Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

co łowicie w marcu???


pio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

W tamtym roku z powodzeniem łowiłem karpie w tym nie chcą współpracować, ale za to okoń i płoć rekompensują doznania z karpiem (No może karp sie rozkreci w końcu to początek marca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie tylko wyprawy ze spinenm. A, że w mojej okolicy nie ma rzek pstrągowych, to pozostają mi na razie tylko okonie. Ponoć na Jeziorze Goczałkowickim gdzie łowię można trafić jazia, ale na razie nie stwierdziłem tego osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(No może karp sie rozkreci w końcu to początek marca)

na dodatek pokiełbaszony...

Raz wieje jak w kieleckiem, raz słońce, raz deszcz, śnieg, gradobicia. Niby to w marcu normalne. Ale mimo wszystko jest dziwnie. To nie jest zimowo-wiosenna pogoda. To jest nie wadomo co.

I zimy nie było.

U nas płotki się ruszyły.

I pstrągi dezerterzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie mała rzeczka płotki jazie kleniki okonie mietusy szczupak i co z tych rybek warto polapac??
Ja rozumie twój wiek ,ale jak coś piszesz to się zastanów,piszesz co wybrać z tych rybek i wymieniłeś szczupaka ,taki Tomaszek to by cię "zajechał' :wink::lol: .Oczywiście żart tylko,a na co w marcu warto się wybrać ,no jaż i płoć to ryby marca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.