Skocz do zawartości
Dragon

Ostrzeżenia i bany


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vasyl

Pana sinusa prosze ponownie o odpisanie na moje wiadomosci prywatne.

Ta niekonsekwencja jest bezczelnie rozbrajajaca.

Czyzby moj avatarek klul w oczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pana sinusa prosze ponownie o odpisanie na moje wiadomosci prywatne

oczywiście odpiszę jak tylko znajde wolny czas żeby poświęcić go dla forum, aktualnie zajnmują mnie poważniejsze sprawy niż fochy kolegi vasyla

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę słów do avatarka Vasyla - jest to zwykła reklama partii politycznej i jako reklama powinna być odpłatna (tomik prześlij mu fakturę :wink: ), ale to jest najmniejszy z problemów. Przed nami będą różne wybory (do PE,parlamentu krajowego, samorządu,prezydenckie) i co się z tym wiąże, w każdym przypadku będzie także okres tzw. ciszy wyborczej. Jeżeli w tym czasie Vasyl będzie pisał na forum jakieś posty, to może ściągnąć nieprzyjemne konsekwencje ze strony PKW i organów ścigania zarówno dla tomika, jako administratora strony, jak i dla samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w tym czasie Vasyl będzie pisał na forum jakieś posty, to może ściągnąć nieprzyjemne konsekwencje ze strony PKW i organów ścigania zarówno dla tomika, jako administratora strony, jak i dla samego siebie.

Sądy mi grożą teraz PKW i inne organy ścigania. :shock: Brakuje jeszcze FBI i CIA. :wink:

A wszystko za prowadzenie forum... wędkarskiego. :roll:

W każdym razie wcześniej na to nie zwracałem uwagi ale teraz przy okazji Vasyla dostrzegam parę avartów, które poproszę aby usunięto lub zmieniono.

Vasyla już poprosiłem i wierzę, że przychyli się wkrótce do mojej prośby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

O!

Znalazłem ciekawy wątek.

Na poczatku zaczne od bzdur, ktore nalezy zdemetowac.

Lesio napisał/a:

arę słów do avatarka Vasyla - jest to zwykła reklama partii politycznej i jako reklama powinna być odpłatna (tomik prześlij mu fakturę :wink: ), ale to jest najmniejszy z problemów. Przed nami będą różne wybory (do PE,parlamentu krajowego, samorządu,prezydenckie) i co się z tym wiąże, w każdym przypadku będzie także okres tzw. ciszy wyborczej. Jeżeli w tym czasie Vasyl będzie pisał na forum jakieś posty, to może ściągnąć nieprzyjemne konsekwencje ze strony PKW i organów ścigania zarówno dla tomika, jako administratora strony, jak i dla samego siebie.

Na poczatku dziekuje za troske. Jesli uwazasz, ze moj avatarek jest niezgodny z prawem wyborczym RP, to gratuluje poczucia humoru. Avatarek jako zaklocenie ciszy wyborczej :mrgreen:

Wypowiedz nadaje sie do pajacykow w kultowym programie MDM.

Zarzucacie mi upolitycznienie i inne cuda nie widy.

Podkreslam, ze to tylko avatarek. W zadnym temacie nie propagowalem linii partyjnej.

Powtorze ponownie. Regulamin nie zabraniał umieszczania partyjnych avatarkow. To regulamin wlasnie powinien byc wykładnią, a nie prywatne poglady modow i admina.

oczywiście odpiszę jak tylko znajde wolny czas żeby poświęcić go dla forum, aktualnie zajnmują mnie poważniejsze sprawy niż fochy kolegi vasyla

pozdrawiam

Do tej pory nie odpisales.

Zobrazuje sprawe. Dotyczyla ona rzekomych postow nie na temat, ktore dotyczyly miesiarstwa owena. Wielu uzytkownikow potepilo tego dzieciaka, a ostrzezenie otrzymalem tylko ja.

Dodatkowo pokazalem sinusowi wiele postow, ktore faktycznie nic do watku nie wnosily. Autorzy tych wypowiedzi owego ostrzezenia nie otrzymali.

Czyzby moj avatarek klul w oczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczne od bzdur, ktore nalezy zdemetowac.

Zanim czyjąś wypowiedź nazwiesz bzdurą, podrap się po głowie. Wydrukuj sobie ten awatarek i go porozklejaj na drzewach w czasie ciszy wyborczej, a zobaczysz efekt.

Wystarczy sobie uświadomić, że wszystko, co znajduje się na niniejszym forum (oprócz części dostępnej tylko po zalogowaniu) - posty, zdjęcia, awatarki - ma charakter publiczny.

A teraz spokojnie możesz na tomika i na mnie poszukać teczek w IPN, a będziesz miał przynajmniej jeden argument merytoryczny do dalszej dyskusji, choć nie wiem, czy ma ona sens, bo kontrowersyjne logo partyjne zniknęło z naszego forum, oby na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W górnym menu z odnośnikami pojawił się odnośnik do Regulaminu oraz zostały bardziej wyeksponowane odnośniki FAQ i Szukaj.

Liczę, że wszystkim nam się to teraz oraz w przyszłości pozytywnie przysłuży :wink::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam. Chcialem sie dowiedziec dlaczego moje 2 posty zostaly usuniete a potem dostalem jeszcze ostrzezenie dlatego ze spytalem dlaczego tak sie stalo. Jesli to nie jest odpowiednie miejesce na to pytanie to prosze o wskazenie odpowiedniego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.