Skocz do zawartości
tokarex pontony

Polska-Rosja 3:2!!!!!!!


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dzisaj uprosilem rodzicow i nie poszedlem na pierwsze lekcje i ogladalem mecz. Kurde no tyle strachu co sie najadlem....pogodzilem sie juz ze do domciu jada a tu wygrali pierwszy set, potem drogi. 5 seta juz na stojaco ogladalem.

Widac polski sport jest na dobrej drodze, oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestesmy w finale!! Co to byly za emocje. Ledwo wstalem rano, ale sie oplacilo! Teraz najtrudniejszy mecz, ale damy rade! Mialem w planach jeszcze odespac sobie tak ranną pobutke, ale za duze emocje....

FINAŁ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz stawiam na 3;1 z Brazylią i Polacy maja mistrza świata !! :mrgreen: Wlazły jest w tym roku diabłem jeżeli chodzi o atak ,nie daje szans przeciwniką !! było to szczególnie widoczne w dzisiejszym meczu z Bułgarią :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem jego wywiady w necie i co mówił po meczu ,twierdził że bardzo wzmocniła ich wygrana z Rosją ,,dostali kopa,, ale poprostu fizycznie nie wytrzymują jak i psychicznie (nie dziwię się - zwycięstwa z rzędu z takimi drużynami )pod koniec dodał jeszcze że aby wygrać mecz z Brazylią będą musieli chyba zrobić zmiane w składnie bo któryś z siatkarzy nabawił sie delikatnej kontuzji a w takich poważnym rozgrywakach to może okazac sie kluczem do porażki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
wobler, nie wiem czy wiesz, ze Brazylia to najlepsza drużyna, i chcąc, nie chcąc, jesteśmy na straconej pozycji......

Wszystko się może zdarzyć :cool: 2:0 w setach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.