Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szpana jak w ruskim filmie.


andi64

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Teraz tylko czekamy na medal

Apetyt rośnie w miarę jedzenia jak widzę. Chłopaki juz zrobili kawał dobrej roboty i nawet jak wrócą bez medalu to sukces na miarę ćwierczwicza mają w kieszeni.

Jak jechali do Niemiec to niewielu w nich wierzyło obstawiając że sukcesem bedzie wyjście z grupy. A tu proszę....

Bedziemy grali o 1-4 i nawet media zaczęły się interesować. Może wreszczie sukces polskich szczypiornistów przyczyni się do tego że piłka ręczna będzie bardziej medialna.

Gratulacje dla całego zespołu :!: Trzymam kciuki za mecz z Dunczykami. Dacie radę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaa

Najpierw siatkarze

Teraz szczypiornisci

No i koniec z gazem i ropa :lol::lol::lol:

Putin sie musi kiedys wkurzyc :lol::lol:

Jak to dobrze ze w pilke nozna nie mamy ich w grupie :lol::lol:

A na powaznie chyba kazdy sukces naszej reprezentacji bedzie nas cieszyl bo to jakas chwila radosci w tej szarej smutnej Polsce i duma z tego ze bycie Polakiem to nie tylko patrzebie na te wszystkie afery i aferki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kibicowałem, że do teraz mnie głowa boli.

Trener Wenta zrobił mistrzowskie posunięcie ściągając Bieleckiego i wpuszczając młodego Jureckiego.

Duńczycy w tym momencie zbaranieli i pogubili się w obronie bo zniknął ich główny obiekt zainteresowania. Przerzucili całą siłę defenzywy na Lijka i Tkaczyka a Jurecki bocznymi drzwiami wtargnął na 6 m i sypnął dwie bramy.

Super mecz :!::!::!:

Największy sukces w historii polskiej piłki ręcznej już mamy. Pozostaje na luzie podejść do meczu finałowego.

Nie mamy nic do stracenia a Niemcy bardzo wiele.

WYGRAMY TEN FINAL bo niemiaszków zeżre presja. :!::!::!:

Chyba, że się stanie to co w końcówce meczu Niemcy-Francja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Mecz super. Zarówno Polska - Dania jak i Niemcy - Francja. Od początku rozgrywek mówiłem tak - Polska - Niemcy w finale i NASI CHŁOPCY im dokopią jak niedawno :wink: Ja aż tak nie kibicowałem, że mnie ma głowa boleć :lol: Kibicowałem najlepiej jak umiem :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

NA KKOŃCU MECZU POLSKA POGROMIŁA DUŃCZYKÓW :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.