Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kołowrotek karpiowy do 150zl


salem78

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...

Ja bym z Jaxonów nic nie wziął, bo nim to nawet 30cm karpia nie wyciągniesz.

Jak tanio, to Okuma, ja kupiłem za 130zł w sklepie Okuma DynaDrag Pro 60 FD. (na allegro 90zł)

Zalety:

-duży

-0,30mm/200m

-wolny bieg

-cena

Wady :

-1 łożysko (trochę za mało)

-korbka trochę "nie pewna"

-mało popularny

Narazie więcej nie znalazłem. Ma dobry stosunek jakości do ceny. Na pewno wyciągniesz nim ładne karpie. Kołowrotki Okuma nie są awaryjne (czego o Jaxonie powiedzieć nie można), polecam ci taki na początek.

Poszukaj też o Abu Garcia Cardinal 105 FR, nie testowałem go, ale wydaje się godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tanio, to Okuma, ja kupiłem za 130zł w sklepie Okuma DynaDrag Pro 60 FD.

a w sklepach internetowych po 85 można kupić, i chyba się zastanowię nad tym modelem

Czy ktoś ma jakieś zastrzeżenia do tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item359707916_globe_cor400_wolny_bieg_lozyska_9_1_gwarancja_.html

Polecam!Mimo że są"Nie Markowe"to jak dla mnie doskonałe.Posiadam dwie sztuki w wersji 500

Precyzyjny hamulec,dobrze działający wolny bieg,zero luzów na rotorze,korbce.Na prawdę masywny sprzęt.Na hodowlance wytachałem na niego Jesiotra o wadze blisko 10KG i nawet nie jęknął :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość jarek 307h

witam interesuje mnie kołowrotek na karpie tak do 5,6 kilo łowie na jeziorze i tylko na jeziorze nigy na rzece chce kołowrotek tylko do tej ceny a te kołowrotki co napisałem w tym co nowego kópiliśćie to mam na karpia ale potrzebuje jeszcze 2 nie chce odpowiedzie dozbieraj soabie i kup lepszy tylko w tom cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.