Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

Ale trzeba pamiętać o jednym - każdy może założyć swoje forum i tam rządzić po swojemu.

To co dzieje się w Polsce bardzo mi się nie podoba,podążając Twoja logiką chyba muszę założyć swój kraj :mrgreen:

Nie tedy droga,zapewniam Cię.Powiem Ci jak pan co kontuzje golenia miał (tu tez ktoś chciał nam powiedzieć że jest inaczej niż było,dobrez że nie było nic o pomroczności): Robek i inni nie idźcie tą drogą!(to taka moja wersja) :oops:

Tyle w temacie,wiecej juz pisać nie będę w tym dziale,bo nawet gdy mam rację i tak niektórzy maja to gdzieś.

Głową muru nie przebijesz :evil: .

Pozdrawiam

Szacun! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Anonymous

Przepraszam bardzo admina czy moderatora za zapytanie ale czemu dostaję ostrzeżenie za mój post w kórym staram się pomóc komuś kto zgubił wędkę a ja ją znalazłem i chce to zrobic zupełnie bezinteresownie?

:roll::cry:

wklejam usunięty post:

Temat: "Jak dziś było na rybach lipiec 2013"

Wczoraj na rybach znalazłem wędkę z kołowrotkiem i pełnym zestawem feederka zostawioną na ostrodze.

Jesli ktoś zgubił wędkę proszę do mnie napisac na PW, opisać co zgubił, gdzie zgubił itd. i się dogadamy z przesyłka zwrotną

i mam nadzieje jakimś browarem ;)

przepraszam ze piszę tutaj ale to chyba najbardziej popularny wątek więc jeśli ma sie znaleść właściciel to chyba tylko tutaj

;) ;) wiec prosiłbym o niekasowanie, bo ktoś na pewno ma doła po stracie sprzętu.

Ogólnie oprócz znalezionej wędki kilka kleni w tym jeden 40stak, w większości tylko skubały

przecież w dziale sprżet czy ogłoszenia nikt tego nawet nie zauwazy, chciałem dobrze - mzona bylo przenieśc 0 jest jeszcze chyba coś takiego jak wzajemna bezinteresowna pomoc koleżeńska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo admina czy moderatora za zapytanie ale czemu dostaję ostrzeżenie za mój post w kórym staram się pomóc komuś kto zgubił wędkę a ja ją znalazłem i chce to zrobic zupełnie bezinteresownie?

Odpowiedni dział i temat, więc nie musisz nikogo przepraszać za zapytanie.

A uzasadnie ostrzeżenia jest wyraźne.

Pkt 6 regulaminu forum też jest wyraźny, więc "Nie krzycz!" grubą czcionką na innych użytkowników.

przecież w dziale sprżet czy ogłoszenia nikt tego nawet nie zauwazy, chciałem dobrze - mzona bylo przenieśc 0 jest jeszcze chyba coś takiego jak wzajemna bezinteresowna pomoc koleżeńska

To nierób zagadki i podaj więcej szczegółów dotyczących miejsca i łowiska gdzie znalazłeś sprzęt a informację o tym daj w temacie dotyczącym danego łowiska bo za chwilę twoja informacja w dziale ogólnym i temacie odwiedzanym i w którym piszą użytkownicy z całego kraju będzie historią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Przepraszam bardzo admina czy moderatora za zapytanie ale czemu dostaję ostrzeżenie za mój post w kórym staram się pomóc komuś kto zgubił wędkę a ja ją znalazłem i chce to zrobic zupełnie bezinteresownie?

Odpowiedni dział i temat, więc nie musisz nikogo przepraszać za zapytanie.

A uzasadnie ostrzeżenia jest wyraźne.

Pkt 6 regulaminu forum też jest wyraźny, więc "Nie krzycz!" grubą czcionką na innych użytkowników.

przecież w dziale sprżet czy ogłoszenia nikt tego nawet nie zauwazy, chciałem dobrze - mzona bylo przenieśc 0 jest jeszcze chyba coś takiego jak wzajemna bezinteresowna pomoc koleżeńska

To nierób zagadki i podaj więcej szczegółów dotyczących miejsca i łowiska gdzie znalazłeś sprzęt a informację o tym daj w temacie dotyczącym danego łowiska bo za chwilę twoja informacja w dziale ogólnym i temacie odwiedzanym i w którym piszą użytkownicy z całego kraju będzie historią.

w takim razie po co jest opcja pogrubiania czcionki na max skoro za to sie dostaje czapę? Chciałem zeby post się wyróżniał, przynejmniej przez chwilę zanim zaleją go posty innych - nie rozumiesz ze chciałem po prostu pomóc i zrobiłem to w dobrej wierze? Jakby to był Twój sprzęt to cieszyłbyś się jakbyś znalazł post uczciwego człowieka, który go znalazł i chce zwyczajnie zwrócić właścicielowi??

Zagadki nie robię, jeśli ktoś zgubił to bedzie wiedziął co zgubił i gdzie bo pewnie znajdzie się wiecej niż kilku właścicieli jeśli opisze co dokładnie znalazłem i gdziei. Druga sprawa ze dbam o moje miejscówki gdzie łowię a chwailiłem się tez dobrymi efektami z niej wiec to zrozumiałe

Troche obiektywizmu we "władzy" nad tym forum ! Mogłeś przenieść temat we właściwe miejsce, tym bardziej ze komuś mógł pomóc i to by Cie kosztowało tyle samo ppracy ale Ty wolałeś go skasować i pogrozić palcem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tomik - jeśli mam brać udział w forum, którym administruje osoba dająca czapę i kasująca posty za to ze ktoś bezinteresownie chce pomóc komuś odnaleźć zagubiony sprzęt wędkarski przypadkowo znaleziony na rybach to nic tu po mnie

zgodnie z prawem jakie daje mi ustawa o ochronie danych osobowych PROSZE SKASOWAĆ MOJE KONTO WRAZ Z CAŁA ZAWARTOŚCIĄ

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romanhoks

Po mnie chyba tez zostanie tylko login.Dziekuje za usuniecie mojej opini zamieszczonej omylkowo w reklamie.Opisalem troche ceny porownujac Norwegie z Polska.Lepiej jest usunac jak przeniesc.Pisze tez na dwoch Norweskich forach i zaden z moderatorow nie robi takich rzeczy jak tu.Nikt nie jest nieomylny.No chyba ze moderator jest tak perfekcyjny i sie nigdy nie myli.Poprzednie bany tez dostalem za chec pokazania dobrych miejscowek na lososia a ze sa odpowiednie oplaty to wkleilem strone.No niestety moderator uznal ze moge miec z tego kase :lol: .Zegnam i prosze o zbanowanie mnie na wiecznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że w przypadku, pretensji, roszczeń, żalów nie ma większych problemów z samodzielnym trafieniem odrazu w odpowiedni dział, kategorię, temat...

Ciekawe są również porównania i interpretację tak prostych rzeczy jak choćby opisanie - zatytułowanie linku.

No ale mniejsza z tym. Heja! Pozdrawiam! Powodzenia gdzie indziej bo przyznam, że jako Admin tego forum o ile rozumiem, że ktoś chciałby wyjaśnić, dopytać się o szczegóły w związku z przyznanym przypomnieniem o regulaminie. Przedstawić swoje argumenty, ba nawet niezgodzić się z nim. I po to założyłem ta kategorię, żeby pisać, pytać się...

To osobiście jako Użytkownik innych różnych for na których niejednokrotnie sam otrzymywałem przypomnienia o regulaminie i też takie z którymi sie nie do końca zgadzałem. Nie mogę osobiście zrozumieć dlaczego w związku z tym miałbym olewać innych uzytkowników z, którymi spędzam czas dyskutuję itd i żądać sam z siebie usunięcia lub bana? :lol:

To jakaś forma focha wobec admina? Bo jako użytkownik nie znam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniello2010 napisał:

.Jaki mi żal tych co je dają.Dlatego już rzadko tu bywam.

Nie jesteś sam!!! Też mam już dość tego rodzaju moderowania gdzie admin tomik daje za byle co ostrzeżenia czy bany i dlatego również obecnie zaglądam tu niezwykle rzadko nie wspominając juz o udzielaniu się! Sory ale mam już go serdecznie dość a zwłaszcza jego dziecinnie śmiesznych uzasadnień zamieszczanych w ostrzeżeniach :roll: W cale się nie dziwię koledze caniballus ze poprosił o dezaktywację konta. Równiez się nad tym zastanawiam :lol: Po co mu szarpać swoje nerwy? Mam z canniballusem dobry kontakt po przez inne fora na których zespoły administratorów mają nieco bardziej ludzkie podejście do sprawy nie tak jak tomik który moderując posty daje upust swoim nerwom oraz emocjom lekką reką rozdając ostrzeżenia kolejnym uzytkowinkom za byle gówno :twisted:

No tomik? Ile sobie zarobiłem dzieciaku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z canniballusem dobry kontakt po przez inne fora na których zespoły administratorów mają nieco bardziej ludzkie podejście do sprawy nie tak jak tomik który moderując posty daje upust swoim nerwom oraz emocjom lekką reką rozdając ostrzeżenia kolejnym uzytkowinkom za byle gówno

No tomik? Ile sobie zarobiłem dzieciaku

Słabo mi się robi jak taki bełkot czytam. Na tych ''innych" forach nie tylko Ty bywasz a skoro Tobie się tam podoba to nikt Cię tu nie trzyma.

Dla mnie śmietnik jakli panuje na podobnych portalach jest o wiele bardziej denerwujący niż nostalgiczna skłonność tomik'a, do porządku.

Zasada jest jedna :!: regulamin :!: i albo się dostosowujesz albo droga wolna. Sam miałem z tym problemy z racji charakteru niemniej można się przyzwyczaić.

Natomiast jak czytam Twoje pisane co jakiś czas bajania Winko, to odnoszę wrażenie, że chyba całkiem niedawno dostałeś laptopa na komunie.

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wernicjusz w swoim żywiole! Nic tylko pianę bić

Innymi słowy wykrwawiłeś swoją część spadku dla potomności już na forum... :?:

Co prawda nie wiele tego było ale ...

(...)niechaj potomni wżdy znają ... czem Twa zacna osoba mogła się pochwalić (...) :wink::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam!!! Też mam już dość tego rodzaju moderowania gdzie admin tomik daje za byle co ostrzeżenia czy bany i dlatego również obecnie zaglądam tu niezwykle rzadko nie wspominając juz o udzielaniu się! Sory ale mam już go serdecznie dość a zwłaszcza jego dziecinnie śmiesznych uzasadnień zamieszczanych w ostrzeżeniach :roll: W cale się nie dziwię koledze caniballus ze poprosił o dezaktywację konta. Równiez się nad tym zastanawiam :lol: Po co mu szarpać swoje nerwy? Mam z canniballusem dobry kontakt po przez inne fora na których zespoły administratorów mają nieco bardziej ludzkie podejście do sprawy nie tak jak tomik który moderując posty daje upust swoim nerwom oraz emocjom lekką reką rozdając ostrzeżenia kolejnym uzytkowinkom za byle gówno :twisted:

No tomik? Ile sobie zarobiłem dzieciaku :wink:

Ostro pojechałeś, ale po tym co miałem okazję zaobserwować w tym wątku (posty zostały wykasowane przez admina), odwołuję to co napisałem przedtem. Nie podoba mi się sposób traktowania użytkowników na tym forum. Efekty można zobaczyć w wątku o zlocie, mało kto czuje się związany z tym miejscem, przykro mi to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość lechfor
przyznam, że jako Admin tego forum o ile rozumiem, że ktoś chciałby wyjaśnić, dopytać się o szczegóły w związku z przyznanym przypomnieniem o regulaminie. Przedstawić swoje argumenty, ba nawet niezgodzić się z nim. I po to założyłem ta kategorię, żeby pisać, pytać się...

Taaaak, i dlatego za zapytanie o powód usunięcia mojego podpisu (nie naruszał żadnego z punktów regulaminu) dostałem trzy ostrzeżenia.

Oczywiście wszystko to wykasowałeś.

Weź sobie chłopie na wstrzymanie i nie rób z siebie pośmiewiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, i dlatego za zapytanie o powód usunięcia mojego podpisu (nie naruszał żadnego z punktów regulaminu) dostałem trzy ostrzeżenia.

Co prawda już przy samym otrzymaniu ostrzeżenia, informacja o tym i powód ostrzeżenia są wyraźne i dostępne... ale nawet jakby ktoś nie zauważył to zawsze może sobie zajrzeć przez 30 dni, do czasu wygaśnięcia ostrzeżenia, na podstronę z ostrzeżeniami:

http://haczyk.pl/forum/warnings.php

W Twoim przypadku ostrzeżenia są jeszcze nawet w archiwum:

http://haczyk.pl/forum/warnings.php?mode=archive

I wyraźnie widać, że: Nieeee, nie za zapytanie o podpis otrzymałeś ostrzeżenia.

Oczywiście wszystko to wykasowałeś.

Oczywiście, kogo obchodzi w tym temacie Twój problem z podpisem. Tytuł tego tematu jest wyraźny i jasny jakich zapytań dotyczy. Ponadto przeważnie też daję szansę na ponowne zapytanie, wystarczy sprawdzić maila i skopiować je w odpowiednie do tego miejsce.

Weź sobie chłopie na wstrzymanie i nie rób z siebie pośmiewiska.

Jeżeli zbyt dużym wysiłkiem jest dla Ciebie zapytanie w odpowiednim do tego temacie i jeżeli nie potrafisz zrozumieć tak prostej informacji jak uzasadnienie ostrzeżenia typu: "regulamin forum pkt 3" to niestety bardziej Ci nie pomogę. Raz, że forum nie narzeka na brak użytkowników dla których nie jest to problem dwa nie prowadzę tu edukacji z zakresu zrozumienia tekstu pisanego.

Oczywiście jeżeli moja odpowiedź na Twoje roszczenia wobec mnie i tego forum, jako widzę bardzo aktywnego i już ponad rocznego użytkownika jest niewystarczająca i niezrozumiała. To służę pomocą w dezaktywacji konta. To forum ma raptem 9 lat, tylko kilka tysięcy odwiedzających w tym raptem kilkuset aktywnych dziennie i jest tylko jednym z wielu podobnych i na pewno znajdziesz dla siebie i swoich widzimisię lepsze.

A wracając do tematu zgodnie z jego tytułem gdyby jeszcze ktoś chciał zapytać o otrzymane przypomnienie o regulaminie to proszę pytać i pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lechfor
Nieeee, nie za zapytanie o podpis otrzymałeś ostrzeżenia.

Kłamiesz, dostałem ostrzeżenia po zapytaniu o usuniętą stopkę, najpierw jedno a po ponownym (poprzednie wyciąłeś) następne dwa, bym już tu nie mógł pisać.

Oczywiście wszystko to wykasowałeś.
Oczywiście, kogo obchodzi w tym temacie Twój problem z podpisem. Tytuł tego tematu jest wyraźny i jasny jakich zapytań dotyczy. Ponadto przeważnie też daję szansę na ponowne zapytanie, wystarczy sprawdzić maila i skopiować je w odpowiednie do tego miejsce.

Jak się komuś usuwa podpis, do tego nie naruszający regulaminu, to chyba należy się wytłumaczenie a nie usuwanie pytania i dawanie ostrzeżeń ?

Raz, że forum nie narzeka na brak użytkowników dla których nie jest to problem dwa nie prowadzę tu edukacji z zakresu zrozumienia tekstu pisanego.

Tak, już Robek wyżej zauważył, niszczysz sam własne forum takimi metodami. Wyraźnie sam tego nie rozumiesz. Ale to widać doskonale w tym wątku, skoro odchodzą tacy ludzie jak Winko czy cannibalus to pora byś spojrzał w lustro.

Mam nadzieję, że docenisz mój wysiłek i troskę o to forum, inaczej bym to wszystko spuścił w kiblu.

Owocnych przemyśleń, na odpowiedź, dlaczego usunąłeś moją stopkę nie liczę, sam wiesz dlaczego.

P.S. Jeśli wydaje ci się, że jesteś tu carem i katem to się mylisz, możesz trafić na kamień i dowiesz się, że to forum podlega pod polskie sądownictwo. Obyś się nie sparzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamiesz, dostałem ostrzeżenia po zapytaniu o usuniętą stopkę, najpierw jedno a po ponownym (poprzednie wyciąłeś) następne dwa, bym już tu nie mógł pisać.

Zgadza się, dostałeś najpierw jedno ostrzeżenie a następnie dwa. Skoro olewasz czas mój i innych uzytkowników i chwilę potem ponownie łamiesz regulamin ja nie mam czasu na tego typu zabawy i mówię stop.

Swoją drogą to teraz ktoś za Ciebie pisze czy jesteś tu jako duch?

Jak się komuś usuwa podpis, do tego nie naruszający regulaminu, to chyba należy się wytłumaczenie a nie usuwanie pytania i dawanie ostrzeżeń ?

Od decydowania o tym co jest zgodne z regulaminem a co nie lub co jest dobre a co złe dla tego forum nie jesteś Ty. I to nie ja muszę się Ciebe tu o cokolwiek pytać, podpierać regulaminem czy z czegokolwiek tłumaczyć.

Tak, już Robek wyżej zauważył, niszczysz sam własne forum takimi metodami. Wyraźnie sam tego nie rozumiesz. Ale to widać doskonale w tym wątku, skoro odchodzą tacy ludzie jak Winko czy cannibalus to pora byś spojrzał w lustro

A przeczytałeś w poprzednim poście ile to forum istnieje, zauważyłeś kiedy ten temat został założony i od ilu lat "niszczę" to forum i stosuję te "metody"? Myślisz, że to forum istnieje dzięki prorokom ,roszczeniowcom i tym, którzy mają jakieś wieczne żale?

Kojarzysz chociaż setkę użytkowników, którzy są tu już od 9,8,7,6,5 lat?...ja kojarzę.

Kojarzysz chociaż setkę użytkowników, którzy otrzymali tu przypomnienie o regulaminie i są tu nadal? Ja kojarzę

Kojarzysz takich użytkowników jak mireczek24, bertas94, rleod89 i dziesiątki innych, którzy się tu zarejestrowali po tym jak Winko i canibalus odeszli? Ja kojarzę.

A kojarzych setkę takich co odeszli z powodów przypomnienia o regulaminie? Bo ja kojarzę może z dziesięciu.

I informuję Cię, że bardziej mi zależy na tych i zostaję przy tych, którzy tu są i trwają bo to forum wędkarskie, niż na kimś kto z powodu przypomnienia o regulaminie potrafi zrezygnować z forum, dyskusji i kontaktów z innymi użytkownikami z którymi przebywał i dzielił tu niejednokrotnie spory czas.

A tak przy okazji sam kojarzysz jeszcze jakie to jest forum i czego dotyczy?

Mam nadzieję, że docenisz mój wysiłek i troskę o to forum, inaczej bym to wszystko spuścił w kiblu.

O jakim Ty wisiłku piszesz? Zamiast po pierwszym ostrzeżeniu zapytać o ten podpis w odpowiednim temacie lub nawet założyć odpowiedni temat, tracisz czas mój i innych użytkowników.

Owocnych przemyśleń, na odpowiedź, dlaczego usunąłeś moją stopkę nie liczę, sam wiesz dlaczego.

Odpowiedział bym Ci od razu przed ostrzeżeniami. Mam Ci "pokazać palcem" w którym miejscu masz zapytać się o ten podpis lub założyć za Ciebie odpowiedni temat?

P.S. Jeśli wydaje ci się, że jesteś tu carem i katem to się mylisz, możesz trafić na kamień i dowiesz się, że to forum podlega pod polskie sądownictwo. Obyś się nie sparzył.

Chłopie, jeżeli coś na tym forum jest niezgodne z prawem to jestem za i pierwszy, żeby to wyjaśnić, więc nie strasz mnie sądem tylko jak masz coś na rzeczy to pisz konkretnie. Ja i jak sądzę setki osób, które tu zagladają chętnie się o tym dowiemy.

Myślisz, że oprócz tego forum nie mam co innego w życiu robić?

Myślisz, że to najważniejszy temat na tym forum?

Myślisz, że ktoś więcej oprócz Ciebie i od czasu do czasu kilku użytkowników jeszcze do tego tematu zagląda?

Myślisz, że w obliczu Inwazji Obcych na naszą planetę jest sens prowadzenia jakiegokolwiek forum?

Zrobię wyjątek. Przypomnij dokładnie jaki podpis miałeś w profilu. Niech wszyscy zobaczą i osądzą. Odpowiem Ci w tym temacie. I jako, że nie ma tu przymusu rejestracji, obecności, ja mam wybór innych użytkowników, Ty innych for. A grozisz mi sądami bo prowadzę forum wędkarskie na swoich zasadach a nie Twoich. Myślę, że będzie to dobra okazja aby sie pożegnać. I Twoje konto zostanie dezaktywowane co byś się na tym forum nie musiał męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lechfor

Masz spory problem. Wpisu nie będę komentował, obserwatorzy sami sobie wyrobią opinię.

Na przyszłość kilka rad:

1. Postaraj się nie razić ciosami na oślep, zasada policz do 10 się przydaje.

2. Naucz się przyznawać do błędów.

3. Jeśli jednak tego nie potrafisz to odsuń się od forum i pozostaw je moderatorom, inaczej niedługo zostaniesz tu sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko nie zgodzic sie z punktem numer 3. Tlumy chetnych na zlot mowia same za siebie.

Rozumiem, ze kolega tez po przypomnieniu o regulaminie i nie pojawi sie na zlocie z tego właśnie powodu? A na samo forum zaglądasz bo jest tu ten temat i w końcu nadarzyła się okacja dodać uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum zaglądam dość często, nie wierze że nie masz statystyk. Podoba mi sie tutaj i dodaje coś od siebie kiedy potrafię a najczęściej czytam co inni piszą.

Ten temat odwiedzam z ciekawości, a bardziej z żalu bo duzo sie zmienia ostatnio niekoniecznie na lepsze. Okaze sie z czasem.

Od dawna nie mam problemów z regulaminem, dostałem kiedyś ostrzeżenie nawet nie pamiętam za co. Czytam ten temat i pozbywam się wszystkich wątpliwości, nie pisze tego złośliwie.

Na zlot nie przyjadę głównie z braku czasu, nie pamiętam juz kiedy byłem na rybach. Mam teraz inne sprawy na głowie.

A tak na marginesie to nie należę do tych którzy strzelają fochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej było by zamknąć ten temat. Informacja o ostrzeżeniach i uzasadnienie podawane są na PW ukaranego. Proponuję poprzez PW wyjaśniać wszystkie żale i wątpliwości stron, a nie "obijać" się w takim temacie jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to jest dziecinada dla mnie, zrozum jeden z drugim, że to tylko warn... nie bedzie Cie scigała policja, zus, nie masz 7 dni na zapłacenie "kary" :mrgreen: nie macie poważniejszych problemów w prawdziwym życiu do cholery jasnej ? tomik daj mi ze dwa warny na rozluźnienie sytuacji :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.