Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Feder - szczytówka


Akino

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Rzeka ma słaby czy silny uciąg? Jeżeli mały. to ja jednak polecałbym Ci ten drugi. Pierwszy ma za duzy cw, czyli do 180 g, a na takie wędziska łowi się już na Wiśle :lol: Napisałem kiedyś posta w tym temacie po co jest cw., obczaj 1-szą stronę tego tematu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Znalazłem na forum że kolor zielony oznacza miękką i przeznaczoną na wody stojące szczytówkę . Kupiłem Jaxon Charisma i pierwszy raz łowiłem na DS brały płocie brania wyglądały tak że szczytówka energicznie ruszyła się 2 może 3 razy i to wszystko (szczytówka czerwona). Jeżeli założę zieloną szczytówkę będę widział wyrażniej brania ?Szczytówka będzie się uginać lub prostować podczas brania?Łowie tylko na wodach stojących. Szczytówke po naprężeniu żyłki zostawiam lekko ugiętą tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytówke po naprężeniu żyłki zostawiam lekko ugiętą tak ma być?
Tak ,a zacinasz gdy wygina sie bardzo.Co do koloru szczytówek to musisz sprawdzić sam ,bo różni producenci rożnie je malują.\a sprawdzić szczytówki jest prosto ,weź wszystkie w dwa palce za przelotki szczytowe i zobaczysz która sie wygina mało która więcej a ta która wygnie sie najwięcej będzie najczulsza .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak szczytówka energicznie sie poruszy
A poruszy to znaczy w jakim sensie ,wygnie ,jeśli tak to jest to typowe branie płoci, nie kiedy potrafi wygiąć tylko raz i przynęty już nie ma .
Energiczne 2 ruchy dosłownie w pół sekundy.
Dlatego kocham te polowy płoci ,brania są w sekundzie ,jeśli nie jesteś przygotowany nic płociom nie zrobisz ,leszcz stosuje najczęściej dwa-trzy mocne wygięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.