Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nareszcie się pan zlitował i próbuje coś tam wytłumaczć.

Choć generalnie większość użytkowników, którzy dostają przypomnienie o regulaminie odrazu rozumie. W twoim przypadku rzeczywiście pomyślałem, że zrobię wyjątek, zlituję się i Ci pomogę. Ale tak jak już pisałem, nieprzejmuj się, zdarza się.

W podpisie nikogo na nic nie namawiałem i nie reklamowałem

Oczywiście.

Podałem link, goły link, by bylo jasne że Voltek tam i Voltek tu to ten sam.

No tak, goły link... kolejna oczywista, oczywistość.

Poczytaj człowieku regulamin i zauważysz, że odnośniki są zabronione ale w postach a nie w podpisach i reklamowe, a nie mające na celu pokazanie kto zacz pisze.

Jak Ci brakuje bardziej szczegółowego regulaminu to weź sobie do serca pierwsze zdanie pkt 11. Bo o tym, że można umieszczać linki w podpisie, też tam nic ma.

PS. Jak była kicha to wiedziano gdzie wleźć w łachę, ale później szybciutko usunięto mi profil i po ponownej rejestracji szybki atak. Brawo, super.

No to świadomie lub nieśmiadomie coś ci się "wypsneło".

Czyżbyśmy mieli jakąś reaktywację na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podpisie nikogo na nic nie namawiałem i nie reklamowałem...sam link nie jest żadną formą, a już napewno nie reklamową.

I tutaj jesteś w błędzie. Jeżeli oglądając film, zobaczymy dystrybutor z Coca-Colą, to mamy do czynienia z reklamą, tyle, że ukrytą (zachowującą pozory neutralności). Tak samo jest z podaniem linku do własnego sklepu internetowego, własnych aukcji na e-bayu, czy konkurencyjnego forum internetowego.

Teraz ten pkt 11 regulaminu - "Forum...nie jest miejscem działalności...reklamowej" - to wystarcza, aby stwierdzić, że naruszyłeś regulamin. Pojęcie 'forum' oznacza całą zawartość witryny, a nie tylko posty.

Aby nie było w przyszłości wątpliwości, po wyrazach: "Zabronione jest", można by dodać słowo w "szczególności:", wówczas będzie jednoznacznie określone, że wymienione dalej działania mają charater przykładowy, a nie limitatywny - zostawiam to adminowi do rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voltek
No to świadomie lub nieśmiadomie coś ci się "wypsneło".

Czyżbyśmy mieli jakąś reaktywację na forum?

Nic mi się nie wypsnęło, zapewniam, sprawa dotyczyła jednego z użytkowników, który ponoć "rozrabial" tu i tam. Chciano prównać numerki IP.

Co do reaktywacji to też może nic nie wiesz? Może wtedy narozrabiałem? Nic nie pisałem, nie uzupełniałem też profilu więc i nie ma czego się czepiać o reklamę i linki. Nic z tych rzeczy. Nie zostawiono mi nawet czasu by przeczytać to forum. Nie piekliłem się bo czasem można coś zgubić, ale po tym ataku już wiem o co biega. Znasz takie maile?

odpowiedź do haczyk@haczyk.pl

data 27-04-2007 18:27

temat Witamy na Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne

Witamy na Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne

Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Nie możesz go używać zanim nie odwiedzisz poniższej strony:

http://haczyk.pl/forum/profile.php?mode=activate&u=1995&act_key=d23fd3b4fbd939a362fd

Nie zapomnij swojego hasła, Jeśli zapomnisz, możesz otrzymać nowe, które będzie trzeba aktywować w identyczny sposób jak to konto.

Ponadto po pierwszym zalogowaniu na forum haczyk.pl polecamy temat - Poradnik dla początkującego użytkownika haczyk.pl , poniżej link:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=32023#32023

Dziękujemy za rejestrację.

--

Dziękujemy za poświęcony nam czas, zapraszamy ponownie, miłego dnia!

Redakcja Portalu Wędkarskiego haczyk.pl

haczyk.pl - Portal Wędkarski -

wędkarstwo, aktualności, sprzęt, akcesoria i łowiska wędkarskie, metody i sposoby połowu, forum, ogłoszenia

A to może nie Twój spam?

od haczyk @ haczyk. pl ukryj szczegóły 25.06

odpowiedź do haczyk@haczyk.pl

do Undisclosed-recipients <>

data 25-06-2007 23:28

temat Czas zadać sobie kilka pytań,czyli haczyk.pl "w przyszłości"?

Otwieram temat w którym, chciałbym, abyśmy zadali sobie parę pytań dotyczących przyszłości portalu oraz forum haczyk.pl

Zależy mi na waszym udziale w tym temacie, proszę o zagadnienia i zapytania.

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=43327#43327

Pozdrawiam

Tomik

Niestety, musiałem rejestrować się jeszcze raz. Czyżby admini z innych for nie byli tutaj mile widziani?

od haczyk @ haczyk. pl ukryj szczegóły 10.12 (2 dni temu)

odpowiedź do haczyk@haczyk.pl

data 10-12-2007 20:35

temat Witamy na Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne

Witamy na Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne

Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Nie możesz go używać zanim nie odwiedzisz poniższej strony:

http://haczyk.pl/forum/profile.php?mode=activate&u=3374&act_key=0ec9a55a5be1ac835e66

Nie zapomnij swojego hasła, Jeśli zapomnisz, możesz otrzymać nowe, które będzie trzeba aktywować w identyczny sposób jak to konto.

Ponadto po pierwszym zalogowaniu na forum haczyk.pl polecamy temat - Poradnik dla początkującego użytkownika haczyk.pl , poniżej link:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=32023#32023

Dziękujemy za rejestrację.

--

Dziękujemy za poświęcony nam czas, zapraszamy ponownie, miłego dnia!

Redakcja Portalu Wędkarskiego haczyk.pl

haczyk.pl - Portal Wędkarski -

wędkarstwo, aktualności, sprzęt, akcesoria i łowiska wędkarskie, metody i sposoby połowu, forum, ogłoszenia

Dziwne co? I to nie ja jeden zostalem tak potraktowany!!!

Jeszcze coś, to że nie piszesz w regulaminie, że jest dozwolone nie znaczy też, że zabronione. Nie zapomnij że istniejesz w necie bo istnieją linki do Ciebie, tak działa net, a ogólnie przyjętym jest, że podpis jest miejscem dowolnych wypowiedzi osobistych, nawet nie związanych tematycznie z forum i by było widać podpis to trzeba napisać posta, a to Tobie woda na młyn.

Jak dajesz ostrzeżenie to napisz za co bo normalne jest, że za naruszenie regulaminu a nie za ściągnięcie skóry z kota sąsiadki

Jeżeli oglądając film, zobaczymy dystrybutor z Coca-Colą, to mamy do czynienia z reklamą, tyle, że ukrytą (zachowującą pozory neutralności)

A film z Oświęcimia to Twoim zdaniem reklama faszyzmu czy nowej diety wyszczuplającej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A film z Oświęcimia to Twoim zdaniem reklama faszyzmu czy nowej diety wyszczuplającej?

Komentarz o takiej treści w publicznym miejscu jest poniżej krytyki. Myślę, że osoby narodowości żydowskiej zostały obrażone taką wypowiedzią, a tym samym naruszony został pkt 10 regulaminu. Nie wiesz człowieku czym była tragedia ludzi w Oświęcimiu, to przeczytaj np. książkę "Wywiad rzeka" M.Komara i W.Bartoszewskiego - więźnia tego obozu lub cokolwiek innego dot. tej tematyki, to poszerzysz horyzonty.

O ustawie z dnia 16 kwietnia 1993r. "o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji" charakteryzującej reklamę ukrytą też nie wiesz.

Arogancją, butą i ignorancją daleko nie zajedziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voltek

A Ty uważasz się za kogoś o szerokich horyzontach? Twoja wypowiedź świadczy wręcz przeciwnie. Książek o Oświęcimiu troche przeczytałem, a Twój post świadczy że patrzysz na świat tylko z jednej strony. Jeżeli uważasz że napisałem do śmiechu to Cię zmartwię, wcale nie jest mi wesoło, wstydziłbyś się myśleć, że ktoś potrafi się śmiać z takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voltek
Arogancją, butą i ignorancją daleko nie zajedziesz...

A adminowi też to pisałeś? Co do reklamy, czy twój podpis nie jest przypadkiem reklamą pewnego autora? Poczytaj sobie tę ustawę którą tu przytaczasz i przeczytaj "reklamę" jaką poczyniłem i dopiero po zrozumieniu tego się wypowiadaj. tamto forum nie jest konkurencyjne, wręcz przeciwnie, no chyba że te jest wrogo nastawione. Biorąc przyklad z niektórych to chyba tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jednym słowem zima w pełni. :lol: Ludzie szukają wrażeń na forum zamiast nad wodą :wink:

Tylko dlaczego adminie Voltek szukasz ich tu a nie u siebie?

W podpisie nikogo na nic nie namawiałem i nie reklamowałem, nikt też na LF nie zarabia na forum więc i o żadnej działalności gospodarczej nie może być mowy. Podałem link, goły link, by bylo jasne że Voltek tam i Voltek tu to ten sam.

Teraz już wiemy, że to ten Voltek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voltek

Widzisz, właśnie to mnie ugryzło, zanim cokolwiek zrobiłem to przy moim nicku była plama, Wierz mi, nie szwędam się po wszystkich forach i nie przylazłem tutaj by mieszać, wręcz przeciwnie, Wjechalem tu przez link z tamtego forum i ten link jest tam do dziś, nikt go nie usuwał i nikt nie pojechał po użytkowniku ostrzeżeniem. Nie chowałem się też za anonimowością, wręcz przeciwnie. Nie wstydzę się tego co robię. W jaki sposób miałem napisać że jestem ten sam co tam? Jak by nie było uznano by to za reklamę i obłożono ostrzeżeniem pod pretekstem ukrytej reklamy, teraz to tak odbieram. gdybym chciał reklamy, to na początek wsypałbym kilka postów, dopiero wtedy widać podpis, inaczej jest widoczny tylko adminowi.

A Ty tu zaglądasz by się nudzić :wink: Masz monopol na to forum? Myślałem, że wszystkim można bo ja ze tamtego haczykowców nie wyganiam, ani ich tam nie uwiązuję, Nie daję też żadnych negatywów na start tylko temu, że przyszli z innego forum lub lubią także inne. To już niedobrze, że się chce poszerzyć horyzonty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisałem, nie uzupełniałem też profilu więc i nie ma czego się czepiać o reklamę i linki. Nic z tych rzeczy. Nie zostawiono mi nawet czasu by przeczytać to forum. Nie piekliłem się bo czasem można coś zgubić, ale po tym ataku już wiem o co biega.

Hym, niesądziłem, że jak skrypt usówa automatycznie grupy niaktywowanych lub niaktywnych użytkowników to przeprowadza jakiś atak. :sad: Muszę z nim pogadać. :evil:

Pogadam też z forum i zapytam, czemu nie możesz go czytać. :neutral:

Znasz takie maile?

Wiesz co, coś sobie przypominam. :idea: Chyba każdy dostaje takie przy rejestracji, ale dla pewności jeszcze sprawdzę. :!:

A to może nie Twój spam?

Tak to ja wysłałem tą Prywatną Wiadomość, wybacz zaraz wyłaczę ci to narzędzie komunikacji, żeby cię nie niepokoiło. :roll:

Niestety, musiałem rejestrować się jeszcze raz.

Czyli za drugim razem udało Ci się aktywować konto poprzez mail, e no to nie jest tak źle. :cool:

Czyżby admini z innych for nie byli tutaj mile widziani?

Przejrzałeś mnie, niestety jak się tylko jakiś zbliży do formularza rejestrującego to odrazu go wyczuwam i jak tylko zamruga na forum, walę ostrzeżenie, później kasuje. Nie mogę się oprzeć. Chyba muszę znowu porozmawiać ze swoim lekarzem. :roll:

Dziwne co? I to nie ja jeden zostalem tak potraktowany!!!

Kurcze, no to trochę mnie zmartiłeś nie wiedziałem, że jest was więcej. Oj niedobry skrypt!!! :evil:

Jeszcze coś, to że nie piszesz w regulaminie, że jest dozwolone nie znaczy też, że zabronione.

Wiesz, jak tylko znajdę chwilę, to specjlnie dla ciebie zmienię regulamin, co ty na to? :cool:

Nie zapomnij że istniejesz w necie bo istnieją linki do Ciebie, tak działa net

Nie byłem pewny bo działamy dopiero o niedawna. Ale tak coś właśnie podejrzewałem, że to przez te linki. :roll:

a ogólnie przyjętym jest, że podpis jest miejscem dowolnych wypowiedzi osobistych, nawet nie związanych tematycznie z forum

Aha, to wiesz co, nikomu o tym nie mów, ale jak myślisz, mógłbym dać w podpisie: "Lubię się przebierać w sukienki" ?

by było widać podpis to trzeba napisać posta

W sumie nie zastanawiałem się nad tym jeszcze, ale rzeczywiście to ma sens!

Jak dajesz ostrzeżenie to napisz za co bo normalne jest, że za naruszenie regulaminu a nie za ściągnięcie skóry z kota sąsiadki

Nie no z tym kotem to już pojechałeś... żarty sobie ze mnie robisz. :oops:

Ale wiesz co Voltek przekonałeś mnie do siebie, chyba cię już nawet trochę lubię. :cool:

Jaki masz kolor admina na swoim forum?

Ja mam pomarańczowy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voltek

tomik, ja byłem zaktywowany, przez dluższy czas starałem się czytać to forum zanim coś napiszę. Potem było lato, sezon itp a po sezonie znikł mój profil, tak jak napisałem, nie ciskałem się, ale po Twoim ostrzeżeniu gratis i sarkazmach jakoś trudno mi uwierzyć, że to automat. Na dodatek nie wydaje mi się być odosobnionym przypadkiem. I skąd u Ciebie to przeświadczenie, że inne fora są konkurencyje i ta wręcz wrogość? Ktoś Co ubliżył? Przeczytaj swe posty i tak z ręką na sercu napisz,że żaden nie zgrywa się z innych użytkowników, że zawsze jasno wytłumaczyleś powód kary już na początku. Uważasz, że wszyscy mają ten sam sens interpretacji? To po co nam tyle adwokatów?

Ale wiesz co Voltek przekonałeś mnie do siebie, chyba cię już nawet trochę lubię.
Może i bym zmusił się w to wierzyć, ale po tym?
Jaki masz kolor admina na swoim forum?
czy tym
Aha, wiesz co nikomu o tym nie mów, ale jak myślisz, mógłbym dać w podpisie: "Lubię się przebierać w sukienki" ?
niestety brak mi sił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książek o Oświęcimiu troche przeczytałem

To tym gorzej o Tobie świadczy zamieszczenie tego typu treści, które nie wiadomo czemu miały służyć.

Co do reklamy, czy twój podpis nie jest przypadkiem reklamą pewnego autora?
Proszę o szczegóły....
Poczytaj sobie tę ustawę

Ustawę znam, nie napisałem, że dopuściłeś się czynu nieuczciwej konkurencji, ale sprawiałeś wrażenie, że nie masz pojęcia o formach reklamy, nie słyszałeś o reklamie ukrytej, więc odesłałem do lektury pomocniczej. Jeżeli umieszczenie hiperłącza do własnej strony nie jest formą auto promocji, to co jest?

@Jarosław - ja na Ciebie nic nie szukałem, sam na siebie wtedy kręciłeś bat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voltek

Lesio, wszystko pod wszystko da się podciągnąć i Ty chyba o tym wiesz bo masz w sobie coś z adwokata, właśnie to chcialem pokazać i dobrze o tym wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, ja byłem zaktywowany, przez dluższy czas starałem się czytać to forum zanim coś napiszę. Potem było lato, sezon itp a po sezonie znikł mój profil, tak jak napisałem, nie ciskałem się, ale po Twoim ostrzeżeniu gratis i sarkazmach jakoś trudno mi uwierzyć, że to automat. Na dodatek nie wydaje mi się być odosobnionym przypadkiem.

Użytkowników którzy przez określony czas po zarejestrowaniu wogule nic nie piszą oraz przez jakiś czas nie logują się traktujemy jako "martwe dusze"

i żegnamy bo nam na statystykach w tym względzie nie zależy. Skasowałem takich setki, więc twoja teoria zachodzi pod jakąś paranoję.

Najlepsze, że była ta kwestia poruszana i ustalona właśnie w tym temacie, który uznałeś jako spam, więc sobie poczytaj na forum...

Tymbardziej, że forum można swobodnie przeglądać i czytać jako gość, nie trzeba się wogule rejestrować.

A więc, dobrze sobie przemyśl swoją teorię.

I skąd u Ciebie to przeświadczenie, że inne fora są konkurencyje i ta wręcz wrogość? Ktoś Co ubliżył? Przeczytaj swe posty i tak z ręką na sercu napisz,że żaden nie zgrywa się z innych użytkowników, że zawsze jasno wytłumaczyleś powód kary już na początku. Uważasz, że wszyscy mają ten sam sens interpretacji? To po co nam tyle adwokatów?

Średnio mnie interesują inne fora, nawet jakbym chciał tam zaglądać to oprócz pracy i codziennych obowiązków mam co robić na swoim a czasami na ryby też jeżdżę.

Co nie oznacza, że bez mojej wiedzy na naszym forum, ktoś ze stron o podobnej tematyce będzie sobie robił katalog stron czy reklamę czy cokolwiek innego w swoim mniemaniu. Ja tak nie robię i nie życzę sobie. Proste?

Co do ręki na sercu to mogę ci na pewno napisać, że nie ma tu miejsca na indywidualne traktowanie i specjalne przywileje. Nie zauważyłeś, ze nie jesteś tu sam?. Dla mnie możesz się odrazu obrazić i więcej nie zaglądać. I nie dlatego, że jutro będą już na twoje miejsce nowi użtkownicy i że za jakiś czas nikt o tobie nawet nie wspomni.

Tylko dlatego, że 99% użytkowników nie miało nawet kontaktu z przyponieniem o regulaminie, a ci co nawet mieli nie traktują tego osobiście lub jak wyrok a przecież nigdzie nie jest napisane że nasz regulamin jest idealny

Tak, więc jak ci ręce opadają to wyśpij się. Jutro będzie nowy dzień i nie trać swojego, mojego i innych czasu na szerzenie jakiś teorii, że cię ktoś tu prześladuje.

Tyle w tym temacie w związku z tobą z mojej strony.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voltek
Nie zauważyłeś, ze nie jesteś tu sam?

Zauważylemm nie tylko ja mam takie same problemy i ozadne przywileje nie prosiłem, niby gdzie? W zero postach? Tak jak napisałem nie ciskałem się za skreślenie z listy użytkowników tylko za total i nikt tu nie użądzał katalogu stron czy reklamy, bo jeszcze ktoś weźmie i uwierzy że to naprawdę było nie wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczely sie zimowe wojenki :evil:

Regulamin jest taki jaki jest poki co

Ale wedlug mnie patrzac chlodno z boku Voltek go zlamal

Tym bardziej nie rozumiem bicia piany i udowadniania na sile ze biale jest czarne

Mysle ze dla Tomika nie ma znaczenia to kto ile czasu spedzil na forum ani ile postow napisal (wystarczy spojrzec w historie forum albo podpytac strszych stazem uzytkownikow) ze niejedna osoba przebywajaca dlugo na forum dostala ostrzezenie

Zeby nie bylo wpisalem sie tu tylko dlatego ze kiedys popieralem pomysl aby podczas rejestracji byla koniecznosc "odhaczenia" zgody na akceptacje regulaminu (na zasadzie podobnej jak przy instalacji programow)

Ale chyba po prostu jesli ktos bedzie sie upierla i szukal w dziury w calym to ja znajdzie :roll:

Zycze Wszystkim wiecej spokoju przed Swietami

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chciałbym się wypowiedzieć w tym jakże ciekawym temacie (oczywiście tylko tutaj, żeby nie dostać kolejnego ostrzeżenia)... :wink:

Na początku grudnia 07 dostałem trzy ostrzeżenia w ciągu 15 minut... :???:

Nie byłoby w tym nic dziwnego (cóż takie bywa życie), ale jedna rzecz jest warta opisania - zachowanie naszego Admina.

Gość moim zadaniem przesadził.

Zachował się jak nasz były premier - ta sama zajadłość i postawa, która zakłada, że jest się nieomylnym.

Myślałem, że ktoś na tym stanowisku ma poczucie humoru i klasę - zawiodłem się (i w jednym i w drugim przypadku :wink: ).

Napiszę dokładnie jak było.

Pierwsze ostrzeżenie dostałem za "frajer" - źle sformuowałem temat (mógł sobie ostrzeżenie darować, a temat wkleić na swoje miejsce - ok jego prawo).

Przeglądając forum można znaleźć mnóstwo OT, czemu padło na mnie - może "zupa była za słona"... :wink:

Następne były wynikiem mojej wymiany zdań z Tomikiem (prawda, że nie w tym temacie co powinienem).

Nie raczył nawet odpowiedzieć na mojego maila - zero wyjaśnień, jakiegoś nawiązania do sytuacji (fakt, że mail nie był zbyt miły, ale ja też nie czułem się jak ktoś "wyjątkowy").

Poczułem się jak "uczniak" potraktowany przez nauczyciela.

Naprawdę podniósł mi tego dnia ciśnienie.

Chyba nie tak powinny kształtować się relacje Admin - zwykły użytkownik.

Ale coż - nie jestem kimś "ważnym" na forum, więc potraktował mnie, jak potraktował.

Na koniec chciałbym podziękować Tomaszkowi za Jego zainteresowanie (na marginesie tak chyba powiniem zachować się Admin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, pamiętam tamten dzień doskonale...

Tamtego dnia wstałem "lewą nogą" wykipiało mi mleko i niezdążyłem zjeść śniadania. Byłem zły. Postanowiłem się na kimś wyżyć i zemścić. Pomyślałem, ze najlepiej będzie jak to zrobię na kimś kogo bardzo dobrze znam.

A, więc musiał być to ktoś z forum haczyk.pl. Wybór był jednak ogromy, ponad 1600 użytkowników. Postanowiłem, więc zrobić jeszcze weryfikację. Użytkownik musiał być: w zbliżonym wieku, mieć w nicku "slider" i moja ulubioną cyfrę.

Znalazłem takiego, był to: Slider 7 . W tej samej chwili zapomniałem o całym świecie, o całym forum, o pozostałych użytkownikach. Byłem tylko ja i Slider 7. Postanowiłem rozegrać to indywidualnie. Poszły 3 ostrzeżenia po kolei a więc blokada pisania na cały miesiąc!

Cóż to było za posunięcie, cóż za cudowny hattrick w wędkarskim zarządzaniu forum!

Tak długo czekałem na tą chwilę. Złość mi oczywiście wtedy już przeszła, cały następny tydzień żyłem tą sytuacją. O niczym innym nie myślałem, nawet zaniedbałem przez to odpowiedzi na maile...

Cóż, może jeszcze kiedyś uda mi się to powtórzyć. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.