Skocz do zawartości
tokarex pontony

Filmy


lowca

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
1. The ring

No niezły. Ogólnie lubię filmy z pomysłem. Ostatnio jak widzę film z cyklu jednemu w pysk drugiemu z guna, to od razu przełączam.

Z konkretnych które przyszły mi do głowy: Szósty zmysł, Piła, Leon Zawodowiec, nieśmiertelny Powrót do przyszłości, i wiele innych.

Jak mam zamiar zobaczyć jakiś nieznany film zwracam uwagę kto gra. Nazwiska typu Gary Oldman , Nicolas Cage, Bruce Willis, Robert DeNiro w 99% przypadków gwarantują dobry film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje de best :!:

W sumie, to prawdę mówiąc, gdybym ja miał napisac "katalog" moich ulubionych filmów, twoje tez by się tam znalazły. W "Braveharci'e" ( nie pamietam jak sie to pisze ) najbardziej podobało mi się wtedy, jak szkoci wystawili tyłki, i strzałami w nie podostawiali. "zielona Mila" to bardzo , dla mnie, wzruszający film, i przyżekłem sobie, że już nigdy go nie obejrze, bo zawsze płaczę :roll: ( PS. Film nie umywa sie do książki, kto czytał, ten zrozumie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dorzucę

* z komedii - American Pie wszystkie części choć najlepsza jest pierwsza :mrgreen:

* z horrorów psychologicznych - Krąg, drugą część oglądałam po % ponieważ po pierwszej nie chciałam oglądać żadnego tego typu filmu... zajebiscie mnie teściu przestraszył dzwoniąc akurat jak były napisy końcowe... i kaseta też była VHS nie żadne DVD :???::shock:

* a poza tym z akcji i sci-fi to Pitch Black, Blade itp. :mrgreen:

* na spokojne wieczorki jedynym tasiemncem jest Na wspólnej, to i tak dobrze bo brazylijskie seriale powodują u mnie torsje :wink:

I wiele innych.....

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z horrorów psychologicznych - Krąg, drugą część oglądałam po % ponieważ po pierwszej nie chciałam oglądać żadnego tego typu filmu... zajebiscie mnie teściu przestraszył dzwoniąc akurat jak były napisy końcowe... i kaseta też była VHS nie żadne DVD

Faktycznie niezły motyw z tym telefonem :lol::lol: Dobry film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny film byłem na nim wczoraj w kinie,

dopiero wczoraj :?: Chyba, że na kolejnej części.... bo pierwsza jest najgorsza - no moim zdaniem - kurka telefon teścia mnie zabił- nie byłam zdolna zostać sama w domu ....i to nie było wtedy śmieszne... teraz OWSZEM :mrgreen::mrgreen: Bochsee jak sobie przypomnę :shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym tygodniu na reklamowanym teraz mocna "Apocalypto"

praktycznie przez cały film ktoś kogoś goni, ktoś przed kimś ucieka z przerwami na krwawe sceny i widoki.

Moja ocena to 3+ spodziewałem się czegoś więcej, szczególnie jeżeli chodzi o pokazanie wielkich miast Majów i ich kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kto widział wczoraj film "Inni" z Nicole Kidman na TVN?

Bardzo dobry film, trzymający w napięciu z nieoczekiwanym zakończeniem. Dla mnie rewelacja. Jeszcze raz się okazało, że można zrobić film grozy bez jednej kropli krwi. No i Kidman....Bez niej film traci 80%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.