ona ma chłopaka ( ale to nie aż taki problem).

Witam

Coz ci moge napisac :twisted: nie jestem jakims podrywaczem ale ten pierwszy cytowany problem to chyba najpowazniejszy

Po pierwsze zastanow sie czy na miejscu tego faceta chcialbys aby ktos ci podrywal dziewczyne

Po drugie zalozmy ze odbilbys ja facetowi myslisz ze w pozniejszym czasie nie postapil by ktos z toba (tzn nie poszla by do kolejnego skoro juz raz by "przeskoczyla z kwiatka na kwiatek")

Większym problemem jest to, że ja..... nie mam pewności siebie :roll:

A tu jest chyba mniejszy problem

Otoz po pierwsze pomysl ze ona nie gryzie i dlaczego miala by cie wysmiac :?: (jesli nawet lubi sie nabijac z ludzi to chyba tylko o jej poziomie lub jego braku)

Po drugie zwroc uwage na to jak sie ubierasz jakies perfumy itp tak aby nie pojsc zagadywac do niej np w moro prosto po rybach :wink:

Jesli jednak nadal uznasz ze nie wiesz co mowic itp (przede wszystkim trzeba byc soba a nie udawac kogos innego) to z tego co czytalem gdzies ostatnio to psychologowie polecaja na takie utrapienie gg

Faktycznie wielu osoba niesmialym zdecydowanie latwiej rozmawia sie przez gg kiedy nie widza rozmowcy a wtedy ucza sie roznego rodzaju pytan i odpowiedzi ktore mozna wykorzystac w realnej rozmowie

Poprobuj porozmawiac z nieznajomymi kobietami czy dziewczynami

Nauczysz sie jak zaczac konwersacje jak sie nie denerwowac itp itd

Wiadomo ze jesli jestes faktycznie bardzo niesmialy to bedziesz czul roznice miedzy rozmowa na gg i w rzeczywistosci ale bedzie ci duzo latwiej

I na koniec pamietaj ze jak nie ta to nastepne :wink: jeszcze jest duzo pieknych i madrych kobiet ktore spotkasz :cool:

No i napisz pozniej jak ci poszlo :cool:

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

MagnuM to dlatego teraz tak często Cie nie ma na forum. :lol: A tak serio to mnie narazie nie interesują dziewczyny i za żadną się nie biorę :smile: 3 z klasy ma dziewczyny. Ale po co w tym wielku? Sam nie wiem - tylko problem :lol: No i przedewszystkim mniej czasu dla ryb :lol: Ja mam tylko przyjaciółki i koleżanki. Mnie to wystarcza. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś:

"piękna" - to nie zawsze jest zaleta bo zawsze ktoś będzie chciał ją poderwać nawet jak będzie z Tobą. Dokładnie tak jak Ty chciałbyś to zrobić teraz.

"mądra" - jak Cię wyśmieje to nie wiem czy faktycznie mądra więc spróbuj a się przekonasz

"ma wszystko na miejscu" - to podobnie jak z pięknością

No i pamiętaj tego kwiata jest pół świata a może i więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za słowa otuchy :wink: Napewno z nią zagadam, powiem jak poszło. Co do Ciebie wobler129 to jakbyś ja zobaczył, to... nie powiem co :lol: Co do tego, że mnie wyśmieje, to nie aż tak prawda, bo kiedyś wydziałem jej zachowanie, gdy starsi bili łodszych, to ona próbowała ich odczepić od niego, próbowała mu pomóc. Pozatym nikt samymi rybami nie żyje :grin: Co do nieśmiałości to nie jestem nieśmiały, tylko nie mam pewności siebie :grin: Pozatym ja umiem wszystkie dziewczyny zabajerować ( czyt. mam gadane, wiem jak trafić w ten punkt kobiet, jakie ona chce usłyszeć), ale ona mnie po prostu onieśmiela. Dziś przypadkiem stanełem z nia twarzą w twarz przez sekundkę, i jakbym nie mógł wydusić słowa. Co do ubioru, to wiadomo:) Nosze głównie koszule z Mass'a i Divers'a więc nie ma problemu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Pozatym nikt samymi rybami nie żyje

Ja tak żyje. Całkiem serio pisze. No to czekamy na wieści. MagnuM z tego co piszesz to rzeczywiście jest spoko dziewczyna. Jak już będziesz z nią bliżej to naucz ją rybek łowić. Szybko połknie haczyk i będzie z Tobą chodzić na rybki :wink::wink::wink: Moja siostra już powiedziala, że jak znajdzie czas to bede mógł ją uczyć łowić rybki. Pewno jak zatnie pierwsza rybe to juz w niej zostanie i bedzie lowić cały czas :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.