Skocz do zawartości
tokarex pontony

Szklarska Poręba w styczniu ???


Papinos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym temacie chciałbym dowiedzieć się czy jest sens brania sprzętu do Szklarskiej Poręby ,aby na coś się tam ewentułalnie zaczaić ?

Wyjeżdżam na tydzień czasu ,chciałbym obyście pisali jakie wędki ewentułalnie tam brać (myślę że tylko spin ,ale nie jestem pewien nigdy nie łowiłem w górach może coś jeszcze promujecie) na co i z czym sie poprostu nastawić jeżeli w styczniu jest tam na coś sens ?? :roll:

Z tego co wiem jest tam kilka pięknych rzek z krystaliczną wodą ,nie wiem czy ośrodek w którym będziemy nocować będzie blisko którejś z nich lub czy będzie możliwość łowienia. Jeżeli istnieje tam coś takiego jak koło PZW tata wykupi mi jednorazową składkę abym mógł tam postraszyć ryby z tych potoczków. Piszcie jak wiecie ,lub jeżeli byliście ? Każda rada i wskazówką będzie przydatna bo wyjazd już w piątek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Przy samym wjeździe do Szklarskiej jest rzeczka (po lewej stronie) a tam na pewno pstrągi :lol: Kiedyś w WP był artykuł o specu od pstrągów, który w tej rzeczce (nazwy niestety nie pamiętam) łowił i to z dosyć dobrymi wynikami, tyle że wiosną i latem ale pogoda teraz taka................. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Rolnik łowi w rzece Kamiennej pstrągi na woblery wykonane własnoręcznie z twardego styropianu.

w wakacje łowi sie w Kamiennej obrotówkami (tzn. mój kolega złowił kilkaset pstrągów na obrotówki )--im bliżej miast tym ryby większe,nie bierz woderów tylko adidasy i nie wchodz do wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.