Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Filmy


lowca

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Kto widział wczoraj film "Inni" z Nicole Kidman na TVN?

film jest ekstra, ale do obejrzenia tylko raz niestety ;)

Dla mnie rewelacyjne filmy to m.in. Piękny Umysł, Good Year, Wierny Ogrodnik, Zaklinacz koni, Gra wstępna, niezapomniane Pulp Fiction, Rzeka życia, Kolor Zbrodni, Matrix :mrgreen: , Dirty Dancing, Shrek, Epoka Lodowcowa i mnóstwo innych filmów na które by miejsca nie starczyło jakbym miała wymieniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetny serial

Mam mieszane uczucia. Pomysł może fajny, ale film jakiś taki naiwny - wchodzi architekt do więzienia i nagle największy twardziel i największy pechowiec w całym więzieniu :lol: . Zobaczymy może się rozkręci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Prison Break czyli (Po pieknym przetlumaczeniu :wink: ) Skazany na śmierć

Oglądnąłem już 2 sezony i zacząłem oglądać 3 sezon. Wiedziałem, że z opóźnieniem wejdzie do telewizji tak jak "Zagubieni". Powiem, że warto oglądać PB :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Czyli to będzie tak samo rozwleczone jak i Zagubieni. Z początku oglądałem a potem się stało po prostu nudne.

Nie będzie nudno :cool: Ja zagubionych też skończyłem po 2 sezonie a to jeszcze oglądam bo jest git :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, nie bedzie nudne. Tylko glupio sie oglada z tym lektorem i to wszystko bylo tak nie poukladane. Jakos sami sklepali te dwa pierwsze odcinki.Pozniej sie rozkreci, bedzie gites :wink: . Nie wiem wobler skad masz 3 czesc prisona bo z tego co wiem to wyszło tylko 15 odcinków drugiej serii. A jesli chodzi o lostow to 3 seria bardzo dobra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabieram się za oglądanie Piły 3 ;-)

Co do PB, to powiem tylko jedno- super!! Za*ebista fabuła, akcja, dramat w jednym. Przypominam dla PB-fanów, we wtorek kolejny odcinek ( 2x16) pt "Chicago"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na "Rysiu". Polecam- naprawdę śmieszny (chociaż momentami nieskładny) film. Kupę naprawdę śmiesznych scen (pozdrowienia dla gościa z ostatniego rzędu, który robił krótkie przerwy na nieśmianie :wink::lol: ). Celne komentarze do dzisiejszej Polski i końcówka dająca do myślenia. Naprawdę warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Nie jestem kinomanem - trafia do mnie raczej tekst niż obraz, więc oglądam rzadko i nie przywiązuję do tego większej wagi. Zgadzam się Proustem, który napisał, że "czyta się zawsze siebie" i uważam, że ta refleksja dotyczy również oglądania. "Moje" filmy to - wymieniając bez zastanowienia i tylko dziesięć, by nie przekroczyć stu :razz: (po zastanowieniu pewnie coś bym dorzucił, odjął, a przede wszystkim nie mieszał rang, klas i półek), to:

-Łowca jeleni

-Cudowne miejsce

-Pograbek

-Komórka

-Wichry namiętności

-Terminator I i II

-Podejrzani

-K-pax (nie pamiętam czy tak to się pisze)

-Człowiek w ogniu

-Wszyscy jesteśmy chrystusami

-Egzorcysta (tylko "jedynka", pozostałe są poniżej krytyki)

-Wilk

-Maska

-Wesele, Dzień świra, Vabanki, Kroll, Psy...........

Czy ja mówiłem, że umiem liczyć?

Pozdrawiam Wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem kinomanów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.