Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 ostrzeżenie zaraz się skończy jego jakże udany debiut na forum... Trochę zrozumienia

Prośba o zapoznanie się z regulaminem oraz informacja o nim jest tuż przed rejestracją.

Ponadto link w prawie każdej kategorii tematycznej oraz w formularzu zakładania nowego tematu.

Za mało?

może trzeba mu na pw wytłumaczyć jaki błąd popełnia a nie ładować czerwone kreski... :???:

wolę czas na to poświęcić innym użytkownikom i ważniejszym rzeczom związanym z forum i portalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jeżeli chodzi o poranny przypadek pojawienia się na forum ciekawej osobowości to przepraszam, że jej uwaga pozostała tak długo na naszych stronach. Ale w takich przypadkach stosuje trochę inne i bardziej uciążliwe metody utrudniania dostępu do forum i musiałem najpierw to załatwić oraz zebrać parę danych a później po prostu... skoczyć do pracy :wink::cool:

W każdym razie zapewniam, że to, że ktoś nie dostaje w takim przypadku długiej czerwonej kreski nie oznacza, że jest jeszcze aktywnym użytkownikiem i ma normalny dostęp do stron forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie zapewniam, że to, że ktoś nie dostaje w takim przypadku długiej czerwonej kreski nie oznacza, że jest jeszcze aktywnym użytkownikiem i ma normalny dostęp do stron forum.
No to wszystko jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Niewiedziałem gdzie napisać, ale ten temat wydaje się być odpwiedni.

Patrząc na nowych użytkowników, których przybywa praktycznie co dzień to ich konta są odrazu banowane, przeważnie za punkt 11 czyli za spam na forum, rekalmowanie innych portali.

Warto by podjąć jakieś działania, które np. ograniczą ilość wysyłanych PW lub coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiedziałem gdzie napisać, ale ten temat wydaje się być odpwiedni.

Patrząc na nowych użytkowników, których przybywa praktycznie co dzień to ich konta są odrazu banowane, przeważnie za punkt 11 czyli za spam na forum, rekalmowanie innych portali.

Warto by podjąć jakieś działania, które np. ograniczą ilość wysyłanych PW lub coś innego.

:?: jeśli dostajesz spam to napisz do Tomika niech zbanuje i przedstaw dowody, jeśli nie to o co biega? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Konrad I, to jest oczywiste, ale chodzi mi o profilaktykę.

Podobnie ma pewien serwis aukcyjny, ograniczona ilość wysyłanych wiadomości, taki anty-spam.

O coś takiego mi chodzi, tylko, że pewnie jest dużo roboty.

Kiedyś był pomysł o RSSach, też nie wypalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haczyk@haczyk.pl

do mnie

Odpowiedz

Witaj marewel,

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Wędkarstwo - Forum Dyskusyjne", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Powód: Post nie na temat

Link do tematu: http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=7896

Twój post:

Temat: "glinianki chełmskie & stankow"

Wybieram sie z kolega na Bystrzyce na spina za jaziem,chetny ktos a Chelma?

Napisalem w tamtym watku,bo moze koledze z Chelma nie chce sie czytac wszystkich postow i tematow,dlatego napisalem w jego.

Teraz mam sie cieszyc ze nie dostalem warma,bo juz nie wiem o so chosi :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo. :???:

Następnym razem założę nowy temat,ale już nie na tym forum.

Jakby kazdy dostawal warmy za takie "nie napisanie w temacie" to w ciagu tygodnia polowa uzytkownikow swiecila by sie na czerwono,a w nastepnym polowa polowy miala by limit warmow wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie adminie tomik

Bardzo dziekuję za tak bardzo duże zainteresowanie Moją osobą i za to że dostałem od pana 2 ostrzeżenia w ciągu 2 godzin od czasu rejestracji, pierwsze za to że nie używałem znaków interpunkcyjnych i skasowanie mojego wątku o pomocy w wyborze wędki i kołowrotka przez to, a drugie za to że mój nowy temat przeniósł pan do całkiem innego postu sprzed roku i praktycznie nie odpowiadającemu moim oczekiwaniom co do wyboru, w ktorym to napisałem że tym samym nie ułatwił mi pan sprawy bo mało ludzi tam zajrzy i tym samym ta wypowiedź kasując. Nic tylko pogratulować że na takim dobrym forum, są jeszcze tacy dobrzy ludzie tak dbający, poświecajacy tyle czasu jak i pomocy nowym użytkowniom. niepozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, widziałem, że pomogło.

Mało tego, że użyłeś znaków interpunkcyjnych to jeszcze w miarę ortograficznie się wykazałeś. Brawo!

A następnym razem zapoznaj się najpierw z regulaminem forum. I jak większość tu obecnych nawet nie będziesz wiedział co to ostrzeżenia.

Co do Twojego zapytania to spokojnie, twoje zapytanie nie musi się znajdować w oddzielnym temacie, żeby Ci ktoś w ciągu 5 sekund odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki......................... Tomik obrósł w piórka .

Ja znam wersję z początku forum i obecną więc widzę wyraźnie :mrgreen:

Przed napisaniem pierwszego postu rzuć na tacę i będzie git !!!

......przedpunkt pierwszy regulaminu forum Haczyk pl. :mrgreen:......

zobaczymy czy poczucie humoru również zanikło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto i trzeba dbać o język. Nieraz może się zdarzyć błąd przez szybkie pisanie. Ale jak ktoś w jednym poście ma nieraz 35 błędów, to już przesada. Ja przy trzech nie odpowiadam. Już pomijam szacunek dla piszącego i przez piszącego, ale co sobie pomyślą nauczyciele o takim nieuku wydając mu świadectwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy poczucie humoru również zanikło
No to sprawdźmy twój poziom humoru :wink:
Ja znam wersję z początku forum i obecną więc widzę wyraźnie
Ja tez zam .ESSOX, Wiec czas zdjąć te "okulary "pesymizmu ,defetyzmu i przejrzeć na oczy ,zerknij na licznik użytkowników i odwiedzin strony ,myślisz że bajzel na forum to sie sam sprząta czy robią za nas to roboty :neutral: podpowiem że robimy to za friko ,ale ty nawet w to nie uwierzysz ,bo masz pod górkę ,nie wiem :wink:
Przed napisaniem pierwszego postu rzuć na tacę i będzie git
Obrażasz wielu co pomaga utrzymać stronę ,z której nota bene ty też korzystasz ,no ale zazdrości bywa podstępna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed napisaniem pierwszego postu rzuć na tacę i będzie git !!!

......przedpunkt pierwszy regulaminu forum Haczyk pl. :mrgreen: ......

zobaczymy czy poczucie humoru również zanikło :mrgreen:

Jeżeli naplucie komuś w twarz nazywasz poczuciem humoru, to faktycznie- dobry żart. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że swój post napisałem szczególowo i poprawnie , a został przeniesiony w inne miejsce itp. dużo tematów nie było pod konkretnie takie wymagania, napisałem też że szukam wędki teleskopowej do połowów gruntowych , a temat został wrzucony do posta z z wędkami typu feeder z przed roku. Może w ogóle nikt już nie będzie zakładał nowych tematów co? bo przecież praktycznie wszystko już było. forum to ma służyć pomocą, a nie utrudniać użytkownikom .Od siebie dodam jeszcze że na innym forum zostałem potraktowany należycie, kilka odpowiedzi, gdzie w swoim temacie moge rozwijać rozmowę o tym czego oczekuję . Moje posty można usunąć. Dziękuję i powodzenia w dalszym prowadzeniu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0g, nie wypowiadaj się za innych ,większość chce jeden temat w "kupie" o wędkach do gruntu niż tysiąc tematów osobno ,zaręczam cię że mi też już trudno znależć konkretny temat jak czegoś szukam.

szczególowo i poprawnie
A tu nie jesteś obiektywny ,po za tym powiedz szczerze "bez bicia" :wink: ale naprawdę szczerze czytałeś choć raz regulamin .Życze ci dobrych i trafnych odpowiedzi i ale też spokoju i ładu na "twoim- moim" forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek

czy przeczytałeś może mojego posta ? czy on jest taki sam jak masa innych ? myślę że nie , bo pomimo tego że w temacie napisałem że szukam wędki takiej i takiej , opisałem też gdzie chce łowić, co chcę łowić i podkreśliłem wyrażnie że potrzebuję teleskopowej wędki, no ale mniejsza już o to- a regulamin przyznaję się bez bicia, że po pierwszym ostrzeżeniu czyli zaraz po rejestracji.......... przeczytałem . Poza tym to zresztą nie ładnie jest przenosić postów w inne miejsce, bo powiedź szczerze komu się bedzie chciało przeczytać 20 odpowiedzi na zadane pytanie o feedery na rzekę, żeby przypadkiem znaleźć mój post o wędce teleskopowej , proste ktoś otworzy temat , zobaczy że są w nim odpwiedzi a data jest z przed roku i zamknie stronę. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W górnym prawym rogu nad tabelą forum po zalogowaniu każdy użytkownik ma dostępne między innymi dwa odnośniki:

"Zobacz posty nieprzeczytane [np] " oraz "Zobacz posty od ostatniej wizyty".

Dzięki tym wynikom nie ma znaczenia, że Twój temat został scalony z podobnym z przed roku. Będzie się "wyróżniał" jako nieprzeczytany do czasu zapoznania się z nim. I jak ktoś zechce Ci odpowiedzieć nie będzie miało żadnego znaczenia, że temat był zapoczątkowany rok, dwa, trzy... lata temu. Po prostu odpowie na Twoje zapytanie.

Może domyśliłbyś się tego gdybyś najpierw przedstawił się w temacie zapoczątkowanym 2,5 pół roku temu: "Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)" gdzie użytkownicy się dopisują a nie zakładają nowe tematy.

Niemniej:

Poza tym to zresztą nie ładnie jest przenosić postów w inne miejsce, bo powiedź szczerze komu się bedzie chciało przeczytać 20 odpowiedzi

Naprawdę cieszę się, że znalazłeś już forum dla siebie, pozdrów od nas kolegów i koleżanki. Wszystkiego dobrego, duży rośnij.

Ps.

Essox dzięki, że od tylu lat czuwasz w tym temacie. Co powiesz na wyróżnienie jakąś sygnaturką, czy kolorem. Coś na zasadzie Patrona, Animatora kategorii "Uwagi na temat forum i portalu haczyk.pl" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Essox dzięki, że od tylu lat czuwasz w tym temacie. Co powiesz na wyróżnienie jakąś sygnaturką, czy kolorem. Coś na zasadzie Patrona, Animatora kategorii "Uwagi na temat forum i portalu haczyk.pl" ?

A dziękuję bardzo :mrgreen:

Wystarczy mi czerwona krecha od czasu do czasu pod avatarem

:twisted:

Maniek ...........zazdrość czego ? Bo nie załapałem :neutral:

Roboty faktycznie macie dużo . Ja tu wpadam raz na kilka dni więc może przesadziłem .

Pozdrawiam szczerze :wink:

ps. jeszcze na rybach nie byłem w tym roku :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.