Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod wrażeniem tego co tu wyprawiasz, a robisz kawał dobrej roboty. Mogę prosić jedno ostrzeżenie na swoje konto?

Na Twoim nawet przez czyjąś pomyłkę można dostać i też bez wytłumaczenia :evil: I nawet amnesti na wigilie nie ma, ale to dobrze :twisted:

to dlatego że jest mi niezmiernie przykro że kiedyś moje ulubione forum tak się zmieniło.

Może nie zmieniło tylko Wzmocniło przez nowy elektorat :lol: Ja też miałem ostrzeżenie i to utwierdziło mnie w wieloletnim doświadczeniu:"jak chcesz dostać pałą to zajmuj się polityką" :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wymień chociaż tysiąc sześciuset trzydziestu pozostałych,
Oj jak ja nie lobię tych cyfr :mad:

Tych tysięcy 116 nigdy nic nie napisało

Kolejnych 428 napisało tylko jeden post

210 napisało dwa posty :shock:

wiec litości z tymi cyframi zarejestrowanych bo to ma sie nijak do treści pisanych na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem od początku forum , ale pamiętam jak pisała mała grupka ludzi i podejście jednych do drugich było inne. Nie mówię że teraz jest źle . Też są wzajemne sympatie koleżeńska atmosfera ale jest jedno ale...........

Tomik w pewnych kwestiach ( a konkretnie Twoje podejście do nowych użytkowników ) zgadzam się z Tomaszkiem. Czy koniecznie trzeba pokazać od czasu do czasu kto tu jest panem i władcą ???

Nie będę bił piany jak to inni nazywają , ale kojarzy mi sie to jakoś z szampanem lub...........wodą sodową . :mrgreen:

Forum urosło w siłę ludzi jest więcej więc i hasła jakie padają są inne . Kiedyś każdy nowy był skarbem a teraz ....................." Jak Ci nie pasi do wynocha ".

Mimo wszystko w Nowym Roku życzę wszystkim zrozumienia i wzajemnej tolerancji .

Ps . Marcin myślę że zrozumiesz o co mi chodziło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestał być chamski i zarozumiały

Keri jeszcze raz Cię przepraszam, że nieodpowiedziałem wczoraj natychmiast i odrazu na Twoją prywatną wiadomość do mnie.

Choć przyznam, że trochę zaczynam się martwić, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym się odnieść do bana użytkownika solo234, czy Wam też groził sądem za zbanowanie :?: Bo na moim forum gdy dostał banicję, oraz krótki komentarz do jego reklamowej wiadomości o bardzo komercyjnym charakterze, po serii ataków na moją osobę na koniec groził mi sądem

podejmę wszelkie możliwe czynności aby upublicznić Pańskie niestosowne postępowanie, nie wykluczam powiadomienia odpowiednich organów o naruszeniu przez Pana moich dóbr osobistych - szkalowanie ,pomówienie itp.

o to treść maila jaki od niego dostałem :)

Z tego co wiem swoje ogłoszenie o "wiosce wędkarskiej" wstawia on na wszystkich portalach, dziwne, że tylko ja go zbanowałem na swoim forum i Wy u siebie, ten człowiek winien być banowany wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe - no dobra - nie mogłem się powstrzymać żeby nie napisać tego posta. W końcu jak wiadomo coraz trudniej być w centrum uwagi. :cool: Takie podsumowanie mojej tygodniowej - noworocznej - bytności na haczyku.

Przeglądałem właśnie archiwum ostrzeżeń i zobaczyłem że nawet pepe obskoczył ostrzeżenie :lol: i to od madi :lol: domyślam się za co. Swoją drogą to była ciekawa posadka :wink::idea:

madi gratulacje, w pełni zasłużyłaś na swój podpis w stopce - i jak widzę jesteś z tego dumna jaki kiedyś 'dorn'.

Trzymajcie się, będę zaglądał.

Choć przyznam, że trochę zaczynam się martwić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie archiwum ostrzeżeń i zobaczyłem że nawet pepe obskoczył ostrzeżenie :lol: i to od madi :lol: domyślam się za co.

Tomaszek słońce Ty moje albo coś popitoliłeś albo ja mam inne archiwum ostrzeżeń niż Ty :shock:

Co do użytkownika pepe to po pierwsze: ja nie widzę Go na archiwalnej liście ostrzeżeń;

po drugie: ostatnia wizyta tego użytkownika miała miejsce, zgodnie z danymi zawartymi w profilu: 04-10-06, 11:45 (Minut: 0) czyli 3 dni przed moim dołączeniem do grona haczykowców :wink:

madi gratulacje, w pełni zasłużyłaś na swój podpis w stopce

:mrgreen::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe... ja nie widzę Go na archiwalnej...

Chodziło o 'króla pianki', który podobno nie doczytał 'koranu'.

Gdy Jan Eggers nauczy się w końcu polskiego i zdecyduje się zasilić szeregi haczyka, też pewnie będzie chodził z 'czerwonym krawatem'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe... ja nie widzę Go na archiwalnej...

Chodziło o 'króla pianki', który podobno nie doczytał 'koranu'.

Gdy Jan Eggers nauczy się w końcu polskiego i zdecyduje się zasilić szeregi haczyka, też pewnie będzie chodził z 'czerwonym krawatem'...

Lesio weź mnie zabij, ale nie wiem o co chodzi może przez tą moją grypę :roll:

EDIT: Lesio mnie nie zabił, uświadomił na priv wszystko jasne, jeszcze raz dzięki :wink:

Więcej nie powiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio mnie nie zabił

A.Lipnicka też kiedyś śpiewała: '...zabij mnie, zamknę oczy..' i do dzisiaj żyje :wink: . Mam nadzieję, że nikt nie czuje się z tego powodu zawiedziony, choć Jarosław sprawia takie wrażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt nie czuje się z tego powodu zawiedziony, choć Jarosław sprawia takie wrażenie...

Eee tam zawiedziony, raczej zadowolony, że madi jest wreszcie uświadomiona, choćby przy pomocy priv. :mrgreen: Od razu Ci szóstka wyskoczyła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesio mnie nie zabił

A.Lipnicka też kiedyś śpiewała: '...zabij mnie, zamknę oczy..' i do dzisiaj żyje :wink: . Mam nadzieję, że nikt nie czuje się z tego powodu zawiedziony

No również mam taką nadzieję :oops::lol::lol:

Mam nadzieję, że nikt nie czuje się z tego powodu zawiedziony, choć Jarosław sprawia takie wrażenie...

Eee tam zawiedziony, raczej zadowolony, że madi jest wreszcie uświadomiona, choćby przy pomocy priv. :mrgreen:

Uświadomiona jestem, o rany i to dopiero w tym wieku :lol::lol::lol:

Ale cóż ważne jest to, że dzięki Lesiowi wiem, że to nie chodziło o tego pepe, o którym pisałam tylko o "innego" i to mnie zmyliło :wink:

Na tym chyba możemy zakończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
stu6-60 napisał/a:
Jako ciekawostke dodam ze dostalem ostrzezenie od admina umotywowane uzywaniem kropek w postach

Przepraszam, pomyliłem się w ocenie, że odrazu skojarzysz o które kropki chodzi, powinienem bardziej sprecyzować, chodzi o np: Q...wa i podobne.

Chciał bym żebyś mi, dla mojej wiedzy oczywiście, wskazał który to post był taki nieprzyjazny i dla kogo, abym mógł go przeprosić. Szczerze nie wiem o co tym razem chodziło waszej ekscelencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaach - no bardzo przepraszam że użyłem tego słowa. Zważ jednak, że nie jest to wyraz wulgarny, co najwyżej potoczny. Ale to nie pierwszy raz, kiedy masz kłopot z interpretacją zwrotów potocznych. Poprzednio zwrot "palić głupa" utożsamiłeś z nazwaniem kogoś głupkiem. No cóż – będę brał na ciebie w przyszłości jeszcze większą poprawkę. Nie zrozum mnie źle – staram się współczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaach - no bardzo przepraszam że użyłem tego słowa.

A używaj sobie ile chcesz, proszę Cię abyś tu na forum bardziej się wysilił i spróbował znaleźć zamiennik.

Zważ jednak, że nie jest to wyraz wulgarny, co najwyżej potoczny. Ale to nie pierwszy raz, kiedy masz kłopot z interpretacją zwrotów potocznych. Poprzednio zwrot "palić głupa" utożsamiłeś z nazwaniem kogoś głupkiem.

Z powodów o których pisałem i zapewne czytałeś:

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=69092#69092

Nie zrozum mnie źle – staram się współczuć.

Rozumiem Cię doskonale i nieprzejmuj się, już się przyzwyczaiłem, do Twojej indywidualnej obecności na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.