Skocz do zawartości
tokarex pontony

głód to straszna rzecz


Piotr25

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Wanna jest pełna wody, a co chwilę chodzę do niego zaglądam ,,jak się ma'', dopuszczam mu wody, wsypuje mu do pyszczkach cukru na wzmocnienie ...

TAki karpik pływa sobie u nas aż do Wigilii ...

oplułem monitor i padłem na ziemie ze smiechu :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru dokładać Justynie, choć się z nią nie zgadzam.

Mam tylko jedno pytanie, kto z was widział kiedykolwiek bezalkoholowe zawody.

Na większość zawodów widzianych przeze mnie nie zabrałbym dziecka, żeby nie widziało jak bardzo człowiek potrafi się upodlić. Tyle na temat takiej tradycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna ja narazie nic nie pisałem. Ale karp w wannie i karmienie go tam to dla mnie szaleństwo. Wolę poprostić sprzedawcę aby zamordował go w sklepie. W domu można oczyścić, oskrobać, wypanierować i zrobić to do czego służy na święta. Czyli jakąś potrawę.

W niczym nie można przesadzać. Wędkarstwo samo w sobie to dość brutalny sposób na spędzanie czasu. Oczywiście dla ryb. Nie ma się co oszukiwać. Każdy wędkarz łapie ryby bo to uwielbia. Niestety ryby raczej nie podzielają naszego zapału do tego hobby.

Ale osobiście jestem pod wrażeniem. Masz bardzo dobre serce dziewczyno. A z tego nie można się śmiać. Szacunek !

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi na to że Święta wyglądają tak:

Jesteśmy sadystami i męczymy zwierzę transportując je do domu (oczywiście jeśli pan w sklepie nie chce go zabić), bo trudno mi uwierzyć w to że każdy chodzi do supermarketu z wiadrem z wodą.

Póżniej upijamy się w trupa i zapominamy wrzucić karpia do wanny.

Gdy już się ockniemy, na ocucenie rybki dajemy jej trochę cukru (w ostatnią wigilię jeden karp mi powiedział że niezlego kopa po tym dostaje).

Póżniej oprawiamy rybkę i dzieci patrzą na zakrwawionego tatę z nożem w ręku.

Pozdrawiam Justynę :twisted::evil::twisted::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy sadystami i męczymy zwierzę transportując je do domu (oczywiście jeśli pan w sklepie nie chce go zabić), bo trudno mi uwierzyć w to że każdy chodzi do supermarketu z wiadrem z wodą.

Póżniej upijamy się w trupa i zapominamy wrzucić karpia do wanny.

Gdy już się ockniemy, na ocucenie rybki dajemy jej trochę cukru (w ostatnią wigilię jeden karp mi powiedział że niezlego kopa po tym dostaje).

Póżniej oprawiamy rybkę i dzieci patrzą na zakrwawionego tatę z nożem w ręku.

"Pojechales zdrowo" :smile: ,ale...podoba mi sie :!:.Dodajmy do tego wersje przyszlosciowa: Poniewaz przyjmujemy wszystko co "zachodnie"(nawet jesli to g..o :!: ),mozna zalozyc ze za kilka lat w pierwszy dzien Swiat bozego Narodzenia bedziemy konsumowac indyka :!:.Juz widze (oczami duszy :smile: )jak transportujemy ptaszyska(co zywe to swieze :!:) aby je potem wsrod zgielku ,gulgotaniu i trzepocie skrzydel pozazynac :evil:.

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zalozyc ze za kilka lat w pierwszy dzien Swiat bozego Narodzenia bedziemy konsumowac indyka

I na pewno znajdą się tacy, którzy postanowią ptaszysku zwrócić wolność. Więc w tej przyszłości można założyć, że doczekamy się w Polsce dzikich indyków (po pewnym czasie). :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby na pewno legalne

Szkoda że ją w dupsko nie capnęła ta ryba :???:

Tomku jak zwykle pięknie, aczkolwiek delikatnie to ująłeś.

Babka pewnie oglądała wszystkie części filmu pt."Szczęki"- film fajny, natomiast jej wyczyn zrobił na mnie bardzo negatywne wrażenie.

Najgorsze jest to, że podobnych filmów jest od zatrzęsienia w sieci :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja ludziska..."szaliczek" dla karpia i cukier tu nie zabijaj a na zawodach wybijaj masowo kolezanka ma dziwne tradycjie rodzinne tak powiem, jak bylem mały ociec wkladał karpia do wanny a za minute wołał do mamy,coś ty babo wymyśliła o boże wyjmował korek z wanny do mnie mówił mały zmykaj do pokoju i czynił tą chora świąteczną "powinność" . Mysle ze pan z filmiku bo taki mamy temat ,albo ma liczna rodzinkę, albo tez jakieś tam święto się zbliża ala nasze karpiowe...w co wątpię. powinien podciąc rybkę, gdyż każdy Prawdziwy facet kozik zawsze ma przy sobie nie tylko na rybach (tak mówił mój szanowny pan wychowawca z to5)

Apropos tradycji przechodzi coraz szybsze zauważalne zmiany, wpadła w te tryby rozpędzonej do kresu wytrzymałości machiny cywilizacji (oby się jeszce nie zatarła)

Osobiścicie ubijam w jak najszybszy sposób odrazu po odchaczeniu.Nie zabijam w swieta,wazne daty historyczne,rocznice,pełnie ksiezyca, urodziny ludzi o których pamiętam,dzień wypłaty, nawet w sylwka nie zabiłem bo to sylwek....itp mozna by wymieniać, ale jak już zabijam sprawia mi to przyjemność wewnętrzną , nie odbiezcie tego zle takie uwięczenie polowania, może trochę dumny jestem ze niosę mięso do domu coś w tym stylu.

Ciekawe czy jak myśliwy upoluje zwierzyne tez zastanawia się czy wypuśćic......ten gość ma przerypane i najwazniejszy dylemat z głowy......

sorry stu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość bogdan39

Tak se obejrzałem ten filmik i co w nim drastycznego.

Czy nasze wyczyny sa mniej drastyczne przy łowieniu na wedke.

Jesli rzuciła takie dwie butelki tak jak my dwa zestawy to co jest nie tak.

To sie odbywało napewno nie w polsce takze regulamin pzw :???: nie ma tu znaczenia.

Do horoby przeciez to taki krutki zestaw.

Na zawodach wiecej sie dzieje i co.

Pasuje nagrac jakis filmik z zawodów koła ale byscie sie naoglądali.

Tylko i wyłącznie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.