Skocz do zawartości
tokarex pontony

Haczykowy jarmark - kupisz, sprzedasz


shogun_zag

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, myślałem i wymyśliłem ... skoro szkda kasy dla semego jej wydania, to może ten temat wniesie ciś więcej funduszy do AKCJI

Na czym ma to polegać? Każdemu z nas coś się znudziło, coś jest zbędne,, szkoda wywalić na śmietnik a komuś innemu się przyda.

Pstrykacie fotkę, wrzucacie ją do tego postu, krótki opis przedmiotu, cena wywoławcza = 1 zł. (bez względu na wartość przedmiotu),

każdy kolejny wystawiany przedmiot musi być opatrzony numerem porządkowym, by licytujący mogli się nimi posługiwać, np. ..."daję 15 zł na nr 1"

Zainteresowani licytują,

najwyższa oferta wygrywa,

pieniążki sa wpłacane na konto "serduszek",

towar wysyłany do klienta.

Jak na Allegro, z tym, że kasa na "serduszka"

Trzeba by ustalić jeden, wspólny termin zakończenia aukcji - WSZYSTKICH w celu zagospodarowania pieniędzy.

Można wystawiać/sprzedawać wszystko, co nie narusza dobrych obyczajów i prawa.

Myśę, że będzie to fabna zabawa dla nas wszystkich z namacalnymi dowodami :cool:

Co Wy na to? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No to ja zacznę :cool:

AUKCJA NR 1

Kołowrotek Shimano Stradic 2500 ... symbolu nie pamietam (uzupełnię w poniedziałem), tylny hamulec, hamulec walki., przełożenie 6,2:1

Eksploatowany 3 sezony na spiningu. Posiada niewielkie luzy na korbce (dla nich to normalne). Stan techniczny dobry, wizualny też dobry. Nosi jedynie ślady normalnego uzytkowania. Do tego jeszcze szpula zapasowa.

made in japan

Leży w szufladzie i zajmuje miejsce. Niech się komuś przyda.

Fotki dołączę w poniedziałek.

Cena wywoławcza = 1 zł :mrgreen: Kto da więcej? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie godzinę musiałem czekać na reakcję :cool:

Daję 110 PLN za nr 1.

Teraz juz tylko 0,5 godz :wink:

Podbijam do 120 zł oczywiscie za aukcje nr 1 (jedyna chyba obecnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga czytso "techniczna"

Bo robi sie nam male allegro

Otoz chyba przy kazdej licytacji powinna byc jakas data konca bo do kiedy bedziemy licytowac? :lol::lol:

A poza tym chyba tutaj nie bedzie podbijania na samym koncu :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Patrzę i nie wierzę :shock::shock::shock:

Temat sie przyjął :lol:

Umówmu się, że aukcja się kończy np. po pięciu dniach od chwili wystawienia, dokładnie o godzinie wystawienia :cool:

A co do aukcji nr 1 ... przypomniałem sobie, że gniazdo śruby mocującej pokrętło tylnego hamulca ma zerwany gwint w korpusie :oops: To moja sprawka :sad::oops::oops: Niczemu to jednak nie przeszkadza i nic "nie wylata", wszystko trzyma się kupy i w niczym nie zmniejsza jego walorów użytkowych.

Lojalnie ... w/g mnie wart jest max 200 zł.

A co do aukcji ... nie musicie sprzedawać wyłącznie wędkarskiego sprzętu. Wystawiajcie wszystko z wyjątkiem granatów, czołgów w pełni uzbrojonych, uranu itp :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik mam taka mala uwage do Twojej aukcji

Nie podales rozmiarow koszulki i chyba dlatego nikt nie licytuje :roll:

Teraz zmykam na mecz :smile:

Pewnie zaraz po relacji z Japoni na forum pewnie bedzie pelno ludzi :lol::cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik mam taka mala uwage do Twojej aukcji

Nie podales rozmiarow koszulki i chyba dlatego nikt nie licytuje

Przecież widać, że w mojej aukcji jest link, wystarczy kliknąć. Przenosi do zdjęć koszulek i opisu w którym są podane rozmiary, czyli XL i 2XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie do AUKCJI NR 1

fotka

12e42ad41c1608a0m.jpg

Jak widać rozmiar kołowrotka jest 3000 a nie 2500. Bardzo przepraszam za wprowadzenie Was w błąd :oops: Wynika to z tego, że nie wiem, co mam :oops::cool:

Wszystko to, co widac na fotce ... z wyjątkiem stołu :mrgreen: Żyłka fluo żółta grubości 0,24mm (chyba) to Triton, chyba nowa ... nie pamiętam. Za to dobrze pamiętam tę fluo pomarańczową ... to Barkley 0,22 m raz użyta. Pamiętam, bo okazała sie gumą do majtek :lol: Ale ma też i inne walory ... świetnie ją widać w każdych warunkach. O ile dobrze pamiętam, to 100 m kosztowało coś ok. 60 zł. Na szpulę została nawinięta (a właściwie przewinięta) bezpośrednio bez podkładu, stąd tak pusta szpula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.