Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Okazja do spotkania przy okazji Targów Wędkarskich 2007


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 16-18 lutego 2007 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, czyli w Poznaniu :cool: odbędą się Targi Sprzętu Wedkarskiego NA RYBY 2007

szczegóły na: www.naryby.mtp.pl

haczyk.pl jest partnerem medialnym :cool:

Osobiście wybieram się z racji zrobienia z nich relacji i tak sobie pomyślałem, że byłaby to również doskonała okazja, aby się spotkać.

Myślę, że wielu z użytkowników a przynajmniej ci którzy są z Poznania lub mają niedaleko, również będą chcieli odwiedzić Targi, więc jest okazja do spotkania. :cool:

Stąd proszę o infa w tym temacie od osób, które wybierają się na Targi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jako że to u mnie :mrgreen: , jeżeli nie wystąpią jakieś zupełnie nieprzewidziane okoliczoności, to będę.

Jeżeli Szanowne Grono potrzebuje jakiś informacji, na przykład na temat noclegów, gdzie dają najlepsze piwo itp., to pozostaje do dyspozycji :grin:.

A co do piwka, to myślę, że miło by było spotkać się gdzieś wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że może być nas sporo na targach :cool:

Oprócz zrobienia relacji mam jeszcze przy okazji targów kilka innych pomysłów dla dobra haczyk.pl i jego promocji.

Przeglądałem cennik dla wystawców i myślałem przez chwilę, żeby wykupić jakiś mini punkcik - stoisko dla haczyka, ale trochę jeszcze to przerasta moje możliwości finansowe (800zł netto - może ktoś z was ma firmę i potrzebuje kosztów na koniec roku? :mrgreen: )

W każdym razie do targów jeszcze dwa miesiące, ale planuję być conajmniej przez dwa całe otwarte dni dla zwiedzających a więc sobotę - niedzielę tak, więc będę miał sporo czasu na spotkanie z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No ja też się wybieram na targi Pozdrawiam wszystkich spiningistów a w szczególności łowców sandaczy

Mam pytanko czy na targach można kupować sprzęt wędkarski nigdy nie byłem także nie wiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie też jestem ciekawy czy na targach można kupić sprzęt wędkarski, jeśli ktoś wie to niech sie pochwali swoją wiedzą :lol:

Co do samych targow to planujemy z Wędkarzykiem że pojedziemy, mam nadzieję że plany dojdą do skutku :grin: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć ja też będe na tych targach ale z tego co mi wiadomo to targi dla firm są w piątek(?) więc Ja i moja drużyna jedziemy zobaczyć co będzie tego roku nowego na pułkach.

To dobra okazja do spotkania się .

Pozdrawiam całe forum i do zobaczenia na miejscu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie tak Maniek namawia to się zacząłem nad tym zastanawiać :twisted: Myślę ewentualnie o pociągu bo raz, że taniej (nawet za 5 dych mógłbym obskoczyć bo jest gratis powrót z targów :wink: ) a dwa to zima na drogach :evil: Myślę raczej o wypadzie na jeden dzień.

Pozostają jedynie negocjacje z żoną :wink::lol::lol::lol:

A że żonę mam wspaniałą (czyta mi przez ramię :mrgreen: ) to napewno się zgodzi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.