Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę prosić jedno ostrzeżenie na swoje konto? Ładniej profil wygląda z czerwonym paskiem.

Jak mi wskażesz w regulaminie pkt w którym można dostać ostrzeżenie bo ładnie wygląda w profilu to chętnie dam Ci i dwa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No cóż, niczego innego się po Tobie nie spodziewałem... :sad:

Odwrócenie "kota ogonem" i żałosna próba przedstawienia całej sprawy w humorystyczny sposób...

Jestem zdumiony i zasmucony brakiem jakiejkolwiek refleksji...

Mnie nie chodzi o "dokopanie" PANU Administratorowi, ale zastanowienie nad relacjami użytkownik-adminstrator...

Jeżeli uważasz, że wszystko jest ok - to:

"niech forum rośnie w siłę, a Admin niech stoi na rufie i pewnie dzierży ster..." :cool:

(ale już bez mojej obecności).

Z pozdrowieniami (Twój ulubiony Slider 7)

P.S. Brak odpowiedzi na list (nawet mailowy) świadczy o poziomie kultury danej osoby...

P.S.S. Opisanie całej sprawy proponował mi ktoś podczas mojej banicji - no cóż jest wielu, którzy mają zastrzeżenia do sposobu prowadzenia przez Ciebie forum...

P.S.S.S. Pozdrowienia dla "klakierów" naszego Admina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Slider nie nadymaj się tak chłopie :lol:

Wiesz ile administracja ma takich maili dziennie? :roll:

Chcąc to wszystko przeczytać i odpisać jeszcze na nic innego nie byłoby czasu, a każdy ma jeszcze swoje życie.

Wyluzuj, i nie licz na to, że ktoś będzie prosił o pozostanie na forum. Wystarczy się dostosować i przestrzegac regulaminu. A nie indyczyć się na wszystkie strony.

Bo tyle można wywnioskować z twojego postu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie nie musi o nic błagać...

Po zamknięciu tego tematu znikam z Haczyka...

Nie obrażam się i nie nadymam - to moje przemyślenia i tyle...

Aha prośba o zachowanie elementarnych zasad kultury to indyczenie??????

No pięknie...

Walić ostrzeżeniami to tak, ale znaleźć czas na maila to już problem?????? :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co go ciągniesz?

żeby się pożegnać z hukiem, pompą i fajerwerkami? A potem wrócić pod inną postacią, jak juz nie raz takim różnym się zdarzało? :mrgreen:

Już nie raz i nie dwa były wałkowane takie same teksty, a haczyk ma się dalej dobrze, a nawet lepiej.

A czy kulturą jest wysyłanie obraźliwych maili do admina?

Nie dziwię się, że nie odpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kulturą jest wysyłanie obraźliwych maili do admina?

Czy on był obraźliwy to niech oceni Admin, a nie jego adwokat...

Nic się nie bój nie wrócę pod inną postacią na forum, wolę zająć się moim hobby - czyli wędkarstwem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, pamiętam tamten dzień doskonale...

Tamtego dnia wstałem "lewą nogą" wykipiało mi mleko i niezdążyłem zjeść śniadania. Byłem zły. Postanowiłem się na kimś wyżyć i zemścić. Pomyślałem, ze najlepiej będzie jak to zrobię na kimś kogo bardzo dobrze znam.

A, więc musiał być to ktoś z forum haczyk.pl. Wybór był jednak ogromy, ponad 1600 użytkowników. Postanowiłem, więc zrobić jeszcze weryfikację. Użytkownik musiał być: w zbliżonym wieku, mieć w nicku "slider" i moja ulubioną cyfrę.

Znalazłem takiego, był to: Slider 7 . W tej samej chwili zapomniałem o całym świecie, o całym forum, o pozostałych użytkownikach. Byłem tylko ja i Slider 7. Postanowiłem rozegrać to indywidualnie. Poszły 3 ostrzeżenia po kolei a więc blokada pisania na cały miesiąc!

Cóż to było za posunięcie, cóż za cudowny hattrick w wędkarskim zarządzaniu forum!

Tak długo czekałem na tą chwilę. Złość mi oczywiście wtedy już przeszła, cały następny tydzień żyłem tą sytuacją. O niczym innym nie myślałem, nawet zaniedbałem przez to odpowiedzi na maile...

Cóż, może jeszcze kiedyś uda mi się to powtórzyć. :roll:

Ja pier.... :shock:

Chyba to sobie chyba wydrukuję jako procedura walenia ostrzeżeniami :lol::lol::lol:

Mogę prosić jedno ostrzeżenie na swoje konto? Ładniej profil wygląda z czerwonym paskiem.

Jak mi wskażesz w regulaminie pkt w którym można dostać ostrzeżenie bo ładnie wygląda w profilu to chętnie dam Ci i dwa :cool:

Już kiedyś się oferowałam, przypuszczam, że przy kolejnej prośbie możemy ją rozpatrzyć pozytywnie :wink:

Wyluzuj, i nie licz na to, że ktoś będzie prosił o pozostanie na forum. Wystarczy się dostosować i przestrzegac regulaminu. A nie indyczyć się na wszystkie strony.

Bo tyle można wywnioskować z twojego postu. :cool:

Amen :cool:

Pozdrowienia dla "klakierów" naszego Admina...

Ja jestem trzeźwa i to chyba za bardzo bo szampański nastrój mam albo mnie ostatnio niektórzy dobijają tekstami: raz jestem (nie tylko ja) "dobermanem", teraz "klakierem", niech jeszcze się ktoś odezwie w związku z modyfikacją nazewnictwa słowa "moderator" to chyba zacznę mieć nie lada problemy ze świadomością :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić ostrzeżeniami to tak, ale znaleźć czas na maila to już problem??????

Wiesz co, sam jestem już dziś zmęczony siedzeniem przed komputerem, więc tym razem już tak poważnie i szczerze. Idź na spacer, polecam sen albo przytul sie do kogoś bliskiego.

Jutro sobie wstaniesz, będzie nowy dzień. Nieobrazimy się jak tu więcej niezajżysz ale też niebędziemy się gniewać jak mimo wszystko czasami wpadniesz.

Pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się to co Polacy lubią najbardziej: "bicie piany" przez osoby trzecie (tak, tak Trini)...

Możesz pisać co chcesz ja "wysiadam" z tego forum...

"Koniec i bomba, kto pisze dalej ten trąba" :wink: . :wink:

w sumie to mi się tylko śmiać chce, a najprawdopodobniej wypadałoby płakać :P

Dzieki za pozwolenie pisania co chcę, do tej pory nie byłam tego świadoma ;)

Buźki na drogę - twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrócenie "kota ogonem" i żałosna próba przedstawienia całej sprawy w humorystyczny sposób...

Czasem tak człowiek reaguje, właśnie w humorystyczny sposób często nieadekwatny do sytuacji, jak dla mnie to normal.

Natomiast:

Nie obrażam się i nie nadymam - to moje przemyślenia i tyle...

Aha prośba o zachowanie elementarnych zasad kultury to indyczenie??????

Mój drogi obrażanie, nadymanie czy też nie - pozostaje do oceny wszystkich użytkowników, którzy tu zajrzą i przeanalizują temat.

Za samych "klakierów" powinnam poczuć się urażona, będąc porównywana do sierściucha (Klakier), który to wg Wikipedii jest: dosyć niezdarny i potrafi popsuć tym plany swojego pana. Krytycznym okiem spogląda na jego poczynania i niejednokrotnie próbuje wybić mu z głowy niebezpieczne pomysły, co jednak nigdy nie przynosi oczekiwanych efektów. Z reguły jest wobec niego dość lojalny, jednak jeżeli nadarzyłaby się okazja, potrafiłby obrócić się przeciwko niemu.

Analizując: niezdarny, fajtłapa, lojalny, ale jednak przy nadarzającej się sytuacji może wbić nóż w plecy, czyli fałszywy....

Na szczęście po mnie takie czy nawet gorsze rzeczy, opinie spływają.

Idź na spacer, polecam sen albo przytul sie do kogoś bliskiego.

Jutro sobie wstaniesz, będzie nowy dzień. Nieobrazimy się jak tu więcej niezajżysz ale też niebędziemy się gniewać jak mimo wszystko czasami wpadniesz.

Pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Moje zdanie jest identyczne w tej kwestii.

Aczkolwiek zawsze masz wybór, jakiego dokonasz Twoja sprawa.

Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, powodzenia.

P.S. Za "trąbę" też się nie uważam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pisać co chcesz ja "wysiadam" z tego forum...

Dorzucę swoje 3 słowa (może więcej).

Nikt na siłę nikogo tu nie trzyma jak i nikt nikogo stąd na siłę nie wygania.

Regulamin jest po to by nie było bałaganu a jeśli admin go egzekwuje to chyba znaczy, że dba o to by był porządek. Sam też się na początku naciąłem i dostałem 2 ostrzeżenia. Też na początku czułem się oburzony...

Ale spójrzmy na to inaczej. Gdybym nie dostał ostrzeżeń nadal bym się nie zastanawiał co piszę i gdzie piszę, czyli robiłbym śmietnik i drugi użytkownik niewiele by zrozumiał z treści tematu jak i miałby problem ze znalezieniem potrzebnych informacji. Zauważyłeś pewnie że forum jest coraz bardziej uporządkowane, coraz łatwiej jest znaleźć to co Cię interesuje. Możesz także poczytać o ciekawostkach, którymi do tej pory się nie interesowałeś albo po prostu Ci to umknęło.

Musimy wszyscy zrozumieć zasadę: Forum jest tworzone przez użytkowników, Administrator jest głową a Moderatorzy są asystentami czyli pomagają Adminowi ogarnąć to wszystko.

Do obowiązków Administratora i Moderatorów należy dbanie o to by był porządek, by łatwiejsze było korzystanie z forum; wstępując do tej grupy musiałeś zaakceptować regulamin.

Nie jesteś sam, jest tu wielu ludzi, pasjonatów wędkarstwa, którzy chcą tworzyć to forum, dbać o jego treść jak i uczyć się czegoś nowego od innych użytkowników - "transakcja wiązana".

Czytasz zapewne różne informacje napisane przez innych czyli masz szansę nauczenia się czegoś nowego jak i wymieniasz się doświadczeniami. Im bardziej wszystko jest "na miejscu" tym szybciej odnajdujesz ciekawe informacje. Bierzesz to i dawaj, daj szanse innym by mieli nie trudniej od Ciebie w znajdowaniu tego co ich interesuje.

Przemyśl jeszcze raz na spokojnie swoje stanowisko, zastanów się nad tym że jest to liczna grupa, pomyśl o tym dlaczego jest to forum. Jeśli zmienisz zdanie na pewno nikt nie będzie czuł urazy do Ciebie. Niezgoda rujnuje, zgoda buduje. :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był bym już bogaty gdybym dostawał miedziaka za każdym razem gdy ktoś porówna tomika to Kaczyńskiego :lol: Tylko czy Dorn haczyka wie jaki los spotkał jego polityczny pierwowzór? ;):mrgreen:

tomik sam widzisz - poprostu stałes się dla swoich użytkowników hamski i nie rozumiem dlaczego tak się stało? Czyżby dlatego że kiedyś zależało Ci na użytkownikach a teraz masz ich pod dostatkiem?

madi ja pozostaję przy dobermanach - klakierem to jest co najwyżej trini - powiedział bym - 'precyzyjna definicja'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze jest zima i uzytkownikom haczyka sie nudzi

Jakos kiedy jest zimno to ten temat cieszy sie ponura popularnoscia

Latem prawie nikt tu nie zaglada :lol:

Duzo ciepla ... w sercach w Nowym Roku zycze wszystkim tak zawziecie tutaj piszacym

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był bym już bogaty gdybym dostawał miedziaka za każdym razem gdy ktoś porówna tomika to Kaczyńskiego

Ja też byłbym bogaty gdybym za każdym razem obstawiał twoje na 100% pewne pojawienie się przy takich okazjach i tematach. Nawet wczoraj tak myślałem, żeby się z kimś założyć. Jest to juz tak łatwe do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tomik, to dlatego że jest mi niezmiernie przykro że kiedyś moje ulubione forum tak się zmieniło

Tak, wiem, forum już nie jest takie małe jak kiedyś, więcej kategorii, dużo więcej użytkowników, wielu nowych, którzy Cię nie znają, coraz trudniej być w centrum uwagi. :sad:

A więc co mi pozostaje jak tylko zabierac głos przy takich właśnie okazjach?

Sprytne, naprawde sprytne :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.