Skocz do zawartości
tokarex pontony

Podstawowe aksesoria


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

W wędkarstwie spinningowym 50% szans na złowienie jazia to ostre kotwice.

Jakie obecnie kotwice sprawdzają się wam najlepiej :?:

Jeszcze jedna sprawa szukam krętlików do wirówek (wszak maj już za pasem), w minionym sezonie zbyt często wymieniałem żyłki a to właśnie przez słabej jakości krętliki.

Jakie krętliki sprawdziły się wam w trakcie boleniowych (torpedowych) połowów :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie obecnie kotwice sprawdzają się wam najlepiej
Ja kupuję dosyć tanie kotwice, po 1,2 PLN, takie czarne (wanadowe czy jakoś tak) ostre, mocne i niedrogie. Na jazia sprawdziłyby się idealnie czarne "druciaki" Gamakatsu, ale podobno już ich nie produkują :sad: Możesz sprubować jeszcze coś z Ownerów np. tych http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/products.php?groups=5&assortment=111&producer=218&kind=1077 ale tanie nie są :wink:
Jakie krętliki sprawdziły się wam w trakcie boleniowych (torpedowych) połowów
Ja używam Spinwala, ale rzadko łowię na obrotówki, przy których mało który (a chyba nawet żaden) krętlik daje radę. Wyjściem jest stosowanie dwóch krętlików lub zmiana żyłki na plecionkę :wink: Skręcaniu żyłki może być też winien kołowrotek :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy ktoś z Was spotkał się z ochronkami na kotwiczki do woblerów? nieraz 2 tygodnie latam z woblerkami w pudełku na rybkach i wolę żeby kotwiczki były za ochronką plastykową, any idea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee madi a wędkarstwo podobno uspokaja :lol:

No podobno tak :lol::lol::lol:

U lekarza

- Stan pana zdrowia a szczególnie nerwów jest fatalny. Czemu należy to przypisać?

- Wędkarstwu

- Dlaczego? Przecież wędkarstwo to sport, który właśnie uspokaja nerwy!

- Tak, panie doktorze. Ale ja wędkuje bez zezwolenia...

A wracając do tematu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.