Skocz do zawartości
tokarex pontony

Nie Dzieciom Neo!


keri

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam

Keri sam mam neostrade w domu (od jakis 5 miesiecy) i chyba nie nazwiesz mnie dzieckiem neostrady :lol:

Poza tym tak naprawde to ta nazwa do mnie nie trafia bo co ma posiadane w domu lacze do sposobu prezetowania swoich przemyslen na forum?

Dzieciak ktory bedzie mial w domu inne lacze a namieszane w glowce myslisz ze bedzie sie zachowywal dobrze? :lol:

Jestem przeciwny glupim wystepkom na forach ale nazwa "dzieci neostrady" zawsze mnie rozwalala :cool::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe P, gdzie widzisz dzieci neostrady? To sa dzieci neo :lol:

Osoba wpadająca na forum, "bo gra nie działa" natychmiast pisze wątek, zapominając o przeczytaniu obowiązującego regulaminu czy sprawdzeniu w wyszukiwarce, czy nie było już takie pytanie, nie jest mile widziana i o ile kontynuuje swój destrukcyjny proceder zyskuje miano trolla
Na forum wraz z drugim ostrzezeniem mozna by dac delikwentowi takie miano :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja też pamiętam, że kiedyś były dzieci neostrady, później (chyba) zostały zmienione na dzieci neo, a neostrady były dlatego, że rodzice kupowali dzieciakowi promocyjny pakiet neostrady, a on robił bajzel na forach, a poza tym akcja potwornie stara, ale sensowna, bo może tutaj jest spokój, ale na innym forum którym pisze takiego spokoju niema, i co jakiś czas przewijały się różne dzieciaki neo, które zazwyczaj po dniu dostawały bana, no ale tam jest duuuuuużo ostrzejszy regulamin, każdy oftop warn, nagminne łamanie zasad ortograficznych, bez chociażby prób poprawy warn, itd. , naszczęście to forum jest forum dla wędkarzy ( spokojnych kulturalnych ludzi ) i tu takich rygorów niepotrzeba, bo i tak jest spokój i harmonia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P, :???: Czy ty aby to przeczytałeś tekst z linka jaki zamieściłem?

Skąd wziełeś tą neostradę :shock: "neo" w tytule wzieło się z CZYTAJ TU

Keri wielokrotnie ludzie pisza "dzieci neostrady" i myslalem ze "dzieci neo" to skrot :lol:

Stronka wczoraj nie chciala mi sie odpalic (dzis przeczytalem co i jak)

Ja jestem jak najbardziej zwolennikiem porzadku na forum (forach) ale nazywanie rozrabiajacych dzieciakow "dziecmi neostrady" to lekki naduzycie (na pewno wzielo sie to od tych slynnych promocji neostrada za 1 zl)

Tyle ode mnie bo czulem sie wywolany do tablicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.