Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wielkie Przeprosiny...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam was..

Tak, użytkownik o skromnym nicku " RapPapaLiroy" to jestem ja, alias MagnuM

Udało mi się założyc nowe konto, mówiąc szczerze, tylko i wyłącznie, aby was przeprosic. I nie chodzi mi o takie przeprosiny w styli " no sorry.. em... odblokujcie mi konto". Dziś, caluteńki dzień, myślałem o tym, co zrobiłem. Działałem pod wpływej tak zwanej " chwili", mówiąc prosto - po szczeniacku. Nie wiem co, może święta, jutrzejszy Sylwester, tak bardzo naszumiały mi w głowie. Nie ma wytłumaczenia co do mojego zachowania. Niniejszym bardzo chciałbym was przeprosic, za moje zachowanie, a najbardziej Ciebie tomik'u i Ciebie shogunie_zag'u, gdyż to wy musieliście męczyc się z usówaniem moich, głupkowatych postów. Na tym profilu nie będe pisał, poczekam miesiąc, aż zniknał mi ostrzeżenia z tamtego, gdyż zasłużyłem sobie w pełni na karę, którą otrzymałem.

MagnuM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129

No MagnuM bardzo ładnie z Twojej strony. A będziesz do nas zaglądał jeszcze? Czy już koniec? Jeszcze raz powiem bardzo dobrze, że to zrobiłeś :grin: POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba :shock:

Na tym profilu nie będe pisał, poczekam miesiąc, aż zniknał mi ostrzeżenia z tamtego, gdyż zasłużyłem sobie w pełni na karę, którą otrzymałem.

Honor to ważna rzecz- wytrwaj w tym postanowieniu. Będą z ciebie ludzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.